Diyet | Estetik | Güzellik / Bakım | Moda | Sağlık | Dekorasyon | Anne Çocuk | Kadın Sağlığı | Kadın | Yemek / Mutfak
Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

32. hafta raporu konusunda yardım.

Konusu 'Doğum Yapanlar' forumundadır ve eyican78 tarafından 1 Kasım 2010 başlatılmıştır.

1 Kasım 2010
    Konu Sahibi : eyican78
  1. eyican78

eyican78 Aktif Üye Üye

Ödül Puanları:
    41
    Arkadaşlar 29 haftalık hamileyim. 5 haftalık iznimi doğum sonrasına atmak istiyorum. Tam olarak 32 hafta dolduğu gün mü alınıyor. Bir de raporu aldıktan sonra diyelim ki 35. haftada zorlanmaya başladık işe devam etmek istemedik o zaman rapor tamamiyle yanıyor mu?

2. 1 Kasım 2010
    Konu Sahibi : eyican78
  3. NerYun

NerYun Bir ben var,benden içerde Üye

Ödül Puanları:
    86
    Canım bu rapor 32. haftada alınıp veriliyor. Yani ben 32+0 da alıp verdim.
    Diyelim ki 35.haftada zorlandın, çalışmak istemiyorsun o zaman tekrar rapor alıp veriyorsun.
    Çalışmış olduğun 3 hafta doğum sonrasına eklenir.İzne çıkarsın.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren kadinlarkulubu.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.

Kadinlarkulubu.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler iletişim linkinden iletişime geçildikten sonra en geç 5 (beş) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve avukatımız size yazılı/sözlü geri dönüş yapacaktır.