34.haftada sancisi olanlarr

cemre1108

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Ocak 2015
404
109
Bugun daha iyiydi canım solunum sıkıntısı vardı makinadan cikti cok sukur birde kalp damarinda aciklik varmis onun hakkinda bilgi alamadim rabbim büyük insallah şifasını verir

UmNes

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Aralık 2012
153
73
Dogum basladi demedilerde sancim cikinca yatırmak istediler birde acile gittim pratisyendi sali kontrolüm var doktorum yat derse yok demicem tabiki 3. Aydan sonra kasılmalarım hep vardi ama son bir haftadir belimde ve kasiklarimdada hissediyorum.insallah dikislerimdede bi sorun olmaz selencim 3.5 sene oldu hatta oglum 4 yaşını bile gecti umarim herşey yolunda gider
ben normal kontrole gıtmısdım 39 hfta kızdı son gune kdr bana sezeryn demedı hıcbır dr gebelık sekerım vardı karnımı tasıyamaıyordum arada sancım oluyordu kontrole gırmeden once esıme demsdm gırersem esyalar surda felan dıye tm gıttık aldan 3 cm acıklık vardı snra bebek 4 kılo kusurdu dedıler normale alamayız rısklı senıde onuda kyabederız bagcılar devlette sezeryan oldum drlar cok ılgılıydı gercekden ıkı gun yattım devmlı kontrol ettıler kızım yedı gun kuvezde kaldı emerken sut kacmısdı bogazına suan 5 aylık olduk cok sukur demek ıstedgm gıdın kontrol olun bız daha erkende sezeryana gırerbılırdık cocouk ınanılmaz sıs dogdu alah korudu ıkımızıde

UmNes

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Aralık 2012
153
73
Bugun daha iyiydi canım solunum sıkıntısı vardı makinadan cikti cok sukur birde kalp damarinda aciklik varmis onun hakkinda bilgi alamadim rabbim büyük insallah şifasını verir
bnm kızımda 7 gun kaldı ıyılesır ınsallah hastanede sarılık surecını felan atlattı gobegını evde dusurdu

UmNes

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Aralık 2012
153
73
Bu gece birlikteyiz cok sukur hastanede bakalım yarın ne dıyecekler
sag salım kavusursunuz ınsallah ama eve cıkınca dıkkat et opmesnler mumkun oldugu kdr sık sık emzırınce cabk toparlıyorlar sutun azsa rezene kımyon ıc susse bımın bıskuvısı cok sut ypıo ondn ye bebege sut olsun ınsallah

cemre1108

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Ocak 2015
404
109
Sol gogsum mastit oldu ordan veremiyorum sagdan emiyo kalanida sagip veriyorum bugun eve cikcaz rabbim nasip ederse cok mutluyum insallah cabuk toparlar

UmNes

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Aralık 2012
153
73
ayva cekırdegını jel kıvamnda yap sur gogsune bıde emzırmeden once bıraz sag ondn sonra emzr bnmde cok oldu devmlı oyle yptım halende oluyor arada gecıyor oyle yapınca daha rahat emer lashınoh kremı var meme ucuna emzrdıkden snra surebılırsın ayrıca eczanede meme ucu sılıkon satılıyor duzelene kdr onlada emzırebılırsın bıde nazara geldıgınde olur bır bardak suya ayetelkursı fatıha nas felak oku ıc sıfa nıyetıne bebegıde kendınıde devmlı oku sutun cok gelse bıle soyleme nazar cok degıyor mıllet masallah subhnallah demıyor

cemre1108

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Ocak 2015
404
109
Haklisin banada emzirme ordan dediler sagip dokuyorum iki gundur zatan azalmaya baslamis sutum ayvayi denicem inşallah cok sagol

Yukarı Alt