35 haftalık hamileyim kızım 2200 gr çok üzgünümm

deryaevren

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
9
Doktordan geldim bugün 2200 gr şasırdım kilo alamamış dedi üzüldüm benim gibi olanlar varmı kızlar yardım lütfen kan değerlerimde sonuçları geldi 11.1 olmuş haplarını içmeye devam et dedi nts ye bağladı sonucunuda söylemedi 10 gün sonra görüşelim dedi yardım kızlar bebeğimin kilo alması için ne yemem gerek

sudemm85

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
5
valla ben bal,pekmez,muzu çok tüketiyorum en son 28+5 te oğlum 1500 grdı dene istersen

hadibakem

oğlum bırakma anneni
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
10
bence hiç üzülme canım komşum doğum yaptı
2500 38 haftasında.
2 ay oldu maşallahhh şimdi görsenizz tam kilosuna erişmişş
sağlıklı olsun yeterr
muzla sütte kilo aldırırmış canım dene istersen

moonna

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
592
bebeğinin kilosu ile ilgili dr un e dedi?bana çok düşük gibi gelmedi.çünkü son haftalarda hızlı kilo alıyor bebiş..akşam yatmadan süt iç,meyveni ve balığını ihmal etmemeye çalış.birde kiloya çok takılma.önemli olan sağlıklı olması.allah sağlıklı doğumlar nasip etsin canım.

buzdevri

Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
16
Hİç kendinizi üzüp, bebeğinizi de strese sokmayın.
Aynı şeyleri geçen sene ablamda yaşadı, ağlayaral geldi kontrolden 35. haftasında ama çok hızlı kilo aldı bebek son 4-5 haftada ..
Allahın izniyle sağlıkla gelsin de bebeğiniz önemli olan bu 36. haftanın içindeyken..
Hayırlı doğumlar diliyorum..:KK71:

deryaevren

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
9
herkese çok tşk ederim moral verdiniz çok sağolun doktorum çok düşük kilosu dedi 10 gün sonra tekrar görüşelim dedi hastaneden nasıl geldiğimi bilmiorum inanaın ama yinede tşkler

AdayAnneyim

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
3
deryaevren aynen arkada$larin söyledigi gibi 2 kilo içerisinde dogum yapan bayanlar çok var ve bebi$leri saglikli. Doktor bebegin sagligi hakkinda bir$ey demedi mi?
Ve siz kaç kilo aldiniz hamilelik öncesinden bu yana?...

pamuk helva

& Gülümse &
Pro Üye
Emoji Skoru
377
tavuk,balık,kırmızı et muhakkak tüketmelisiniz..
keza süt ürünleri ve tahıl grubu ürünleri de..
kısacası; dengeli ve düzenli beslenin..
ayrıca vitamin ve mineral haplarınızı de aksatmadan kullanırsanız sağlıcakla doğar yavrunuz inşaAllah..
sağlıklı doğumlar diliyorum..

we_ra

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
3
Arkadaşım 18 Ekim'de 35. haftasında doğum yaptı. 2450 gr doğdu bebişi.. Son 1 haftada anne karnında hiç kilo alamadan doğdu. Birkaç gün hastanede kaldılar ama şimdi durumu çok iyi.. Annesini emiyor, kilo alıyor, sağlığında hiçbir problem yok çok şükür.. Hep iyi düşünelim :)

Yukarı Alt