35 numara ayakkabı giyiyorum

pembeinci

Canan & Murat
Kayıtlı Üye
17 Temmuz 2008
5.453
4
yokmu benimle aynı problemi yaşayan kendime göre hiç ayakkabı bulamıyorum çocuk reyonundan alıyorum ayılı çiçekli ama artık normal ayakkabı giymek istiyorum bu yaz o kadar çok aradımki hepsi 36 nasıl güzel modeller var senağlama yazık insan 35 numara giyenleri düşünür siz bulabiliyormusunuz arkadaşlar varmı 35 giyen sadece benmiyim :1no2:

okypete

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
28 Mart 2008
86.842
41.108
yokmu benimle aynı problemi yaşayan kendime göre hiç ayakkabı bulamıyorum çocuk reyonundan alıyorum ayılı çiçekli ama artık normal ayakkabı giymek istiyorum bu yaz o kadar çok aradımki hepsi 36 nasıl güzel modeller var senağlama yazık insan 35 numara giyenleri düşünür siz bulabiliyormusunuz arkadaşlar varmı 35 giyen sadece benmiyim :1no2:
bende 35 numara giyiyorum ve maalesef aynı dert bendede var. bir ayakkabı beğeniyorum 35 yok. yada 36 dan başlıyor. artık kışın 36 no çizmelerle idare ediyorum. kalın çorapla falan ama 36 da ayağıma büyük geliyor

pembeinci

Canan & Murat
Kayıtlı Üye
17 Temmuz 2008
5.453
4
kışın sorun olmuyor dedğin gibi kalın çoraplar sağolsun ama yazın ve sonbaharda ayakkabı bulmak çok zor bizim için özel yaptırsam diyorum birde güzel olmazsa çok zor küçük ayaklı olmak

bebikyUzlU

Evli-Mutlu-Çocuklu
Kayıtlı Üye
3 Eylül 2007
548
5
Valla çok küçük olmasıda bi dert,çok büyük olmasıda bi dert:1no2:

benimki 38 numara :smiley-cool:

bence bayanlar için 32 den başlasın ayakkabı numaraları 45 e kadar çıksın.:eek:klava:

:1hug:

elisaa

Minik Serçe
Kayıtlı Üye
31 Temmuz 2007
4.431
1
benimde ayaklarım çok küçük
aynı dertten muzdaribim
ucu sivri olan ayakkabıların 36 sı oluyor bana
kalıbına göre değişiyor küçük kalıblı ayakkabıların 36 sını giyebiliyorum yani idare ediyorum
ama yazlık açık ayakkabılarda bağcıklı olmayınca çoook zor bulmam

Yukarı Alt