38 Yaş Üstü Genç Hanımlar Buraya

bebitocum

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Kasım 2008
157
0
MERHABA,,
BENDE 38 YAŞINDAYIM VE ANNE OLMAYA ÇALIŞIYORUM,,İLK MİKRO DENEMEM NEGATİF :KK43:( ŞİMDİ 2.DENİCEM KISMETSE,,
UMUT TÜP BEBEK MERZ.DÜŞÜNÜYORUM,,
YAŞ İLERLEYİNCE ŞANS DA AZALIYO MALESEF,,
YUMURTALARDA AZALIYOO,,ŞU YUMOŞLAR İÇİN ARTIRMAK İÇİN NE YAPMALI NE ETMELİ,,NE YEMELİ ,,NE İÇMELİ ?Çok üzgünüm çoook

el-muallim

kırk yaşımın çiçekleri..
Kayıtlı Üye
18 Haziran 2008
13.673
29
selam canım bende varım ..........ben de kırkıma gırmeye iki ayım var..... hayırlısı benım tedavıyle bı oğlum var bi aşılama üç mıkro denemem var son deneme yapmayı düşünüyorum..........hayırlısı senın ilk bebiş mi inş rabbım verır cumle isteyenler.. benım herşeyım çok iyi dedi doktorum ama kırkıda geçirme dedi bakalım.........

moneta

sincerity&honesty
Kayıtlı Üye
4 Kasım 2008
1.331
1
MERHABA,,
BENDE 38 YAŞINDAYIM VE ANNE OLMAYA ÇALIŞIYORUM,,İLK MİKRO DENEMEM NEGATİF :KK43:( ŞİMDİ 2.DENİCEM KISMETSE,,
YUMURTALARDA AZALIYOO,,ŞU YUMOŞLAR İÇİN ARTIRMAK İÇİN NE YAPMALI NE ETMELİ,,NE YEMELİ ,,NE İÇMELİ ?Çok üzgünüm çoook
selam bende 38 yaşındayım ilk denemem negatifti,şimdi tekrar giricem ama merkez hakkında kararsızım hiç üzülme arkadaşım 50 yaşında hanımlar doğuruyorda bizmi doğuramayacağız,moralini yüksek tut sevgiler yerimseniben

ARAY

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Kasım 2008
441
2
MERHABA,,
öncelikle stres etme yaşım geçiyor diye vücudunda ona göre kendini ayarlıyor bol bol folik içeren besinleri tüket beslenmene dikkat et

Son düzenleme:

bebitocum

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Kasım 2008
157
0
Günaydınlaarrr,,
arkadaşlar,,canlarım yaaa hepinize teşk.ederim,,bana moral verdiniz,,
evet benim ilk bebişim olucak inş.(rabbim nasip ederse),,merkez konusunda da bende tereddütlüyüm o yüzden burada yazılanları okuyorum,,

ahh keşke bi kafamdan atabilsem,,bi stressiz olabilsem :KK43:(

bebitocum

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Kasım 2008
157
0
Kızlar bana yardımcı olursanız sevinirim,,
hergün folik asit içicem bugünden itibaren,,
herhalde bi sakıncası yoktur
29 kasımda da randevu aldım umut tüp...den bi görüşim bakalım ,,hayırlsıı

el-muallim

kırk yaşımın çiçekleri..
Kayıtlı Üye
18 Haziran 2008
13.673
29
canım inş herşey çok iyi olacak inş sen de kavusursun bebişine.....ben de ataşehırdeyım yakınız inş herşey gönlune gore olur stres etmemeye elbette ,imkan yok ama azaltmak lazım...canım haı hayırlıs..............

Yukarı Alt