• Korona Virusünden korunmanın 5 yolu
  1- Ellerinizi sabunla sık sık yıkayın!
  2- Dirseğinizin iç tarafına öksürün!
  3- Yüzünüze dokunmayın!
  4- Diğer insanlardan en az 1 metre uzak durun!
  5.a- Hasta hissediyorsanız evde kalın! 184 arayın!
  5.b- Zorunlu bir durum olmadıkça evden çıkmayın!

3d microbladingten kurtulmak

buluttt

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Ağustos 2010
117
12
BENDE MURAT OZARSLANA KAŞLARIMI YAPTIRDIM. AMA SOYLEDIGINIZ SORUNLARLA KARŞILAŞMADIM 9 AY OLDU HALA KULLANIYORUM. BAKIMIMIDA EKSİKSİZ BİR ŞEKİLDE YAPTIM. BAKIM YAPILMADIĞINDA İŞLEMİN BOŞA GİDECEĞİNİ VE ATACAĞINI SOYLEMİSLERDİ O YÜZDEN ÇOK ÖZEN GOSTERDIM. BU İŞLEMI ÇOK ARAŞTIRDIM KULLANDIKLARI ÜRÜNÜN İÇERİĞİNE KADAR ARAŞTIRDIM HATTA FİRMAYI ARAYIP BİLGİ DAHİ ALDIM VE ÜRÜNLERİNİN KÖK BOYASİNDAN ELDE EDİLDİĞİNİ SÖYLEDİLER BİRAZDA BUNA GÜVENDİM. ÇÜNKÜ CİLDİM ÇOK HASSAS VE ALERJİ OLMAYA ÇOK MÜSAİT. HATTA1 YIL DOLDUKTAN SONRA RÖTUŞ ISLEMIMIDE YAPTIRACAĞIM. SİZ BAKIMI EKSİKSİZ OLARAK YAPTIGINIZA EMINMISINIZ?
Sanki bu yorumu yapmak için üye olmuş gibisin??? Sahte profil kokusu alıyorum.
 

deemon

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
24 Kasım 2011
209
21
Murat Akyol'un yaptığı kaşın mağduruyum.

SAKIN SAKIN KALICI KAŞ YAPTIRMAYIN. İlk an güzel gibi duruyor ama zamanla cilt üzerinde boya yayılıyor, kıl gibi olan çizgiler genişliyor ve birleşiyor. Şu an kezban gibi koyu kaşlarım var. 2014 Aralık'ta yaptırdım, 2buçuk sene oldu ve geçmiyor, çünkü kalıcı dövme boyasıyla yapmış. Fiş vermediği için hiçbirşey iddia edemiyorum.

En etkili Pico saniye lazerler ile çıkıyormuş, yaptıran var mı?
Ben Emsal doğanda 3 seans lazer yaptım. boya dağıldı ve rengi açıldı. ama hala duruyor tabi. Renk açıldığı için de far taşırmışım gibi duruyor. uff ne zaman bitecek bu komple. çare bulursanız bana da yazın lütfen.
 
Yukarı Alt