Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

4 gün önceden yapılan test ne kadar doru çıkar?

Konusu 'Hamilelik Belirtileri' forumundadır ve HÜZÜN YAPRAKLARI tarafından 28 Temmuz 2008 başlatılmıştır.

28 Temmuz 2008
    Konu Sahibi : HÜZÜN YAPRAKLARI
  1. HÜZÜN YAPRAKLARI

HÜZÜN YAPRAKLARI Ziyaretçi

slm arkadaşlar benim regl'me 4 gün var ve ben test yaptım evde sonuç:negativ acaba dorumudur?benim durumumda olanlar regl oldumu?sizden cvp bekliyom yazarsanız sevinirim..

2. 28 Temmuz 2008
  3. deryam76

deryam76 Popüler Üye Üye

Ödül Puanları:
    106
    canim insallah adet olmazsin bende kac ay adet gunumden once test yapiyordun negatif cikiyordu ve birkac gun sonra adet oluyordum ve karar aldim test yapmiyorum artik hamile olursam zaten adet olam diyorum ve bekliyorum inan boylesi daha guzel

4. 28 Temmuz 2008
  5. HÜZÜN YAPRAKLARI

HÜZÜN YAPRAKLARI Ziyaretçi

canım benim elbetteki beklemek en iyisi ben genetiğe gitcemde hani olursa önceden haberim olsunda doktora sorayım die yaptım kan testi de diceksen sonuç aynı çıkarsa boşuboşuna gitmiş olcam yani ümitlenmek istemiyorum

6. 28 Temmuz 2008
  7. EU3

EU3 Ziyaretçi

canım bence boşuna yapma test falan çıkmıyor eczane testlerinde hemen bende senin gibiydim ama artık yapmıyorum zaten adet olunca anlıyorum hamiş olmadımı

8. 28 Temmuz 2008
  9. nemida

nemida Popüler Üye Üye

Ödül Puanları:
    106
    Canım benim bildiğim o evde yapılan testlerin doğru çıkması için adetinin gecikmiş olması gerek. Hatta 10 gün kadar falan geçmesi gerekiyor galiba eczacı bana öyle demişti.
    Eğer güvenilir istiyorsan o zaman kan testi yaptıracaksın ama o da 3-4 gün öncesinde doğru sonuç verirmi belli olmaz.

10. 28 Temmuz 2008
  11. nevra_t

nevra_t Aktif Üye Üye

Ödül Puanları:
    86
    Benimde 5 gün var adetime evde test yaptım bende negatif çıktı,aslında hiç acele etmemek lazım ama insan dayanamıyo işte gerçi adet belirtilerimde başladı bile...

12. 28 Temmuz 2008
  13. piramit80

piramit80 Aktif Üye Üye

Ödül Puanları:
    76
    arkadaşlar selam adet olmadan test yapmak size stresten başka hiçbir şey vermez.hamile olsanızda olmasanızda sizi üzer. adet geçtikten en az 3 gün sonra idrar testi yaparsanız doğru sonucu alırsınız

14. 29 Temmuz 2008
  15. ayxsxegxuxl34

ayxsxegxuxl34 kuzucuklarım:) Üye

Ödül Puanları:
    86
    canım ben adetime 4 gün kala yaptım negatif çıktı ve adet oldum ..:çok üzgünüm:

16. 29 Temmuz 2008
  17. nevra_t

nevra_t Aktif Üye Üye

Ödül Puanları:
    86
    O zaman bende büyük ihtimalle olucam adetsenağlamaYa zaten insan anlıyor kendini hamile olsam kesin hissederdim ama:1no2:

18. 29 Temmuz 2008
  19. Karxixnca Kxixz

Karxixnca Kxixz Aktif Üye Üye

Ödül Puanları:
    86
    canım sen umutlanma galiba adet göreceksin üzgünüm belkide senin hamileleiğin kanda çıkar sen yinede beta hcg baktır

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren kadinlarkulubu.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.

Kadinlarkulubu.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler iletişim linkinden iletişime geçildikten sonra en geç 5 (beş) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve avukatımız size yazılı/sözlü geri dönüş yapacaktır.