4. Takım / Cuma Zayıflama Yarışması

enimenime

Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
574
Slm kizlar
Dunku menum
08:30_ 1 yumurta, 1 avakado
13:00_ 5 yk kadar sebzeli kiyma, 1 kase salata,
15:00_1 muz, 1 kucuk fincan sutlu kahve
18:30_ yarim dilim ekmek, 150gr kadar yagsiz peynir, 1 yk sekersiz fistik ezmesi.

su: 2,5 lt kadar
spor: @Minikpanda1107 40 dakika tempolu yuruyus ve bacak popo hareketleri
Cok hafif bir menü olmuş afiyet olsun 😊

enimenime

Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
574
Canim ben soyle biliyorum yanlisim varsa duzeltirler zaten.
Kilona uygun gunluk alman gereken kalori 2000 diyelim..2000 kalori ile ne zayiflarsin ne kilo alirsin vucudun bu kaloriyi yakiyor
Sen simdi hem ihtiyacin olan kalorinin altinda aliyorsun
hem emziriyorsun
Hem spor yapiyorsun
Vucut bu durumlarda kitliktaymis gibi algiliyor ve vucuduna giren sinirli miktari bile depolamaya Basliyor
Cunku bu agresif bir diyet
O yuzden saglikli beslenip uzun vaadede kilo vermeyi oneriyorlar
Hem yagdan kilo vermek icin
Hem saglik icin
Az yiyerek vucut kas ve Sudan kilo verir diye hatirliyorum
Bizim hedefimiz yagdan vermek
Bence menunu biraz daha genisletebilirsin proteine daha fazla yer verip miktari arttirabilirsin
Evet cok haklisin ama hergun aynı şekilde guzel menü yapamıyorum. İki gündür bebişimin cok fena gazi var ve sürekli kucağımda 0 yuzden yapmamam gerektiğini biliyorum ama öğünleri geciştirebiliyorum. Her gunumuz bir olmuyor. Tabi sütüm hemen etkileniyo :KK43:

Zinmem

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
3.338
Evet cok haklisin ama hergun aynı şekilde guzel menü yapamıyorum. İki gündür bebişimin cok fena gazi var ve sürekli kucağımda 0 yuzden yapmamam gerektiğini biliyorum ama öğünleri geciştirebiliyorum. Her gunumuz bir olmuyor. Tabi sütüm hemen etkileniyo :KK43:
Anliyorum canim seni tabi zor oluyor. En kolay menu tavuk/et haslama oluyor. Bende afilli yemek yapacak vaktim olmadiginda et ya da tavugu aliyorum suya katip biraz tuzla hasliyorum. Suyunuda içiyorum etinide yiyorum yanina yesillik hem kolay hem saglikli. Emzirdigimiz icin ogun gecistirme luksmuz yok aslinda. Cunku dedigin gibi sut hemen azaliyor yazik ac kalmasinlar

Derya_the_queen

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
3.815
İyi akşamlar herkese :KK3: hani bizim takımda ev işleri spor sayılıyor ya, çarşı pazar alışverişi için de geçerli mi?
Ankara'da olanlar var di değil mi? Bugün Sıhhiye pazarına gittim. Dolaştım da dolaştım (çocuklara t-shirt den başka birşey bulamadım gerçi ama) yine de iyi oldu bana tabanlarım ağrıyor şu an:olamaz:
Bir de metroyla gidip geldim, metro beni çok yoruyor. Sizce de kalori harcatiyor mudur? :KK56:

Derya_the_queen

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
3.815
Yemek yaptığın zamanlarda fazla yap, ben öyle yapıp derin dondurucuda yedekliyorum pişirdiğim yemeği. Sonra çözdürünce hiçbir sorun olmuyor. Mesela dün nohut yaptım bizimkilere ama ev hanesinin iki katını doyuracak boyutta. Soğuduğunda taze taze attım dipfrize

stitch

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
5.086
İyi akşamlar herkese :KK3: hani bizim takımda ev işleri spor sayılıyor ya, çarşı pazar alışverişi için de geçerli mi?
Ankara'da olanlar var di değil mi? Bugün Sıhhiye pazarına gittim. Dolaştım da dolaştım (çocuklara t-shirt den başka birşey bulamadım gerçi ama) yine de iyi oldu bana tabanlarım ağrıyor şu an:olamaz:
Bir de metroyla gidip geldim, metro beni çok yoruyor. Sizce de kalori harcatiyor mudur? :KK56:
Adim sayar veya telefonunla adimlarini sayarsan sayiliyor tabiki :)

DenizinYosunKokusu

Kıyındaki bir beyaz çakıltaşı,sularındaki mavi...
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
49.989
Kızlar merhaba,gece sahurda 4 köfte,2 bardak şekersiz meyve suyu içtim,1 kk kadar da yağsız peynir yedim(cümle pert)
Bu akşam iftarda yayla çorbası ,yaprak bezelye ve kıymalı bamya yiyeceğim.
Artıyım bugün,ama regl olacağım,karnım ağrıyor midem bulanıyor, Bugünkü kilo 75,7 artım 900
Haftaya iyi olacak inşallah

pocahontas_

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
320
Bakalim tartiyi nasil etkileyecek. Bugun de gece sporunun guzel yag yaktigini okudum. Baska zaman vaktim olmuyor cunku. Ozellikle de ders oldugu gunler eve cok gec donuyorum ee diyorum gec ama hic yoktan iyidir bir 30 dakika spor yapip oyle uyuyorum :p
Spor en çok sabah uyanınca aç karnına yağ yakımını yapıyor.depo boş olduğu için yağa daha hızlı ulaşıyor.ama zor işte,uyanınca hemen birşeylere koşturmak zorunda kalıyoruz

Yukarı Alt