4. Takım / Cuma Zayıflama Yarışması

Wizardmom

72.5—71—69—67.6—66.6—66.2———57 until July 30
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1.460
Harpy today is a present yazmışsın ya (ki çok beğendim)..
Bugün Magnum yüzünden bir present sana doğru yola çıkmış olabilir :KK70: :spor::spor::spor:
Gene mi magnum. Hani bize. Yiyeceksek beraber yiyelim da haksızlık olmasın. Kaptanlar duymasın. (Şakaydı şaka:))

Harpy

Today is a gift, thats why they call it PRESENT
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
11.141
15 Mayıs
Kahvaltı 11.00: 2 dilim ekmekten tost+salata 4 zeytin
Ara:yoğurt
Ara:nescafe
Ara:yeşil çay

Akşam:2 yumurtadan omlet 1.5 dilim ekmek kadar pide+1 salatalık

Ara:1 kase kadar çekirdek(yaptım yine yapacağımı)
Su:2 litre+1 Yeşilçay
Spor:1 saat yürüyüş
canım 2 öğün besleneceksen öğünlerin daha güçlü olmalı bence 1000 kalori etmez bu yediklerin.

@Minikpanda1107 @klbk33
Kızlar hanginizi spora hanginizi menüye etiketlemeliyim? Sanırım yanlış etiketledim şimdiye dek.
Bugünkü sporum: sabah 20 dk dans ve 3 saat kadar çarşı pazar yürüyüşü
16 Mayıs menüm:
Sabah: bol maydanozlu, dereotlu, yeşil acı biberli ve az peynirli krep (tek yumurtadan)
Ara: Türk kahvesi ve yarım çay kaşığı bal& tarçın
Öğle: zerdeçalli salatalıkli yoğurt
Ara: bir tane z.yagli sarma
Akşam: közlenmiş patlıcan, sarımsaklı yoğurt üzerine yağsız (suda haşlama gibi başlayıp, suyunu cektirince kendi yağıyla pişirdiğim) domatesli biberli kıyma (alinaziğin light versiyonu) yarım porsiyon
Birazdan da çay bardaginda şekersiz az sütlü Nescafe ile günü tamamlayacağım.
Hemen dişlerimi fırçaliyorum valla yemeği planladıklarımı bitince. Böylece gece atıştırmalarınin önünü kesebiliyorum.

Harpy Harpy dışarıda olduğum için çok su icemedim ramazan ramazan. Şimdiye kadar iki lt olmuştur. Yatana kadar 4 bardak daha içerim
canım 2 lt üzeri kabul zaten daha ne olsun :)

Geçen hafta:57,7
Bu hafta:57,2
Fark:0,5
Yüzde:0,87
Gelecek hafta için hedef kilo:56,8

Eki Görüntüle 2269479
rakibem benim kaçamaklar sana yaradı valla yaa :) haftaya yine biz rakip olalım mezun edicem seni :KK70:

Kizlar Ben bugün doktora gittim geçmeyen öksürük için. Geçen parkta piknik vardı oraya uğradık çocuklarla alerji ilerlemiş yine. Doktor ilaç verdi ama geçmezse yine steroid vermek zorunda kalacağım dedi. İki yeni ilaç biri alerji biri antibiyotik. Bir de ofisinden yeni günlük bir inhaler verdi ciğerleri rahatlatsın diye. Dua edin çabucak geçsin de gerek kalmasın kortizonlu steroide. Yine kilo almak istemiyorum
inşallah gerek kalmaz canım. mevsim geçişlerinde koruyucu bir ilaç alsan olmuyor mu kortizonsuz türünden..

Harpy today is a present yazmışsın ya (ki çok beğendim)..
Bugün Magnum yüzünden bir present sana doğru yola çıkmış olabilir :KK70: :spor::spor::spor:
kunkfu pandadaki kaplumbağa söylüyordu canım ben de bayılmıştım ondan yazım zaten :KK45: tabi bir kaplumbağa söyleyince daha etkili oluyor..
magnum konusuna gelice boynum kıldan ince :110: regl olunca sadece cezalarımı yapsam zaten günlük spor ihtiyacımı karşılar :işsiz:

Wizardmom

Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1.460
Daha önce akıntıya alıp yazmayı unutmuşum. Wizardmom AA den bahsedince aklıma bir fikir geldi. Yemeğe olan düşkünlüğümüz & çok yemek yüzünden olan bizi zor durumda bırakan hatta utandiran anılarımızı yazabiliriz. Olmaz mi
Harika. Hep gitmek istemişimdir toplantılarına. Yarım saat uzakta var bir yerde ama denk gelmedi.
Ben başlayayım o zaman. Ben sonuncu bebekte eski halime dönmem bir yolu geçti. Eski halime yakın desem daha doğru. Ama inatla da çok öyle kıyafet almadım. Zayıflayacağım güya diye. Diyetler detoxlar sonra bir moral bozukluğu hastalık vs. Başa dönüyordum.
Birgün hafta sonu sitenin kulübünde mahalle branch ı için giyinmeye çalıştım. Onu giy onu çıkar. Etekler dar pantolonlar da aynen. Giriyorum ama patlayacak gibi. İçine daha kolay giydiğimi düşündüğüm bir eteği giydim. Gömleği de içine sokup çıktım. Arabaya oturmamla cırt sesi bir oldu. Eşim diyor bu ne. Ben dur dur dur. Deyip olan ama sevmediğim bir pantolon giydim. Sonra ne mi yaptım. Branchtan doğru alışverişe 😅😅😅Verlmiş sadakam varmış. Eteğin dayanıp da orda patladığını düşünsenize. Eşimin karnına gülmekten ağrılar girmişti. Tabii o zaman dev gibi göbekli değildi😏😜😅Hala hatırlayıp çok güleriz.
Kıyafet denerken 42-44 çizgisinde gezmek te çok utandırıyor beni. Niye 36-38 değil de böyle diye. Yoksa aynaya bakınca öyle şişman bir kadın görmüyorum. Etek pantolon ve pehlivan gibi pazı gösteren tshirt ve gömlekler öyle demiyor tabii. Gözüme mi inanayım kıyafete mi😜😂

Son düzenleme:

Wizardmom

Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1.460
Vayy rakibeeeeemmm bakalım ben ne yapıcam yarın şimdi yürüyüşten geldim ayaklarım zonkluyor Bugun bir ishal olmuşum marketten kendimi eve atamadım komşuya zor girdim 😂😂😂😂😂
Geçmiş olsun ama temizlemiştir karnını. Tartıya iyi ☺

Aomine Daiki

BK:64 HK:53. GK:57,2
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
2.430
canım 2 öğün besleneceksen öğünlerin daha güçlü olmalı bence 1000 kalori etmez bu yediklerin.

canım 2 lt üzeri kabul zaten daha ne olsun :)

rakibem benim kaçamaklar sana yaradı valla yaa :) haftaya yine biz rakip olalım mezun edicem seni :KK70:

inşallah gerek kalmaz canım. mevsim geçişlerinde koruyucu bir ilaç alsan olmuyor mu kortizonsuz türünden..

kunkfu pandadaki kaplumbağa söylüyordu canım ben de bayılmıştım ondan yazım zaten :KK45: tabi bir kaplumbağa söyleyince daha etkili oluyor..
magnum konusuna gelice boynum kıldan ince :110: regl olunca sadece cezalarımı yapsam zaten günlük spor ihtiyacımı karşılar :işsiz:
Olalım canım ben çok memnun kaldım senden :KK19:

enimenime

Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
574
İyi akşamlar herkese :KK3: hani bizim takımda ev işleri spor sayılıyor ya, çarşı pazar alışverişi için de geçerli mi?
Ankara'da olanlar var di değil mi? Bugün Sıhhiye pazarına gittim. Dolaştım da dolaştım (çocuklara t-shirt den başka birşey bulamadım gerçi ama) yine de iyi oldu bana tabanlarım ağrıyor şu an:olamaz:
Bir de metroyla gidip geldim, metro beni çok yoruyor. Sizce de kalori harcatiyor mudur? :KK56:
Ayy ne cok giderdim sıhhiye de ki sosyete pazarına. Birsey almasak da giderdik her perşembe. Hakkaten iyi kalori harcamissindir o pazarda 😂

Yukarı Alt