Cuma Zayıflama Yarışması 4. Takım

Niloyatospikk

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
23 Ocak 2016
5.644
6.880
30
aramıza hoşgeldin ahsen. ben kaptan yardımcısı ceyda. birlikte hızlıca verelim bu kiloları ama lütfen kurallara uyalım olur mu?
ah bu eşler yok mu? hep diyorum gün gelir devran döner beni eleştiren bana benzer. eşinde aynı duruma gelecek sabır. ben çıtır bir kadınken doğumlarla beraber kilolar aldı başını gitti. aynen eşin gibi benim hanzoda bana demediğini bırakmadı. yıllarrrr geçti ben zor yollarla kiloları verdim şimdi kocam aldı aynı tepkileri ben ona veriyorum hayat güzel ben güzel kocam göbekli. :KK71:
Aa onun da göbeği var olmaz mı ben ona şartları sununca çenesi kapandı şartları duysanız gülmekten çatlarsınız bi ara anlatırım inşallah

Melegimkorusun

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
7 Temmuz 2015
1.185
4.148
Kitap mi sıkıcı?
Başları öyle adapte olamadım bir türlü ☺ Düzelecek diye umut ediyorum 😂
Kullanıcı Adı : Niloyatospikk
İsim (İsteğe Bağlı ): Ahsen
Mesleginiz: Teknik Ressam
Yaşınız : 30
Medeni Durumunuz : Evli
Çocuk Sayısı ve yaşları: Bir çocuk 3 yaşında
Yaşadığınız şehir: Bursa
Boyunuz : 160
Kilonuz: 70
Hedef kilonuz : 55
Kilo alma hikayeniz : Doğum
Kilo vermeyi neden istiyorsunuz ? Eşim başımın etini yiyor o yüzden hem de önceden daha güzel ve fittim
Daha önce Cuma Zayıflama Yarışmasına katıldınız mı ? Evet 1 kez katıldım başaramadım
Hoşgeldin takıma 🤗

1delimavi

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Mayıs 2020
396
1.685
aramıza hoşgeldin ahsen. ben kaptan yardımcısı ceyda. birlikte hızlıca verelim bu kiloları ama lütfen kurallara uyalım olur mu?
ah bu eşler yok mu? hep diyorum gün gelir devran döner beni eleştiren bana benzer. eşinde aynı duruma gelecek sabır. ben çıtır bir kadınken doğumlarla beraber kilolar aldı başını gitti. aynen eşin gibi benim hanzoda bana demediğini bırakmadı. yıllarrrr geçti ben zor yollarla kiloları verdim şimdi kocam aldı aynı tepkileri ben ona veriyorum hayat güzel ben güzel kocam göbekli. :KK71:
Sabah kahvaltıda daha dedim sana beddua ederdim de ben şişman erkekten hoşlanmam en iyisi kendine dikkat et dedim :KK70:9

1delimavi

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Mayıs 2020
396
1.685
Kilonu Ver ve o güzel burnunu yerlerde sürt 🤣

Ay benm koca da 2 gündür ekmek yemiyo adam 2 kg vermiş bayılazaaamm.
zalımın çocuğu nasıl verebiliyo da ben uğraşıp veremiyorum:skandal:
Ya bende ona çıldırıyorum
Bir aydır biraz stresli. Sadece abartı yemiyor.ve 10 kilo verdi 🤤
Ben 300 gr assagi 100 gr yukarı.

Ceydos

Başlangıç:73.6 Güncel:61.6 Haftalık Hedef:61.5
Pro Üye
Doğa Severler Kulübü
6 Eylül 2008
3.987
14.451
Kilonu Ver ve o güzel burnunu yerlerde sürt 🤣

Ay benm koca da 2 gündür ekmek yemiyo adam 2 kg vermiş bayılazaaamm.
zalımın çocuğu nasıl verebiliyo da ben uğraşıp veremiyorum:skandal:
hatırlarsan ben geçen haftalarda yumurta orucu yaptırdım ev halkına ben 2,5 kızım 3,5 o 4,5 kilo verdi toplamda 5 günde. bumudur bunca çabam dedim bende.
Aa onun da göbeği var olmaz mı ben ona şartları sununca çenesi kapandı şartları duysanız gülmekten çatlarsınız bi ara anlatırım inşallah
lütfen bir ara öğrenmek isterim bayılırım böyle şartlara
Sabah kahvaltıda daha dedim sana beddua ederdim de ben şişman erkekten hoşlanmam en iyisi kendine dikkat et dedim :KK70:9
o göbek ne dediğim anda suratının aldığı şekli görsen tam kahveni al keyif nikotinini yak modumda oluyorum.anam ben derim hep etme bulma dünyası.

Ceydos

Pro Üye
Doğa Severler Kulübü
6 Eylül 2008
3.987
14.451
Ben osmanlıca çalışmaya kaçıyorum çıtır bayanlar.
Dersler gittikçe zorlaşıyor.
Başka bir dil e mi geçsem yol yakınken :sus:
Hepinize iyi geceler.
kolay gelsin canım. ne güzel hayır değiştirme osmanlıca bilen sayısı artmalı o kadar fazla evrak var ki osmanlıca yazılı bir tercüman bulmak eziyet ülkemizde.

Niloyatospikk

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
23 Ocak 2016
5.644
6.880
30
hatırlarsan ben geçen haftalarda yumurta orucu yaptırdım ev halkına ben 2,5 kızım 3,5 o 4,5 kilo verdi toplamda 5 günde. bumudur bunca çabam dedim bende.
lütfen bir ara öğrenmek isterim bayılırım böyle şartlara
o göbek ne dediğim anda suratının aldığı şekli görsen tam kahveni al keyif nikotinini yak modumda oluyorum.anam ben derim hep etme bulma dünyası.
Bi ara mı dur o ara şimdi olsun 😂
1. Benim göbek dümdüz olacak öyle mi senin de o göbek dümdüz olacak o zaman ben de
2. Ben de kaslı 💪 kollar istiyorum öyle az kas olmaz çalışacaksın😁
3. Bunu yazmayım özel olsun 😂

Ceydos

Pro Üye
Doğa Severler Kulübü
6 Eylül 2008
3.987
14.451
Azicik ortadan kayboldun ne muhabbetler donmus takimda :)
listelerimi hazırladım bende sıvışıyorum kaptanım. yarın için çok heyecanlıyım.ama sanki bu hafta az mı menü paylaşımı olmuş bana mı öyle geldi hızlı geçtiğim için

Mune

Nirvana
Yönetici
Super Moderator
Doğa Severler Kulübü
12 Temmuz 2006
42.445
125.654
48
bu geçici bir durumdu, aklımda bir gruba girmek yoktu. Yarını bekleyin lütfen. Mune Mune bunlar bu adam kırılır mı? incileri mi dökülür diye hiç düşünmeden yorum yapıyor...

Sen dua et senin hatuna diyet listesi verip Kazen bunlardan başka bir şey yemeyecek demesinler, 10 kilo vereyim derken aç uyursun valla, sonra rüyanda bile cevizli erişte görürsün, incilerini düşünmeye takatın kalmaz:-)

Ceydos Ceydos eli maşalı bir kaptan yardımcısıymış, ben sizi diyetinizle baş başa bırakayım, bu topikten gözüm korktu :KK70:

barga

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Ocak 2020
715
2.770
Ya bende ona çıldırıyorum
Bir aydır biraz stresli. Sadece abartı yemiyor.ve 10 kilo verdi 🤤
Ben 300 gr assagi 100 gr yukarı.
erkek arkadaşımla tanıştığımda 116 kiloydu. 5-6 ay kadar bayağı stresli zamanlar geçirdi ve şubatta 96 ile askere gitti. 2 hafta sonra 85 olarak dönecek. ben o arada 79'dan 82'ye çıktııııım sinsi sinsi, anca işte geldim geri 78'e. o 116'da kalsa ben sittin sene totomu yerden kaldırmaz, ekmek arası tost ile yaşamaya devam ederdim. gelgelelim kompleksliyim, sevgilimin benden zayıf olması ihtimali bile beni ürpertiyor.

Niloyatospikk

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
23 Ocak 2016
5.644
6.880
30
Ben şuan çok aç hissediyordum kendimi 2 bardak ayran içtim başka bişey yemeden yatayım iyi geceler güzel hanımlar 🥰
Kızlar ben bugün 4 te yemek yemiştim akşam da bir tabak kiraz ve 1 adet çikolata yemiştim ayran içtim 2 bardak ama şuan çok fena midem kazınıyor açım böyle durumlarda ne yapmam lazım ne yemek lazım