Cuma Zayıflama Yarışması 4. Takım

esmeriiim

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
16 Aralık 2011
591
2.330
Günaydın kızlaaar,
Dayanamadım bugün tartıldım geçen cuma kilomla gramı gramına aynı 😳 bir De aksi gibi bugün eltimlere yemeğe gideceğiz. Yeğenimizin doğum günü. Sadece biz olacağız. Hamurlu kıymalı Yöresel bir yemek ve pasta Var. Kafam bir milyon ben ne yapayım ya.
Valla benımde oyle hatta 100 gr fazla anlamadım bısey ben bu ısten aşırı da bı gaz var karnımda

_Vera_

Her şey satılıyor herkes alışıyor, aşk var mı hala
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
9 Ağustos 2017
1.895
4.253
Günaydın kızlaaar,
Dayanamadım bugün tartıldım geçen cuma kilomla gramı gramına aynı 😳 bir De aksi gibi bugün eltimlere yemeğe gideceğiz. Yeğenimizin doğum günü. Sadece biz olacağız. Hamurlu kıymalı Yöresel bir yemek ve pasta Var. Kafam bir milyon ben ne yapayım ya.
Wcye çıktın mı eşim o da çok etkiliyor. İstersen biraz tok git az ye ay bilemedim olsun özel bi gün sonuçta

Vücut Kitle İndeksim (VKI) tavsiye edilen VKI değer aralığının üstünde.
Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 46 Kg. ile 62 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 158 cm. Başlangıç Kilom :72.6 Kg. Şimdiki Kilom :67.0 Kg.

_Vera_

Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
9 Ağustos 2017
1.895
4.253
hemen yapıyorum şimdi öğlene kadar olacağını unutmuşum
Kusura bakma eşim hata verip sonra 2 kez göndermiş aynı mesajı. Sporu abarttım galiba vücudum yoruldu bugün belki yaparsam yürüyüş o kadar zorlamam artık

Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 46 Kg. ile 62 Kg. arasında olması gerekir.

GCA

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
16 Kasım 2012
3.862
6.071

GCA

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
16 Kasım 2012
3.862
6.071
Kusura bakma eşim hata verip sonra 2 kez göndermiş aynı mesajı. Sporu abarttım galiba vücudum yoruldu bugün belki yaparsam yürüyüş o kadar zorlamam artık

bence de yapma bugün ben de yapmayacağım canım

Smneapdullah

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Nisan 2020
589
1.062
21
Gunaydın kızlar
Dunku menum
Saat 10:00 türk kahvesi
Saat 12:00 10 badem
Saat 15:00 omlet zeytın peynır domates (cok gec yedım )
Saat 20:30 haslanmıs tavuk salata yogurt
Su 2 lt
Spor yarım saat yürüyüş (aman ne cokk😏)
Yawrukush Yawrukush S Smneapdullah
Sporlarını biraz daha artırısan daha iyi olur sanki canım🥰birinci olmamız gerekk💪

GCA

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
16 Kasım 2012
3.862
6.071
Wcye çıktın mı eşim o da çok etkiliyor. İstersen biraz tok git az ye ay bilemedim olsun özel bi gün sonuçta
Evet ec sonrası tartıldım. Sanırım azar azar yiyeceğim. Tartı günü öncesine gelmesi kötü oldu ama sanırım vücut kitlendi. Sabit kaldım bu kilomda biraz şaşrtma fln mı yapsam diyorum. Gidip bi big mc gömüyüm 🤣🤣

bnnu

Mammamiaaa
Kayıtlı Üye
20 Kasım 2010
4.242
5.448
Spordan muaf tuttum canim ama gevregi 4-5 taneden fazla yememeye calis ara ogununde..

Gofret yerine kuru meyve bulundurmaya calis canim evde, cok tatli istediginde 1-2 tane ondan yersin.

Az yemissin canim, suyunda guzel:)

2 gunde guzel olmus canim :)

Her zamanki gibi guzel bir gun olmus canim. :)
Canım mesajlarını geç gördüm dalgınlık, tekrar sağol , gevreği de tamamdır 4-5 yaparım 👍

GCA

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
16 Kasım 2012
3.862
6.071
Kızlaaar uzun süredir diyet yapanlaaar bana akıl verin bu takıldığım kilodan nasıl ineceğim ya

Tanssss

🚩B.t.08.04🚩b.k.85🚩g.k.70🚩1h.k.65🚩2h.k.58
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
9 Ocak 2018
3.282
9.326
Dünkü menüm
Sabah
1 h yumurta
Sade filtre kahve

öğle
1 kase ayran çorbası
1 tavuk but
2 yk bulgur pilavı

Ara
5-6 tane anasonlu gevrek
1 bonny food (1 kek , arkadaşlarla moral olsun havamız değişsin şeysi, yine de ceza verdim yürüyüş bandını kullandım iyi geldi modum değişti)

Akşam
1 p kıymalı bamya
1 kase yoğurt

su:2.5 lt
Spor: yarım saat yürüyüş bandı
Yawrukush Yawrukush Tanssss Tanssss eşim gitti tansucum içimden seni etiketlemek geldi nasılsın nasıl gidiyor
Iyi yapmissin canim 😘😘
Iyi sukur nasil olayim
Günaydın kızlaaar,
Yemekten sonra kayisi cayi ic canim wc ye kolay cikarsin
Kızlaaar uzun süredir diyet yapanlaaar bana akıl verin bu takıldığım kilodan nasıl ineceğim ya
Hemen soyleyim ahmet apa yitik sifayi dene 3 gun yap kilon kirilir ama yerinde olsam 1. Seviyeyi tamamlarim bende baslicam kuzenim gelsin

Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 44 Kg. ile 60 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 155 cm. Başlangıç Kilom :85 Kg. Şimdiki Kilom :70.0 Kg.

esmeriiim

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
16 Aralık 2011
591
2.330

esmeriiim

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
16 Aralık 2011
591
2.330
Yarın tartı gunu demi😏 napcaz ya bugun napsak sabaha eksı cıkarız🤣

aydingelini

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Şubat 2018
4.445
9.730
26
Pasta olmasa iyiymis canim sec begen al ne ceza istersin 😊
Cam silme 🤣🤣🤣 balkonun camlarını sildim. Ufak oda ve oğlumun odasının camlarını slcem öğleden sonrada. Akşam da mutfağı temizlemeyi düşünüyorum leş gibi oldular. Bence bu spor çok iyi olur 😁😁
Bugunku menüm sabah
Krpekli ekmek ile tost
1 bardak meyve suyu
Öğle
1 kase çorba
Akşam
1 kase corba
1 porsiyon tavuk
Kavun
Ara
Yarim seftali
Su 2 lt
aydingelini aydingelini Yawrukush Yawrukush
Menün çok güzel canım maşallah yarın güzel - gelecek senden 🧿

_Vera_

Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
9 Ağustos 2017
1.895
4.253
Nasıl yapılıyor canım
Yarım litre suya 2 poşet yeşil çayı 10 dk demleyin sonra içine 1 soda ve 1 limon dilimleyin Öğle yemeğine kadar için hem yağ yakıyor hemde ödem atıyor

Beklenen2

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Ağustos 2019
1.753
4.280
27
Cam silme 🤣🤣🤣 balkonun camlarını sildim. Ufak oda ve oğlumun odasının camlarını slcem öğleden sonrada. Akşam da mutfağı temizlemeyi düşünüyorum leş gibi oldular. Bence bu spor çok iyi olur 😁😁

Menün çok güzel canım maşallah yarın güzel - gelecek senden 🧿
Hastalandim bnde zannetmiyorum guzel bisey gelecegini☺

Boyum : 158 cm. Başlangıç Kilom :80 Kg. Şimdiki Kilom :70.1 Kg.

Tanssss

🚩B.t.08.04🚩b.k.85🚩g.k.70🚩1h.k.65🚩2h.k.58
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
9 Ocak 2018
3.282
9.326

Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 44 Kg. ile 60 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 155 cm. Başlangıç Kilom :85 Kg. Şimdiki Kilom :70.0 Kg.

JaneRizzoli

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
4 Ekim 2014
1.976
5.479
31
Noldu canımm gıtme yaa🙁 saglığın onemlı tabıde yoğunmusun ugrayacakmısın gruba pekı arada
Uğrarım tabii arada
Ama yoruldum :) sürekli hesap kitapla yemek yemekten sıkıldım.
Bir süre böyle takılayım
Dönerim yine :)

Yawrukush

....*4. TAKIM*....
Pro Üye
Doğa Severler Kulübü
20 Eylül 2012
21.448
86.680
Kizlar iyi aksamlar nasilsiniz?
Ben sali aksamindan beri rahatsizim :KK43:
Aksamin bir saati mide bulantisi basladi, gece sabaha kadar uyku uyuyamadim istifra ettim ,edicem diye..
Dun butun gun haslanmis patates yiyerek yasadim, bir ara telefonu elime aldim, birkac mesaja baktim ama Aras oglen uykusundaydi ve geceninde uykusuzluguyla bende biraz dinlendim..
Aksamda erkenden cocuklarla uyudum.
Bugun 1 saat once uyandik, midem hala kotu mide ilaci ve gaz ilaci aliyorum, neden boyle oldu, bir sey mi dokundu , dokunuyor anlamadim , ki her zaman yediklerimden farkli bir sey de yemedim..
Yani hala tam iyilesememekle beraber, cocuklar, okullar, odevler vs sebeplerden gunu bitirmeye calisiyorum...
Sizler neler yaptiniz?