Cuma Zayıflama Yarışması 4. Takım

_Vera_

Her şey satılıyor herkes alışıyor, aşk var mı hala
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
9 Ağustos 2017
1.895
4.253
Kizlar iyi aksamlar nasilsiniz?
Ben sali aksamindan beri rahatsizim :KK43:
Aksamin bir saati mide bulantisi basladi, gece sabaha kadar uyku uyuyamadim istifra ettim ,edicem diye..
Dun butun gun haslanmis patates yiyerek yasadim, bir ara telefonu elime aldim, birkac mesaja baktim ama Aras oglen uykusundaydi ve geceninde uykusuzluguyla bende biraz dinlendim..
Aksamda erkenden cocuklarla uyudum.
Bugun 1 saat once uyandik, midem hala kotu mide ilaci ve gaz ilaci aliyorum, neden boyle oldu, bir sey mi dokundu , dokunuyor anlamadim , ki her zaman yediklerimden farkli bir sey de yemedim..
Yani hala tam iyilesememekle beraber, cocuklar, okullar, odevler vs sebeplerden gunu bitirmeye calisiyorum...
Sizler neler yaptiniz?
Çok geçmiş olsun kaptanım mideni mi üşüttün acaba? En kısq zamanda geçer inşallah

Vücut Kitle İndeksim (VKI) tavsiye edilen VKI değer aralığının üstünde.
Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 46 Kg. ile 62 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 158 cm. Başlangıç Kilom :72.6 Kg. Şimdiki Kilom :67.0 Kg.

Yawrukush

....*4. TAKIM*....
Pro Üye
Doğa Severler Kulübü
20 Eylül 2012
21.448
86.678
Çok geçmiş olsun kaptanım mideni mi üşüttün acaba? En kısq zamanda geçer inşallah
Ne yaptim neden boyle oldu bilmiyorum canim, suan bile midem gurul gurul..
Ama dune gore iyiyim bayagi...
Sen nasilsin?

Yawrukush

....*4. TAKIM*....
Pro Üye
Doğa Severler Kulübü
20 Eylül 2012
21.448
86.678
Merhaba. Unutmamışsın evet. 😍 Sorunlarım vardı. Büyük ölçüde toparladım. Sizler nasılsınız?
Sevindim canim iyi olmana, bizlerde iyiyiz , kendi adima hala tombulum mesela :)
Bekleriz sohbete , gorusmek uzere..

Günaydın
Reglim 2 gün gecikti
Hiç gecikmezdi normalde
Moralim bozuk
İf ile hormonlarımı mı bozdum ki?
Yawrukush Yawrukush @bnnu
Regli oldun mu canim?
Her sey yolunda mi?

Tamam kaptanım bu haftada geçsn bakalım ben hala aktif olamıyorum ozaman duruma göre ortak bi karar veririz 🥰
Tamamdir canim :)

Merhaba ben de bu takıma katılmak istiyorum ama ben pazartesi başladım diyete 85 le başladım hedef 60 inşallah boy 1.68 doğum sonrası kilolar ben menümü günlük yazmaya çalışacağım arada da girmeye çalışacağım ama 1.5 yaşında oğlum var biraz zor olabilir
Hosgeldiniz aramiza, ben Ozge, 32 yasindayim, evliyim ,2 oglum var, takim kaptaniyim, beden egitimi ogretmeniyim.
Kilolari beraberce veririz umarim :)

Acıkcası eve gttım sadece corba vardı baska bısey hazrlayamadım ıdare ettım. İnşallah bugun daha duzgun bi şekılde olur

Bugun spor yapalım evet. Daha ıyıyım evet ama cokkk kararsızım doktorum bı hastaneye basladı benıde ıstıyor yanına gorusmeye gıdecem bugun ama aynı zamanda eşimin çalıştıgı işterınde çalışıyorum suan. Düzgün bıyer için cıkıcam burdan mantıklı dogru bı ıs olmazsa cıkmak sacma olur. Birde aklım gecen görüştüğüm işte sımdı bu hastaneye gıdersem bırde ordan ararlarsa naparım ben doktorumada ayıp olur bırakamam sacma bı süreç yaşıyorum resmen😏
Hepsi ust uste gelmis, sen doktoruna boyle bir is yeriyle gorustugunu ama pek istedigin gibi gecmedigini soyle bence, ki tanidigin birisi sonucta, bunu soyleyebilirsin bence canim.
Hakkinda en guzeli en hayirlisi olsun.

blume90 blume90 canim adet oldum cok sancim var normalde oncesinde sanci olurdu
Gram hesapli beslenmeye gectim bugun icindede yapicam chalennga
Yawrukush Yawrukush
Regl oldum cok sukur kaptanim bu ayda atlattik 😄😄😄😄
Gozunaydin canim :)

Kızlar sporumu yaptım geldim bugün erken çıktım stresli bir günümdeydim ya evde kalıp yemeye başlayacaktım ya da spor yapacaktım tabisi sporu tercih ettim 💪 çok mutluyum
Harikasin.. :nazar: :nazar:

Bugünkü menümü de paylaşayım
Sabah: bir kase yulaflı süt içine yarım elma rendeledim
Ara: 4 kuru kayısı, 4 çiğ fındık
Öğle: sebzeli kıyma yemeği, tarhana çorbası, yağsız tuzsuz salata, 1 dilim tam buğday ekmeği
Ara: 1 elma, 3 kayısı
Akşam:Tarhana çorbası, 1dilim tam buğday ekmeği, 3 yk yoğurt, yağsız tuzsuz salata
Akşamki arada da sütlü Türk kahvesi veya süt düşünüyorum
Ilk gun icin menun oldukca guzel, birkac gune, menu duzeninde tamamen oturur eminim canim :)

Yawrukush Yawrukush esmeriiim esmeriiim
İyi akşamları...♥
Sabah kahvaltı yapmadım saat 2 de iki ince ve küçük dilim patatesli börek yedim 3 bardak şekersiz çayla ve bir dilim de kek yedim 😵
Şimdide sarımsaklı cacık
1 saat yürüyüş 1 saat temizlik 1000 ip atladım 50 mekik 🙂
Menunde borek ve kek var canim ama bunun haricinde birtek cacik yiyerek gunu kurtarmissin...

Merhaba sevgili takımım :)
Öncelikle bunca zamandır desteğiniz için teşekkür ederim. Sizlerle güzel kilolar verdim. Baya düzelttim sağımı solumu 🤪
Ama benim artık bir müddet ara vermem gerekiyor sanırım. Ağır gelmeye başladı.
Kendimi şartlandırmadan yine sağlıklı beslenmeye devam edeceğim ama ölçmeden tartmadan. Aynı şekilde kendimi de tartmadan.
@bnnu eşim yarı yolda bırakmış oldum seni 🙈 özür dilerim.
Yawrukush Yawrukush Arrietty_ Arrietty_ destekleriniz için çok teşekkür ederim. İyi ki tanımışım sizleri ve tüm takımdaşlarımı ☺
Cok uzuldum bu habere ani oldu benim icin Denizcim..
Cok alistik sana canim, kilo vermeye ara versen bile bizimle olursun diye dusunmustum.
Tamamen kopmazsin bence bizden canim, vedalasmiyorum...:KK200:

Yavrukuşum merhaba 🌸
ben iyiyim şükür. Burası iyice soğudu ve günler kısaldı. Eve gelip yemek vs yapana kadar birden yatma vakti geliyor. İş yerimde evime uzak günde 2 saat yolda geçiyor. Gerçi ABD de daha beter galina sana az gelebilir:) şimdi de daha yemek pişiyo valla yeşil mercimekli tavuklu çorba yapıyorum (itiraf: İçinde erişte de var)
Sen nasılsın? Oğlun nasıl? Keyifler nasıl? 🥰
Ah sen bizi birakiyor musun yani bu durumda pestom, hic ugrayamayacak misin takima bundan sonra?
Esas listedesin de biliyorsun canim..
Ben biraz mide rahatsizligi cekiyorum 2 gundur onun haricinde iyiyiz canim..
Ozlendin pestom...

Yawrukush

....*4. TAKIM*....
Pro Üye
Doğa Severler Kulübü
20 Eylül 2012
21.448
86.678
tesekkurler canim. su tasinma islemleri bitsin izleyim ins.

canim afiyet olsun. miktar olarak az yemissin o yuzden makarna salatasina birsey demiyorum 😉

iyi cok şükür cnm. toplanmaya basladim ama daha once de yazdigim gibi cocuklarin canli ders saati artti. kizim 1. sinifa basladi ki 1. sinif anneleri bilir. ona da canli ders koymuslar. bir de benim canli dersler var bu arada evde ki minik afacani unutmayin lutfen. :emir_bebek: acaaaayip yogun geciyor.. cocuklar yattiktan sonra toplamaya çalışıyorum.

canim esim cok yanlis bir haftada es olduk. normalde cok severim ip atlamayi ve gunde 500 e tamamlamaya calisirdim ama bu hafta hem cocuklarin ve benim dersler cok yogun hem de hafta sonu tasinmaya karar verdik. ani bir karar oldu. o yuzden esya toplamam lazim. sana iyi bir es olamiycam :110: yine de elimden geleni yapcam mor vampircim. dun yürüdüğüm 13.400 adim bosa gitmesin 😉

cok hafif bir menu olmus canim afiyet olsun. cuma gzel bir eksi gorceksin ins.
Canim yogunlugunu , yorgunlugunu tahmin edebiliyorum.
Cok kolayliklar diliyorum Eminecim, her sey kolaylikla hallolsun canim..

Canm benim çok teşekkür ederim.ben çok hayirsizim hiç ugramiyom🙈bebiş 21 günlük oldu. İkimizde iyiyiz çok şükür. Oğluşum oldu. Rabbim isteyen herkese versin. 78 le doğum yaptım . Bir hafta sonrasında 70 kiloya indim. Umarım emzirme döneminde çok kilo almam
Ne guzel bir haber canimcim, cok sevindim..
Gozunuzaydin, saglikla, mutlulukla buyutun oglusunuzu :)
Mis kokuluyu bizim yerimizede kokla..
Kendinede ,kuzulara da cok dikkat et canim..

Canim sagol sordugun icin, dun agri kesicilerden biri bitti, bugun cok fenaydim. Doktora gittim yine, 2 tane daha ilac verdi. 3 kutu ilacla ancak biraz kendime geliyorum, nerden buldu bu sacma rahatsizlik beni 🤦‍♀️
Hay Allah peki doktor ne dedi Senemim, ne oldugunu dusunuyor?
Cok uzuluyorum canim senin toparlanmadigini duyunca :KK43:

Günaydın kızlaaar,
Dayanamadım bugün tartıldım geçen cuma kilomla gramı gramına aynı 😳 bir De aksi gibi bugün eltimlere yemeğe gideceğiz. Yeğenimizin doğum günü. Sadece biz olacağız. Hamurlu kıymalı Yöresel bir yemek ve pasta Var. Kafam bir milyon ben ne yapayım ya.
Eyvah eyvah aksam dikkatli ye kuzum lutfen, sabah tartimiz var biliyorsun, cok arti cikabilirsin..
Evden bir seyler atistirip gitsen orada da az yesen ,aksami oyle kurtarabilirsin..

Kızlaaar uzun süredir diyet yapanlaaar bana akıl verin bu takıldığım kilodan nasıl ineceğim ya
Canim eger bir kiloda takiliyorsam ben hemen ya menumu ya da sporumu degistiriyorum..
Surekli ayni duzende devam eden menuler ve sporlar bir sure sonra vucudun normali oluyor, kilo verilmiyor.
Tavsiyem yemek ve spor duzeninde degisiklik yapip, vucudunu sasirtman canim..

Yawrukush

....*4. TAKIM*....
Pro Üye
Doğa Severler Kulübü
20 Eylül 2012
21.448
86.678
:KK200: En Büyük TÜRKİYETUM CITIRLARIN DIKKATINEEn Büyük TÜRKİYE:KK200:
  • Uyelerimizin cogunlugunun karari ile artik menulerimizdeki kacamaklar, yenilen gidaya ve uyenin durumuna gore degerlendirilecektir.
  • Ayni sekilde egzersizlerimizdeki eksiklikler de uyenin durumuna gore degerlendirilecektir.
  • Tablomuzdaki MUAF ibaresinin anlami, bir saglik sorunu veya olagan disi bir durumdan oturu uyemizin muaf tutulmasini belirtir.
  • Tablomuzdaki ODUL ibaresinin anlami, haftada 1 ogun, cuma tarti bildiriminizden sonra dilediginizi yediginiz ODUL OGUNUNU belirtir. Odul ogunlerinden dolayi ceza almazsiniz.
KISALTMALARIN ANLAMLARI:
JJ: Jumping jack hareketi
IA: Ip atlama
M:Mekik egzersizi
Y:Yuruyus
DK: Dizleri karina cekerek oldugumuz yerde kosma
S: Squat
A: Adimlama
D: Dans

:KK200::kk77: CARSAMBA GUNU MENU VE SPOR CIZELGEMIZ:kk77::KK200:
Tablomuzda her gun icin 2 adet ifade bulunmaktadir.Ilki menulerimiz icin, ikincisi ise yaptigimiz egzersizlerimiz icindir.

IsimPazartesiSaliCarsambaPersembeCumaCumartesiPazar
@aydingelini :cool: :cool::KK9:MUAF50M 100IA
esmeriiim esmeriiim :cool: MUAF:KK9::KK9::KK200::KK200:
@MorVampirella :cool::cool::KK9: :KK9: :KK200::KK200:
M Mavimeltem :KK200::KK200:
@Hyperborea17 :cool: :cool::KK9::KK9::KK200::KK200:
_Vera_ _Vera_ :cool::cool::KK9::KK9::KK200::KK200:
@stitch MUAFMUAFMUAF
G GCA :cool::cool::KK9::KK9::KK200::KK200:
blume90 blume90 :cool::cool::KK9::KK9::KK200::KK200:
Arrietty_ Arrietty_ :cool::cool::KK9::KK9:
S Smneapdullah :cool: :cool::KK9::KK9::KK200::KK200:
MotivatedAlready MotivatedAlready :cool: MUAF:KK9:100IA:KK200::KK200:
@BlueSkyyyy :cool::cool::KK9::KK9::KK200::KK200:
@Beklenen2 :cool::cool::KK9:MUAF:KK200: MUAF
@sserendipity :cool::cool::KK9::KK9::KK200::KK200:
@JaneRizzoli :cool: MUAF:KK9:MUAF
@bnnu 50M :cool::KK9:MUAF50S :KK200:

Arrietty_ Arrietty_ kaptanim nasilsin?

Yawrukush

....*4. TAKIM*....
Pro Üye
Doğa Severler Kulübü
20 Eylül 2012
21.448
86.678
Yarin ki tarti oncesinde kilolarimizi hatirlayalim kizlar:)
MotivatedAlready MotivatedAlready canim benim yarin buyuk gun mudur? :cool::KK200:

*** 4. Takım 693. Etap ***

bnnu (59.7///%)
BlueSkyyy (81.8///%)
aydingelini (67.2///%)
MorVampirella(69///%)
pesto26 (70.9///%)
MotivatedAlready(66.6///%) Mezun olmak istiyor, hedef kilo:65
sserendipity (77.9///%)
GCA (60.1///%)
blume90 (52.9///%)
_Vera_ (69.8///%)

4. Takım ortalaması: %

***Citir mi Citirlar (Yarisma disi listemiz) 693. Etap***

stitch (68.2///%) 67.4 kg ile, 658.etapta izne ayrildi.
Tanssss (70///%) 690. etapta izne ayrildi.
JaneRizzoli (64.6///%) 682. etapta kendi istegiyle yarismadan ayrildi.
Yawrukush (67.3///%) 643. etapta mezun olan uye geri dondu ,baslangic kilosu:70.1, hedef:60
Beklenen2 (70///%) Saglik sorunlari nedeniyle 681. etapta saglik iznine ayrildi.
fyzanur (56.8///%) Saglik sorunlari nedeniyle 681. etapta saglik iznine ayrildi.
Arietty_ (64///%) 681. etapta izne ayrildi
esmeriiim (63.1///%) Yeni uye, baslangic tarihi:31.05.2020, baslangic kilosu:66.1 , hedef:59
Hyperborea17 (59.5///%) Yeni uye, baslangic tarihi: 16.06.2020, baslangic kilosu:62.6 , hedef:55
Smneapdullah (75///%) Yeni uye, baslangic tarihi 10.09.2020, baslangic kilosu:76.2, hedef: 55
Mavimeltem (85///%) Yeni uye, baslangic tarihi:23.09.2020, baslangic kilosu:85, hedef:60

Yawrukush

....*4. TAKIM*....
Pro Üye
Doğa Severler Kulübü
20 Eylül 2012
21.448
86.678
Kizlar haslanmis patatesle kahvaltimi yapmaya kaciyorum, ilerleyen saatlerde gorusuruz, menulerinizi yazmayi unutmayin :)

_Vera_

Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
9 Ağustos 2017
1.895
4.253
G GCA eşim adet olcam galiba tatlı krizlerindeyim sende durumlar nedir
sabah yarım avokado 1 tatlı kaşığından az labne sos yapıp avuç içi kadar tandır ekmeğine sürdüm yedim 2 tane de közlenmiş kapya biber
öğle 2 hurma 10 fındık yeşil çay detoksu
akşam 1 orta boy karnı yarık 2 yemek kaşığı bulgur pilavı 1hurma
su bugün az oldu valla saymadım
spor dinlenme günümdü zaten

Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 46 Kg. ile 62 Kg. arasında olması gerekir.

blume90

🦄
Kayıtlı Üye
26 Şubat 2011
701
832
MotivatedAlready MotivatedAlready Yawrukush Yawrukush
Kahvaltı:1 dilim salam, omlet, 1 kasık krem peynir, marul, 1 dilim ç. Ekmegi
Ögle:2 ceviz,11 badem
Aksam:mercimek corbası, 1 baget tavuk, az haslanmıs patates
Spor:22100 adım
April han bacak videosu
Chloe 4. Gün programı
Su:2lt

Tanssss

🚩B.t.08.04🚩b.k.85🚩g.k.70🚩1h.k.65🚩2h.k.58
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
9 Ocak 2018
3.282
9.326
G GCA eşim adet olcam galiba tatlı krizlerindeyim sende durumlar nedir
sabah yarım avokado 1 tatlı kaşığından az labne sos yapıp avuç içi kadar tandır ekmeğine sürdüm yedim 2 tane de közlenmiş kapya biber
öğle 2 hurma 10 fındık yeşil çay detoksu
akşam 1 orta boy karnı yarık 2 yemek kaşığı bulgur pilavı 1hurma
su bugün az oldu valla saymadım
spor dinlenme günümdü zaten
Canim ben Tarcinli elma yiyorum su an pesi sirada tarcinli sut yoksa baklava almaya gidecektim gecti sukur

Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 44 Kg. ile 60 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 155 cm. Başlangıç Kilom :85 Kg. Şimdiki Kilom :70.0 Kg.

Mavimeltem

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Ağustos 2018
133
198
29
Sevindim canim iyi olmana, bizlerde iyiyiz , kendi adima hala tombulum mesela :)
Bekleriz sohbete , gorusmek uzere..

Regli oldun mu canim?
Her sey yolunda mi?

Tamamdir canim :)

Hosgeldiniz aramiza, ben Ozge, 32 yasindayim, evliyim ,2 oglum var, takim kaptaniyim, beden egitimi ogretmeniyim.
Kilolari beraberce veririz
Harikasin.. :nazar: :nazar:

Ilk gun icin menun oldukca guzel, birkac gune, menu duzeninde tamamen oturur eminim canim :)

_Vera_

Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
9 Ağustos 2017
1.895
4.253
Canim ben Tarcinli elma yiyorum su an pesi sirada tarcinli sut yoksa baklava almaya gidecektim gecti sukur
Kaptanım tarçını çok duydum ama tarçın alerjim var yiyince her yerim kabarıyor. Ben internetten şey istedim kalorisi 40mış minik lokum gibi etrafı çikolata kaplı kuru kayısı

_Vera_

Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
9 Ağustos 2017
1.895
4.253

_Vera_

Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
9 Ağustos 2017
1.895
4.253

Tanssss

🚩B.t.08.04🚩b.k.85🚩g.k.70🚩1h.k.65🚩2h.k.58
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
9 Ocak 2018
3.282
9.326
Kaptanım tarçını çok duydum ama tarçın alerjim var yiyince her yerim kabarıyor. Ben internetten şey istedim kalorisi 40mış minik lokum gibi etrafı çikolata kaplı kuru kayısı
Vay oda guzelmis ben de havuclu top istiyor canim 65 olunca odul yapayim diyorum 60 ta da asure zaten

Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 44 Kg. ile 60 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 155 cm. Başlangıç Kilom :85 Kg. Şimdiki Kilom :70.0 Kg.

blume90

🦄
Kayıtlı Üye
26 Şubat 2011
701
832
Vay oda guzelmis ben de havuclu top istiyor canim 65 olunca odul yapayim diyorum 60 ta da asure zaten
Onları ödülden mi sayıyosunuz😂 zaten saglıklı degilmi ikisi de