Cuma Zayıflama Yarışması 4. Takım

AKovser

Guru
Kayıtlı Üye
29 Nisan 2013
20.180
108.710
İyiyiz canım,sen nasılsın
Aa geçmiş olsun canım,önce sen ve bebiş iyi olun,daha çook yardımın dokunur bizde bu menüler varken:)
selam kızlar :KK68:

DeryaOnDiet DeryaOnDiet bilir bunu daha önce yaptım demişti..

canım benim de tam tersi ne yesem gidip basenlerime yapışıyor :mad: göğüs göbek yok kalça kocaman. ben de ondan çok rahatsızım.. söyle bir durum var; bölgesel olarak kilo vermek mümkün değil diyorlar. ama senin şöyle bir avantajın var doğru beslenme ve ağırlık kaldırarak kalça kaslarını geliştirip kalçanı büyütebilirsin. çok kolay değil ama mümkün. salona gidiyorsan oradakilerle konuş bunu sana destek olsunlar.

geçmiş olsun canım inşallah cabucak toparlasrsın.
Çok sağolun kızlar.. İnşaAllah..

Harpy

Today is a gift, thats why they call it PRESENT
Kayıtlı Üye
7 Aralık 2009
6.851
12.827
selam kızlar :KK68: ben malesef artıyım bugün acaba yarın öğlen gibi mi bildirim yapsambelki biraz inerim inmezsem bu günkünü fotosunu çektim onu bildiririm:KK43: özür dilerim şimdiden..

bence çok değil ama ben de dikkat etmeme rağmen eksiyi göremedim. Bu vücudu şoklatmak diye bişey diyorlar kilo verilmeyince yapılıyormuş denemek lazım
eyvah bana da sinir olacaksın galiba😂 hamileyken 8 kilo aldım ilk hafta 10 kilo verdim 72-62 olarak. eve gelenler uyuz oluyordu ama tabi sonra olanlar oldu. Kızım 3 aylıkken emmeyi bırakmaya çalıştı sütüm azaldı ben de kendimi yemeye verdimsüt olsun diye ve böylece 67 yi gördüm ne yazık ki 🙈
çok güzel bence
denemek istediğim buydu @enimenime
hımmm sinir olsam mı acaba :-) lafın gelişi o canım içten içe kıskanıyorum.. tabiki öylesi hem daha sağlıklı hem daha doğru ama naparsın.. benim hamileliklerim çok zor geçiyor malesef, hem yatmak zorunda kalıyorum hem de midem herşeyi kabul etmiyor karbonhidrata yöneliyorum. kaç kere serum taktırmıştım su içemediğim için.. sonrasında emzirirken de sütüm çok olmadığından dolayı diyeti aklıma dahi getiremediğim için yıllarca kaldı kilolar üzerimde :KK43:

Kendi protein barinida yapabilirsin canim. Evet onlarin kalorisini dusuruyorlar ama cok fazla seker oldugu icin insulini arttiriyor. Insilun sekeri parcalamakla ugrastigi icin yaglari yakayamiyor
aslında benim yediğimde şeker yoktu hurmalıydı... ama şekerle ilgili söylediğin şeyi ben deneyimlerimden dolayı anlamıştım.. kesinlikle aynı kalorideki şekerli şeyle şekersiz şey vücutta aynı etkiyi yaratmıyor. kalori sayımı o yüzden uzun vadede yanlış yönlendiriyor ve etkisini kaybediyor.

pocahontas_

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Ocak 2016
104
320
Bugünkü tartıda net söyler ama evet, neredeyse. şubattan beri aldığım kiloyu verdim uzun süreli değild yani. Hatta bir iki kilo saha var. Kortikosteroids kullandık uzun süre yüksek doz. Aşırı kilo yaptı iştah açıklığı vs. Metabolizma yerlerdeydi. Kilo tazeydi yani ama çok dikkat ettim diyete karar verdikten sonra.
Çok kalıcı değilmiş kilolar.hemen önlem alman iyi olmuş.tebrik ederim 👏👏👏

Yukarı Alt