Cuma Zayıflama Yarışması 4. Takım

Falanfilannnn

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Temmuz 2019
504
1.875
Guzel menu, guzel sporlar canim :)

Menun kalori olarak guzel canim,spor hic mi yok?

Masallah canim, arada yokluyorum seni :)
Hadi bakalim hasret gider hafta sonu bebisinle.
Takim iyi canim, bazen tokezliyoruz, bazen derece yapiyoruz, oyle boyle gidiyor :)

Tekrar aramiza hosgeldin canim.
Gunluk menulerini yazmaya basla olur mu, zaten cok gencsin metabolizman ne hizli calisiyordur, hizla gider kilolarin:)

Emeklerine saglik canimmm...

Tadini cikarin canim, gezin, egleninn, dinlenin bol bol :)

Canim bizler iyiyiz cok sukur, yogun ama keyifli geciyor gunlerim cocuklarla ,sen nasilsin?

Filiz benden once yazmis :)
sinner idi dizi :)

Aksam 4 dilim ekmek yerine sebze yemegi, ya da daha saglikli her hangi birsey yeseydin keske kuzumm...

Yaz canim dunku menunude yaz ki ceza gelsin sen de telafi et :)

Bugunku menun guzel canim :)

Afiyet olsun canm guzel eksi geliyor senden :)

Insallah kolayca hallolacak, ailen yardim edebilecek mi canim?

Bugun aksamki baklava olmasaydi menulerine iyi diyecektim.
Sebze, et yemegi yesen keske birazda..
Aralarda 1 meyve yesen mesela daha saglikli olur canim...

Canim arkdasimla oradan oraya kosturduk yazacagim aksam size, opuyorum :))
Kuzum ev hala oturmadi evde yemek yapamiyoruz o yuzde oluyor ya birde ben et pek yemiyorum hatta kirmizi et hic yemiyordum yeni yemeye basladim bu sene diyebilirim :)
Eve yardim edecekler canim yoksa yalniz halledemem zor

Kozmogirl17

*4.TAKIM* Boy.1.57 baş.78.5 gnc.68.8 hdf.67
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
22 Mart 2018
3.871
11.837
Carsamba menum
Sabbah 10.30

Klasik kahvaltim

Oglen yok

Ara 16.30
Misafirlikteydim
1 kase yogurtlu makarna
1 sigara boregi

Aksam 20.30
Ceyrek ekmek kokorec ekmek cok sicakti yoksa kokorecten nefret ederim nasil canim istedi aklim almiyor

Su 2.5 litre
Spor yok

Kizlar sabah erkenden gume basladim cocuklar buyudukce dahada zorlasmaya basliyorlar oglen uzun zamandir ilk kez uyumusum butun herseyi bosverdim ve cocuklarin uykusunda bende dinlendim hatta biliyorsunuz oturmaya gidicektim taa 15.30 da gittim cunku uyuyakalmisim okadar iyi geldiki anlatamam 19.30 a kadar ordaydim dublex ev en az 10 sefer in cik yapmisimdir cocuklarin pesine merdivenleri.
Sonra eve geldim 9 da babamiz geldi o sira kostur kostur cocuklari doyur yedir icir hazirla kaynim gecen gun bi olerasyon gwcirmisti solemistim onunla ilgili acil 2.operasyonu yapmislar onun yanina gittik iste yolda esim kokorec aldi kendine hic sevmedigim halde cok guzel geldi kokusu
Gece 11 e geliyordu eve girdim suanda kucugum uyandi ayagimda bence bu kadar hareket spora bedeldir diye dusunuyorum .Birde markete ugradim arada bezi bitti beyefendinin ama bu hafta beklentim yok benim kaynimin durumundan dolayi yarinki oturma iptal oldu cok uzuldum dermisjm yarin
Karabugdayima baslayabilirim

kanadali35

Free to be me
Pro Üye
25 Temmuz 2015
4.315
8.849
Carsamba menum
Sabbah 10.30

Klasik kahvaltim

Oglen yok

Ara 16.30
Misafirlikteydim
1 kase yogurtlu makarna
1 sigara boregi

Aksam 20.30
Ceyrek ekmek kokorec ekmek cok sicakti yoksa kokorecten nefret ederim nasil canim istedi aklim almiyor

Su 2.5 litre
Spor yok

Kizlar sabah erkenden gume basladim cocuklar buyudukce dahada zorlasmaya basliyorlar oglen uzun zamandir ilk kez uyumusum butun herseyi bosverdim ve cocuklarin uykusunda bende dinlendim hatta biliyorsunuz oturmaya gidicektim taa 15.30 da gittim cunku uyuyakalmisim okadar iyi geldiki anlatamam 19.30 a kadar ordaydim dublex ev en az 10 sefer in cik yapmisimdir cocuklarin pesine merdivenleri.
Sonra eve geldim 9 da babamiz geldi o sira kostur kostur cocuklari doyur yedir icir hazirla kaynim gecen gun bi olerasyon gwcirmisti solemistim onunla ilgili acil 2.operasyonu yapmislar onun yanina gittik iste yolda esim kokorec aldi kendine hic sevmedigim halde cok guzel geldi kokusu
Gece 11 e geliyordu eve girdim suanda kucugum uyandi ayagimda bence bu kadar hareket spora bedeldir diye dusunuyorum .Birde markete ugradim arada bezi bitti beyefendinin ama bu hafta beklentim yok benim kaynimin durumundan dolayi yarinki oturma iptal oldu cok uzuldum dermisjm yarin
super menu hele kokorec 100 puan olsada yesem 1 ekmek yerim , afiyet olsun:KK51:,gecmis olsun kaynina , o kosturmaya yakmissindir hemen:KK49:

Yawrukush

....*4. TAKIM*....
Pro Üye
20 Eylül 2012
13.732
57.215
Hic yok derken butun gun oglan kustu afeedersin bazen wc ye yetisemedi temizlik var normal spor yapamadim malesef
Onlarda spor sayilir canim..zaten kosturman olmasaydi da muaf tutacaktim, kuzun hastaydi..

Yawrukush Yawrukush spora zaman ayirmadim dun bugunde oyle ,ceza gelebilir , :KK52:b
Cocugun hastaydi muaf tutuyorum seni canim..

eylul 11 menum
1 tane en buyugunden simit, kkpeynir ,domates ,8 zeytin
ara :sutlu neskahve

oglen yok

aksam 5
3 yk bulgur ,3 yk patlican yemegi
su 3 lt
spor yok
Yawrukush Yawrukush
gogo2405 gogo2405
esim turk marketten simit almis , herzaman bulup yiyemiyoruz , yorgunluguma cok iyi geldi .
Bilirim o simitin tadini , bende esime siparis ettim turkiyeden getirsin diye, afiyet olsun :)

yarin kizimin okulunda tanisma var hamburgerli , ekmeksiz yesem olur demi 🤔, of regl de olmadim cuma insallah arti cikmam ya
Koftesini tek ekmekle yiebilirsin, ben oyle yapiyorum :)
Aman arti gelmesin canim...

Kuzum ev hala oturmadi evde yemek yapamiyoruz o yuzde oluyor ya birde ben et pek yemiyorum hatta kirmizi et hic yemiyordum yeni yemeye basladim bu sene diyebilirim :)
Eve yardim edecekler canim yoksa yalniz halledemem zor
Dogru canim daha yeni tasindiniz dusunemedim ben onu..
Yardim edecekse ailen daha kolay olur canim, dert etme..

Carsamba menum
Sabbah 10.30

Klasik kahvaltim

Oglen yok

Ara 16.30
Misafirlikteydim
1 kase yogurtlu makarna
1 sigara boregi

Aksam 20.30

Su 2.5 litre
Spor yok

Oyy oyy oyy menu tam senlik yeri hatta festival :)
Ahh kokorec bulsamda yesem...
Esim her seyi yiyor suan ya reva mi :KK43:
Kayninada cok gecmis olsun canim, acil sifalar..

super menu hele kokorec 100 puan olsada yesem 1 ekmek yerim , afiyet olsun:KK51:,gecmis olsun kaynina , o kosturmaya yakmissindir hemen:KK49:
Bende bulsam kokoreci asla kacirmam :))

Yawrukush

....*4. TAKIM*....
Pro Üye
20 Eylül 2012
13.732
57.215
CARSAMBA MENUM
SABAH 10DA
Yarim domates, yarim salatalik
4 zeytin
1 kk peynir
Avuc ici ebadinda cevizli ekmek
Cay tabagi ebadinda tiramisu tart

ARA

Cay
Filtre kahve

OGLEN 13.30DA

4 kofte
4 kasik yogurt

AKSAM 17DE
2 kepce mercimek corbasi
1 servis kasigi haslanmis tavuk
1 servis kasigi bamya yemegi (yine 1 tencere yaptim cocuklarda agzina surmez,en az 3 gun bamya yerim :KK43: )

**Acikirsam mandalina yemeyi planliyorum.

SU: 2 ltyi gectim , yatmadan maden suyu da icecegim
SPOR: 1 saat yemek hazirlama, misafir hazirligi ve sonrasinda evi toparlamasi, markette adimlama, Akini okula birakip alirken yuruyus , ustune 2 saat okul sonrasi klasik parkta cocuk pesinde kosma..
Akrrep Akrrep

Yawrukush

....*4. TAKIM*....
Pro Üye
20 Eylül 2012
13.732
57.215
:KK200: En Büyük TÜRKİYETUM CITIRLARIN DIKKATINEEn Büyük TÜRKİYE:KK200:

• Uyelerimizin cogunlugunun karari ile artik menulerimizdeki kacamaklar, yenilen gidaya ve uyenin durumuna gore degerlendirilecektir.
  • Ayni sekilde egzersizlerimizdeki eksiklikler de uyenin durumuna gore degerlendirilecektir.
  • Tablomuzdaki MUAF ibaresinin anlami, bir saglik sorunu veya olagan disi bir durumdan oturu uyemizin muaf tutulmasini belirtir.
  • Tablomuzdaki ODUL ibaresinin anlami, haftada 1 ogun, cuma tarti bildiriminizden sonra dilediginizi yediginiz ODUL OGUNUNU belirtir. Odul ogunlerinden dolayi ceza almazsiniz.
KISALTMALARIN ANLAMLARI:
JJ: Jumping jack hareketi
IA: Ip atlama
M:Mekik egzersizi
Y:Yuruyus
DK: Dizleri karina cekerek oldugumuz yerde kosma
S: Squat
D: Dans

:KK200::kk77:SALI VE CARSAMBA GUNLERI MENU VE SPOR CIZELGEMIZ:kk77::KK200:
Tablomuzda her gun icin 2 adet ifade bulunmaktadir.Ilki menulerimiz icin, ikincisi ise yaptigimiz egzersizlerimiz icindir.
İsimPazartesiSaliCarsambaPersembeCumaCumartesiPazar
Kozmogirl17:KK73::KK73::halay::halay:1ODK ELIPTIK
Mavi boncukkk
Gonulmeyvesi10 DK YURUYUS10 DK Y:nazar: SPOR ?
LaMademoiselle:KK73:SPOR?:halay::halay::nazar: :nazar:
Harpy:KK73::KK73::halay::halay:
kanadali35:KK73::KK73::halay:MUAF10 DK Y
Yawrukush:KK73::KK73::halay::halay:300IA :nazar:
Patlicanmoru
stitch
Madamesnow:KK73::KK73::halay::halay:
Falanfilannnn:KK73:MUAF:halay:MUAF:nazar: MUAF
gogo2405:KK73::KK73:
Pembecanavar
besive:KK73::KK73::halay::halay::nazar::nazar:
fmad:KK73::KK73::halay::halay:
Cool_lime:KK73::KK73:
MigiMadid:KK73: :KK73::halay::halay:
Akrrep:KK73::KK73::halay::halay:
april22:KK73: :KK73::halay::halay:
ayeyldz:halay:MUAF
Metem100M :KK73::halay::halay:
Tomrs:KK73::KK73::nazar::nazar:
pomegranate_:KK73::KK73::halay::halay::nazar::nazar:
@Kozmogirl17 Ozlemcim eliptik cezan dunku menune geldi, yoksa cocugun hasta diye sporlardan sen ve @kanadali35 Ozlemi muaf tutmustum :)
@kanadali35 canim senin cezan da simite geldi :)

Son düzenleme:
Yukarı Alt