Cuma Zayıflama Yarışması 4. Takım

Akrrep

Nirvana
Pro Üye
8 Ağustos 2008
31.257
27.772
Kuzum çok geçmiş olsun dikkat et
Tuzu azalt suyu artır kafeini azalt hareket ve kilo kaybı ile tansiyonda yaşam değişiklikleri yapıyor ve düşmesi sağlanıyor...
Çok geçmiş olsun♥
Aslında bundan 10 kilo fazla halimde bile böyle sıkıntı yaşamıyodum.. Çok teşekkür ederim canım. Dikkate alıcam söylediklerini :KK200:

DeryaOnDiet

boy: 160 guncel:66,8 hedef:60
Kayıtlı Üye
5 Şubat 2017
12.439
35.440
Aaa biz seninle aynı gidiyoruz. Hadi bakalım haftaya neler olacak gözüm sende👍🏻
Tek öğünden önce iki öğün yap bence de. Ama iki öğün arasında hiçbiriyle yeme vücudun arınsın. Hatta şöyle yapabilirsen daha iyi olur 20 saatlik açlık süresi kalan 4 saatte iki öğün başında sonunda. Böyle böyle tek öğüne atlarsın. Ama tek öğün yapacaksan düşük karbonhidratlı yağ ağırlıklı beslenmezsen direncin düşer enerjisiz kalırsın. Şimdi senin elinde dr verdiği bir liste var. Dr danışmadan geçmek nasıl olur bilemem. Ben aslında tam keto beslenmeyle her sorununu aşacağını düşünüyorum ama sonuçta uzman değilim kararı senin vermen gerekiyor.
Bakalim dun ve bugun 2 ogun yedim. Ve gayet iyi hissediyorum. Aclik krizi yasamadm canim.

DeryaOnDiet

boy: 160 guncel:66,8 hedef:60
Kayıtlı Üye
5 Şubat 2017
12.439
35.440
Dün okul gezisi vardı sabah kahvaltı pikniği sonra kanyon yürüyüşü.amanin çocuklar bir masa donattılar anlatamam. Yemeye doyamayacağımız karbonhidratlar glutenin dibine vuracağımız hamurişleri kanşekerimize bayram ettirecek lezzetli işlenmiş şekerli tatlılar. Çok üzülüyorum bu bağımlılıkları neden edindik. Tek yemeyen bendim. O da diyetteyim diye oysa diyette olmasam ben de gömerdim hepsini acımadan. Ne kötü bir beslenme alışkanlığı edindirilmişiz yıllardır. Öğlen gözleme vardı menüde ondan da yemedim tabi ama diyet olmasa iki tane yerdim. Pazar günü günüm var yine kimbilir bu sefer nelere hayır diyeceğim. Dünya üstüme üstüme geliyor ama ben hayır demeyi çok süper öğrenmişim.
Canım kendim. Kendimi ödüllendireyim bari bugün bişeyler alayım.
Bu arada kilo veren arkadaşlar çooook tebrikler. Kaçamak yapanlar kötü menülerle kendini üzenler pişmanlık yaşayanlar bu hafta kendinize çok iyi davranın hiç üzmeyin kendinizi pişmanlıklar yaşamayın.
@DeryaOnDiet meydan okumanı görüyorum bebeğim haftaya seni gramlarımla çıtır çıtır yiyeceğim zira baya çıtırsın😘
Yazina bayilfim canim. Cook haklisin. Ben de bazen cocuklara verilen gidalari gorunce cok kiziyorum. Cunku bu tur aliskanliklar cocukken ediniliyor. Sonra bizim gibi kilo sorunu yasayan yetiskin oluyorlar.

veee geliyorum 2 ogunle. sIKI dur ben de seni yiyebilirim. Zaten aciim 😁

Yukarı Alt