• Korona Virusünden korunmanın 5 yolu
    1- Ellerinizi sabunla sık sık yıkayın!
    2- Dirseğinize öksürün!
    3- Yüzünüze dokunmayın!
    4- Diğer insanlardan en az 1 metre uzak durun!
    5.a- Hasta hissediyorsanız evde kalın! 184 arayın!
    5.b- Zorunlu bir durum olmadıkça evden çıkmayın!

Cuma Zayıflama Yarışması 4. Takım

Gonulmeyvesi

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Mart 2019
5.159
10.700

Yawrukush

....*4. TAKIM*....
Pro Üye
20 Eylül 2012
16.603
66.885
Ahahahha inşallah
Evet kuzum dün 58.6 ydım sanırım bugün 58.1
Çok almadım ama 3-4 gündür aşırı çikolataya saldırıyorum
Dur demem lazım

Veeeee 2 gündür sabahları Leslie 1 mil yapıyorum
Kendime kocaman tebrik 😂😂
Yawrukush Yawrukush
Harikasin Feyzosum :)

Dun evin icinde dikildim. Saatimi taktim adim arttitdim. Doktor onerdi. Artik 10 000 olmadan uyumaya gitmek yok 😂
Cok iyi yapmissin canim :)

Dün de tüm gün kendimle uğraştım.. Öğleden hemen önce başlayan baş ağrım her dakika yükselince ağrı kesici bile işe yaramayınca, ev ahalisinin tansiyon hatırlatması ile tansiyonumu ölçtüm zira hiç tansiyon problemim olmadı şimdiye kadar.. Tansiyonum yüksekti :KK57: her 5, 10 dakikada ölçtüğümde daha da yüksek çıkıyordu. Dedim gidiyorum galiba.. Şükür yapılan işlemler işe yaradı.. Rahatladım..
Dünden bu yana konu okuyorum, meğer ne önemliymiş bu tansiyon..
Şifalanma yolunda garip şeyler oluyor bende..
Canim bugun nasilsin?

İnatla iyiyim demeye devamm💕
Iyi ol kuzum..

İyi günler kızlar..
Nasılsınız?

Dün sabah çıktım burdan bir daha giremedim.. Önce internet sorunu vardı, sonra bebekle uğraş, ev işi derken akşam oldu.. Akşam da kayınvalidemdeydik eve geç gelince pert olmuştum.. Telefonu elime alacak halim kalmamıştı.. Evde sıkılıyorum ama bebekle en rahat yer evimiz, dışarı çıkınca çok fazla yoruyor beni..
Bugün de sabah doktora gittik..
Burnunda sorun var zannettim, günlerdir zor nefes alıyor sanki, geceleri boğuluyormuş gibi sesler çıkarıyor.. Çok şükür birşeyi yokmuş, korkuttu biraz beni..
Ordan eve gel, yemek falan derken şimdi vakit buldum yazmaya..
Cok sukur iyiymis bebisin canim, bugun nasil gecti?

merhabalar.
dünkü öğlen yemekte gün yemegi vardi ben bozdum diyeti :KK43:

diyet motivasyonum düşük kendime bi gelemedim oturup ağladim niye yedim diye.
bide sildim lan bana bak migi zayiflamak istiyorsan yimiyeceksin şunlari diye kendime elimle tokadımı attim
offff
az yiyenlere özeniyorum..
sanirim ben oruç tutucam.
bilmiyorum başlamaktan korkuyorum başlarsan pes ederim diye.
öle pes etme huyum var ben kendime inandiramiyorum..
ne yapıcam yaa.
Ahh Aslicim ahh kac kez yazdim ben sana, kendini hazir hissettiginde basla kilo verme surecine.
Bence hazir degilsin su siralar..

Benim de bugub cicek bakim günümdü 4 orkidem var topraklarink degistirfim cürüyen kuruyanlarini temizleyup saksilarini büyüttüm birkac tane de yeni dikecegim cicek fidesi var suda filizlwndirmistim bugun kizimla etkinlkk olsun diye dikicez uyanmasibi bekliyrm yarin cuma oldugu icin. Günü erkenden kapattim belki bir hurma ile sade kahve icerim keyof niyetine
Huzurcum bu mesajin uzerine ayaginin yandigini okudum cok uzuldum, bizi habersiz birakma, iyi misin?

Ben kendime biraz fazla yüklendim kaptişim hatamı biliyorum. Özel ders misafir bilmemne derken her gün temizlik yapar oldum. Bir de hep aceleyle aman gelecekler diye koştur koştur. Zaten benim rutinim yoğun bir de başka şeyler eklemeye başlayınca çok yorucu oldu. 2 gündür öğleden sonraları 1-2 saat bacaklarımı uzatıyorum. Bugün daha iyi dizlerim ağrımıyor ama dirseğim durduğu yerde zonkluyor. Belim desem hiç eğilemiyorum. Acaba bi eklem iltihabı tarzı bişey mioldu. Böyle eklem eklem gezen ağrı ilk defa gördüm.
Sen de ihmal etme kaptişim. Özellikle merdiven çıkmak dizleri harab ediyor. Seni ev de 2 katlı galiba. Mümkün olduğu kadar az kullan bari. Sende kilo da yok işin ilginci senin dizlere noluyosa :) sen onları güzel bi fırçala kendilerine gelsinler 😊
Canim dinlen her firsat buldugunda, genc oldugumuz icin her seye yetisiriz saniyoruz ama vucudumuzu hor kullaniyoruz.
Benim dizlerim taa sporculuk yillarimdaki sakatlanmalarimdan dolayi sorunlu, zaman zaman duzeliyor, zaman zaman siddetleniyor agrilarim..

600 ip 3 saat ev isi 1560 puan Yawrukush Yawrukush kizlar ayagima kaynar su dköüldücok kötüyüm
:KK43: :KK43: :KK43: Aklim sende...

Günaydın kızlar Geçen hafta 60
Bu hafta 59.9
:KK9:Az olsun eksi olsun tomriscim..

Canım şimdi kahvaltı yaptım dün tartılmıştım onu yazayım mı ?

Geçen hafta 69 800
Bu hafta 69 750
Fark 50 gram

Aslında bu hafta iştahsızım ama çok farketmemiş 😄
Ya adet şişkinliğim var yada bebik
İnşallah adet olmam ve hamileyimdir 😄😍
Canim artik egzersiz vs yapma, insallah bebis haberini bekliyoruz...

Günaydın hanımlar
Benim moralim alt üst yaa bir Waffel ve mantı ile + 2 alınır mı ben ödemdir gider dedim ama maalesef 😫 oğlanı okula bıraktıktan sonra 1 saat yürüyüş yapıp öyle geliyorum sanırım bu low çarb benim metabolizmayı yavaşlattı bana göre değilmiş demekki toparlayamadım daha tiroid ilacının dozu yeni arttırıldı inş bir an önce düzene girer.
Geleyim sade de

Gh: 66,8
Bu hafta: 67,8
Fark: +1
Yüzde: +%1.4 kilo alınca yüzdeyi Nasıl hesaplıyoruz doğru mu bilemedim + mı - mi
Canim vucudunu sasirt, yemek miktarlarini biraz arttir, yaptigindan farkli egzersizler yap.
Dusuk karbonhidrat diyetinde zaman zaman duraksama oluyor, uzulme.
Yeme duzenini ve egzersiz duzenini birkac gun ya da 1 hafta degiatir, yine kilo vermeye devam edeceksin sonrasinda eminim...

Tebrikler canim..:KK9::KK9:

Yawrukush

....*4. TAKIM*....
Pro Üye
20 Eylül 2012
16.603
66.885
ahahahahaha
Ben de yeni trench sipariş ettim
Bugün gelecek inşallah😍
Öğrenci olmak çok zor bir şey alıyorsun tüm paran bitiyor :KK43:
Ogrencilik zamanlarini bilmez miyim ama cok ozleniyor sonrasinda, o parasiz zamanlar bile cok ozleniyor canim..

Bildirim..

Geçen hafta - 68.9
Bu hafta - 67.7
Fark - 1.2
Yüzde - %1.74

Haftaya 66 olsun inşaAllah ♥♥♥

Eki Görüntüle 2546158
Harika bir eksi , yuzumuzu guldurdun fatimem. :KK9: :KK9:

Kızlar günaydın kilo bildirimimi verip geçmişe bakayım.
Bugün tartı beni güldürdü yine çok şükür 🙏🏻
Gh 72.1
Bu 70.4
F 1.7
Yüzde 2.35
Hedef 69

Kilo veren bütün arkadaşlarımı tebrik ediyorum şimdiden
Of off offf canim benim harikasin, nasil mutlu oldum bu bildirime bir bilsen...:KK9::KK73::KK71:

Bildirim
Geçen hafta: 70.4
Bu hafta: 69.4
Fark:1
Oran: 1.42

Hedef: 68.5

Eki Görüntüle 2546193
Cok cok guzel bir eksi Goknurcum, haydi bunu boyle devam ettirelim...:KK9::KK9:

Slm kizlar
Bugunku kilom: 70.6
Gecen hafta: 71.5
Fark: 900gr
Yuzde: 1.26 %
Supersin canim benim.:KK9::KK9:

Dün okul gezisi vardı sabah kahvaltı pikniği sonra kanyon yürüyüşü.amanin çocuklar bir masa donattılar anlatamam. Yemeye doyamayacağımız karbonhidratlar glutenin dibine vuracağımız hamurişleri kanşekerimize bayram ettirecek lezzetli işlenmiş şekerli tatlılar. Çok üzülüyorum bu bağımlılıkları neden edindik. Tek yemeyen bendim. O da diyetteyim diye oysa diyette olmasam ben de gömerdim hepsini acımadan. Ne kötü bir beslenme alışkanlığı edindirilmişiz yıllardır. Öğlen gözleme vardı menüde ondan da yemedim tabi ama diyet olmasa iki tane yerdim. Pazar günü günüm var yine kimbilir bu sefer nelere hayır diyeceğim. Dünya üstüme üstüme geliyor ama ben hayır demeyi çok süper öğrenmişim.
Canım kendim. Kendimi ödüllendireyim bari bugün bişeyler alayım.
Bu arada kilo veren arkadaşlar çooook tebrikler. Kaçamak yapanlar kötü menülerle kendini üzenler pişmanlık yaşayanlar bu hafta kendinize çok iyi davranın hiç üzmeyin kendinizi pişmanlıklar yaşamayın.
@DeryaOnDiet meydan okumanı görüyorum bebeğim haftaya seni gramlarımla çıtır çıtır yiyeceğim zira baya çıtırsın😘
Seninle gurur duyuyorum net!
Nesline cok az rastlanan guclu kadinlardan birisin..:nazar::nazar:

Yukarı Alt