Cuma Zayıflama Yarışması 4. Takım

Yawrukush

....*4. TAKIM*....
Pro Üye
20 Eylül 2012
15.229
62.881
Ahh ahh yurt dışında yaşayanları kaderi 🥴🥴 kuaför burda da çok pahalı ve gerçekten düzgün de yapamıyorlar ben de çok özlüyorum kuaför keyfini bende bayılırdım kuaförde takılmaya 🙈😂 Türkiye’ye gidince çok kimseyi görmeden hemen ikinci gün kuaföre gidiyorum ben 😂😂
Bu kadar olur bende ayni durumdayim.
Turkiyede yasarken cok sIk giderdim, hatta esimle bulusurken, evli degilken beni genelde hep kuaforden alirdi :)
Kuaforde ailemizden biri gibi, taa annemin gencliginde saclarini yapan kuaforumuz, gelin sacima kadar o yapti.
Demem o ki fonu bile burada duzlestiriciyle cekiyorlar, ne anladim o isten..
Birkez boyattim burada agla agla mahvoldum, 250$ odedim boyaya ve oyle cirkin bir renk oldu ki anlatamam...
Bir daha tovbe, yazin Turkiyeye gittikce bakimimi, boyami yaptiriyorum, sonra tum sene paspal paspal geziyorum :)))

Eylul41213

Canım oğlum💙
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
23 Ocak 2017
3.203
2.865
Merhaba.çok kolay gelsin bende 4.günümü bitireceğim aralıklı oruçta inşallah...kendimi suya vuruyorum işe yarıo şimdilik bi de gece bi soda içiyorum.ama o açılış saati yaklaşınca sanki zaman geçmek bilmio şimdilik kaçamak olmadı😀direnelim yapacağız biz bu işi😀😀😀
Saatlerini nasıl yaptın peki? Ben 12 gibi kahvaltı yaptım. Hoş 9da kalktım ama oğlumu doyur uyut anca bana sıra geldi. Akşam da 7.30 da yedim. Acaba cok mu gec yedim?

Yawrukush

....*4. TAKIM*....
Pro Üye
20 Eylül 2012
15.229
62.881
Kizlar ben kucuk oglumu okuldan almaya gidiyorum, sonrasinda yine gelecegim.:KK55:
Menulerini hala yazmayan arkadaslarim varsa unutmasinlar yazmayi :)
Bugun haftalik yarismamizinda sonuclarini hazirlayacagim, spor puanlarini da yazmayi unutmayin.:KK200:
Simdilik opuyorum.:KK15:

Huzurvermeyolunda

Gncl 76,4 bslngc 80.2 trh 12 eyll
Kayıtlı Üye
3 Ocak 2018
2.552
4.103
Kızlar merhaba nasılsınız bugün hiç giremedim yarın babam geliyor memleketten 1:30 yıl oldu görmeyeli onun hazırlıklarını yapıyorum hemen menümü yazayım size

Sabah
az patatesle yapılmış omlet bir bardak süt biraz peynir

akşam daha doğrusu öğlen yemeği saat 3:00’te

bir kase domates Domates çorbası içtim dört kaşık kadar sulu köfte ve salata

akşam da bir kase çorba içtim

su 2 litre olmuştur

sporda koşu bandında 1 saat 5 km koştum

Yawrukush Yawrukush

angelnesss

Guru
Kayıtlı Üye
13 Temmuz 2008
65
242
Saatlerini nasıl yaptın peki? Ben 12 gibi kahvaltı yaptım. Hoş 9da kalktım ama oğlumu doyur uyut anca bana sıra geldi. Akşam da 7.30 da yedim. Acaba cok mu gec yedim?
Benim saatlerim senden çok farklı değil sabah 11:00 açılış 18:30 ya da 19:00 kapanış 😀 bence geç yemedin zaten anladığım kadarıyla amaç kapanış ile açılış arasında 16 saat olması bir de ara öğün yapmadan 4 saat arayla 2 öğün yapmak diye düşünüyorum.ama yaptığım araştırmalarda serbest 8 saatlik dilimde kısıtlama getirmeden yapanlarda güzel sonuçlar almış😀inşallah bizde alacağız.

Eylul41213

Canım oğlum💙
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
23 Ocak 2017
3.203
2.865
Benim saatlerim senden çok farklı değil sabah 11:00 açılış 18:30 ya da 19:00 kapanış 😀 bence geç yemedin zaten anladığım kadarıyla amaç kapanış ile açılış arasında 16 saat olması bir de ara öğün yapmadan 4 saat arayla 2 öğün yapmak diye düşünüyorum.ama yaptığım araştırmalarda serbest 8 saatlik dilimde kısıtlama getirmeden yapanlarda güzel sonuçlar almış😀inşallah bizde alacağız.
İnşallahh akşam yemeği saatini biraz öne almalıyım gibi mesela 17.00den sonra yememek cok işe yaramıştı bende

Yawrukush

....*4. TAKIM*....
Pro Üye
20 Eylül 2012
15.229
62.881
Kızlar merhaba nasılsınız bugün hiç giremedim yarın babam geliyor memleketten 1:30 yıl oldu görmeyeli onun hazırlıklarını yapıyorum hemen menümü yazayım size

Sabah
az patatesle yapılmış omlet bir bardak süt biraz peynir

akşam daha doğrusu öğlen yemeği saat 3:00’te

bir kase domates Domates çorbası içtim dört kaşık kadar sulu köfte ve salata

akşam da bir kase çorba içtim

su 2 litre olmuştur

sporda koşu bandında 1 saat 5 km koştum

Yawrukush Yawrukush
Huzurcum menunde, sporunda cok guzel.
Yarin baban geliyormus ne mutlu sana . cok keyifli vakit gecirirsiniz beraber insallah canim.

fmad

Popüler Üye
Pro Üye
24 Nisan 2018
9.705
24.883
9.30
1 dilim kaşarlı omlet
Peynir zeytin yarım domates
1 dilim kepek ekmek

15.30
Sütlü kahve

17.30
1 tabak etli nohut
Bol limonlu yeşillik salatası
Bir en ince dilim kepek ekmek

19.00 bir kare bitter(regl oldum ve canım çok çekti aslınsa baya da toktum ama..)

20.30
2 mandalina bir elma

Yarım bardak sütlü kahve

Su 2,5L

Spor 700 zıp(ya sanırım 800 ama notlarıma 700 yazmışım)

Yawrukush Yawrukush

Yukarı Alt