• Korona Virusünden korunmanın 5 yolu
    1- Ellerinizi sabunla sık sık yıkayın!
    2- Dirseğinize öksürün!
    3- Yüzünüze dokunmayın!
    4- Diğer insanlardan en az 1 metre uzak durun!
    5.a- Hasta hissediyorsanız evde kalın! 184 arayın!
    5.b- Zorunlu bir durum olmadıkça evden çıkmayın!

Cuma Zayıflama Yarışması 4. Takım

milkk

.
Kayıtlı Üye
26 Kasım 2019
2.020
2.822
Kızlar ya bu yarı evde yarı ofiste çalışma işi beni çok yordu -_- hiç fırsatım olmuyor gelmeye ve kendimi suçlu hissediyorum. O nedenle bu Cuma 2 haftalık izne ayrılmak istiyorum hakkım var mı bakarbilir miyiz, yine burada olurum ama şu an stresim var bir de yarışma Stresi oluyor daha da geriliyorum. Biraz kafamı da toparlayayım.
Yawrukush Yawrukush @Ceydos
Geçmiş olsun, oluyor öyle işte. Yoruluyoruz dönem dönem... Devamlı düzenli ve kusursuzca gitmiyor. 🤷🏻‍♀️

milkk

.
Kayıtlı Üye
26 Kasım 2019
2.020
2.822
Cok guzel menu olmus. Afiyet olsun. Ah canim turk kahvesi istedi.

Cocuklar evde olunca zor. Bende kek yapiyorum surekli ama birsey birakmiyorlar :) spor ve su cok iyi. Yakmissindir herhal biskuvileri

Tesekkur ederim

Afiyet olsun. Cok dengeli bence bugun ki beslenme. Zaten emziriyordun dimi

Hey masallah :) bence bu hafta guzel bir eksi goreceksin.
Teşekkürler evet

Milana firuze

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Ocak 2018
2.881
3.988
Çok güzel ip atlamışsın 👏👏bravo bende dün biraz denedim ama daha uyum sağlayamadım.
ilk baslarda gunde 300 anca atliyordum ama 6 yildir ne zaman zayiflamak isdesen hemen ip atlamaya basliyorum artik alisdim, birde spor arkadasim var, bir birmizi destekliyoruz.
oyle daha kolay oluyor. atlarken nefesmiz kesiliyor sayamiyorum misal o benim yerime sayiyor.

Milana firuze

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Ocak 2018
2.881
3.988
Cok cok guzel birgun olmus cnaim, harika :)

Cok az yemissin canim bugun, suyun, sporun cok iyi :)

Denedin mi kuzum kiraz sapini, daha iyi misin, sislikler indi mi?

Guzel bir menu olmus canim, suyu da bol bol ic :)

Harikasin , cok guzel birgun olmus :)
tesekurrler canim bu gun dayanamadim tartildim 0,9 eksi 2 gunde.

DeryaOnDiet

boy: 160 guncel:69,3 hedef:60
Kayıtlı Üye
5 Şubat 2017
13.144
36.995
hepimiz dertliyiz benim en büyük sıkıntım yanlız zamanımın sıfır olması evde kaçacak odada yok hiç yanlız kalamıyorum. uyandığım zamandan yatana kadar ortada birileri var.
valla başladım ama berbat haldeyim başım ağrıdı zorlanmadan ne çabuk kondisyonum düşmüş anlamadım
Evet canim ara verince cok cabuk dusuyir kondisyon. Devam et, bir haftaya sen de benim gibi bu yetmiyir deyip baska sporlar eklersin.

Yukarı Alt