• Korona Virusünden korunmanın 5 yolu
    1- Ellerinizi sabunla sık sık yıkayın!
    2- Dirseğinizin iç tarafına öksürün!
    3- Yüzünüze dokunmayın!
    4- Diğer insanlardan en az 1 metre uzak durun!
    5.a- Hasta hissediyorsanız evde kalın! 184 arayın!
    5.b- Zorunlu bir durum olmadıkça evden çıkmayın!

4 yıllık ilişkim bitti sizce döner mi ? :(

H M

Kulillah sümme zerhum🌿
ÜZGÜN
Pro Üye
22 Ağustos 2015
11.961
29.377
Kendimimi tutamamak en büyük hatam bizi bitiren çizgi oldu. Ben ne kadar sabırsız ve aceleciysem erkek arkadaşım da bir o kadar sabırlı ve inatçı. İnşallah her şey yoluna girer bir kaç ay içerisinde.
kendini toparla..
şunu unutma bazen bazin şeylerin bitmesi de hayradir.
şuan aşk gozuyle cok gormeyebilirsin ama iyikilerin olur.
eğer bagliliğiniz devam ediyorsa herseyin ustesinden gelinir.
kopmuşsa zorla baglamanin manasi zaten yoktur ilerde mutsuz olursunuz.

Kendimedair

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
25 Şubat 2020
16
5
11 senenin sonunda evlendik. O başka şehre gittiğinde 1 ay ayrı kaldık. Ara ara hep konuştuk ona rağmen. Barışma sürecinde ilişkimiz farklılaştı. Şu an evliyiz çok şükür.
İlk ayrılık olduğu için fazla panikledim nasıl davranacağımı bilemedim açıkcası. Bu da beni hataya itti. Umarım bizde toparlayabiliriz çok uzun sürmeden :KK43:

Kendimedair

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
25 Şubat 2020
16
5
kendini toparla..
şunu unutma bazen bazin şeylerin bitmesi de hayradir.
şuan aşk gozuyle cok gormeyebilirsin ama iyikilerin olur.
eğer bagliliğiniz devam ediyorsa herseyin ustesinden gelinir.
kopmuşsa zorla baglamanin manasi zaten yoktur ilerde mutsuz olursunuz.
Hayırlısını diliyorum bundan sonrası için :KK43: Rabbim'in rızası varsa eğer olur inşallah yoksa maalesef ki yapacak bir şey de yok...

• Beğen
Reactions: H M

delbin

"kafamı dinlemek değil, susturmak istiyorum."
Kayıtlı Üye
4 Aralık 2017
1.300
681
Bu noktada insan en çokta verdiği emeklerine üzülüyor

Kendimedair

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
25 Şubat 2020
16
5
Bu noktada insan en çokta verdiği emeklerine üzülüyor
Onunda emeğini yok sayamam ya da hiç sevmedi diyemem. 4 yıl boyunca bir kere bile ben gidemedim hep o gelmek zorundaydı. Bir şekilde hep geldi, gitti. O kadar bunalttım ki aradım durdum, aradıkça düzeliriz sandım. Hal bu ki zaman verip özleme fırsatı bile sunmadım ona. Yeni yeni mantığıma kavuşuyorum :KK43: şimdi daha iyi anlayabiliyorum sürecimizi...

Overdose cikolata

Başlangıç: 73.0 - Güncel: 71.4 - Hedef: 56
Kayıtlı Üye
9 Kasım 2015
1.917
2.774
Ayrı şehirlerde yaşayan bir çiftiz. 4 yıllık zaman sürecinde her çift gibi tartışmalarımız oluyordu. Son tartışmamızda bir anda 4 yıllık içinde biriktirdiği ufak tartışmaların patlaması yaşandı. Bu süreçteki hatam maalesef üzerine fazla gittim. Neyin var, neden böyleyiz, sebep vs ne diye ? benden tek istediği zamandı. Sabret bende bitmesini istemiyorum eğer biz istersek düzelemeyecek bir şey yok dedi. Yinede sabredemedim :KK43: uzun mesajlar yazmaya ve aramaya devam ettim, hemen eski halimize kavuşalım istiyordum. Sonunda düzeleceğin yok diyerek whatsapp ve gelen aramaya engelledi beni. Maalesef yine durmadım arkadaşlarımdan aradım düzelicem şans istiyorum dedim. Ne yaptıysam ikna olmuyor. Yaklaşık bir ay oldu ayrılalı konuşmadığımız süre henüz 2 gün. Sizce sessiz kalıp sabretsem bir iki aya kendi gelir mi ? Zaman istedikçe, sabret dedikçe kaybetme korkusu ile üzerine gide, gide bıktırdım :KK43: 4 yıllık emeğimizin hele de ayrı şehirlerdeyken birbirimizi idare edebilmemizin sevgisi ile bitmesini hiç istemiyorum.... Bu ilk ayrılığımız, ilk ciddi tartışmamız.
Hâlâ barışmadıysanız ve geri dönmediyse bence yüksek ihtimal başkasını buldu. 4 senedir hep ayrı ayrı mıydınız?

Se-Be

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Kasım 2019
723
1.218
Güzel bir örnek olarak kendimizi anlatayım size :) 6 yılı birlikte geçirdik ve sevgilim beni terketti. Ben de sizin gibi peşini bırakmadım sürekli aradım mesaj attım asla kabullenmedim ayrılığı çünkü gerçekten çok seviyordum ve onun beni sevdiğini de biliyordum. Ben ulaşmaya çalıştıkça engellemekle tehdit etti numaramı sildi ama engellemedi. Bir süre sonra ulaşmalarım cevapsız kalınca biraz başını dinlesin belki daha iyi olur dedim gün içinde rahatsız etmedim sadece geceleti yatarken 'seni seviyorum' mesajı attım. En son tam vazgeçecekken (sevmekten değil illa birlikte olalım diye uğraşmaktan vazgeçecektim) yolda karşılaştık ve insanca konuştuk o günden sonra tekrar mesajlaşmaya başladık, ikimizinde hataları ve sıkıntıları olduğunu kabul edip bu süreçte onları aşcaz daha sonra yeniden daha güçlü biz olcaz dedik ve çok şükür öyle de olduk. Yeniden bir araya gelmemizden 3-4 ay sonra evlilik teklifi aldım 15 gün sonra da düğünümüz var.
Her ilişkide aynı şeyler geçerli değildir elbet ama ayrılık süreci bize iyi geldi sorunlarımızı çözdük çok şükür bidaha da tekrarlanmadı hatalar.
Sizin hakkınızda da hayırlısı neyse o olsun inşallah. Ben ayrılık sürecinde hep Allahım hayırlıysa nasip et, hayırsızsa gönlümden sevgisini al diye dua ettim. Hayırlısını isteyin ☺

yengec26

“Kula değil, yüreğine sor beni...”
Kayıtlı Üye
28 Ocak 2020
83
69
Onunda emeğini yok sayamam ya da hiç sevmedi diyemem. 4 yıl boyunca bir kere bile ben gidemedim hep o gelmek zorundaydı. Bir şekilde hep geldi, gitti. O kadar bunalttım ki aradım durdum, aradıkça düzeliriz sandım. Hal bu ki zaman verip özleme fırsatı bile sunmadım ona. Yeni yeni mantığıma kavuşuyorum :KK43:
şimdi daha iyi anlayabiliyorum sürecimizi...
4 yıl boyunca siz gidememişsiniz ve hep o gelmiş. Sizi seviyor bu belli. Yazdıklarınızdan benim hissettiğim (başka sıkıntınız yoksa tabii) karşı taraf biraz bunalmış. Zaman verin hiçbir şey yapmayın ondan geri dönüş bekleyin. Keza sizi ciddi anlamda seviyorsa dayanamayıp araması gerekir.

Yukarı Alt