• Önemli uyarı ; outlook.*, hotmail.* gibi adrese sahip iseniz maalesef onay maili sizlere gelmediği için üyelik bu adresler ile üye olamaz, şifrenizi isteyemezsiniz.

Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz.

Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

40 banyosuuuu??

Cemre37

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
23 Mart 2019
46
19
Merhaba oglum 38 günlük 40 banyosunu bugün yaptırsam sizce olurmu annemlerin yanına geldim çünkü tek başıma yaptıramam sizler bebeği olanlar 40ını beklediniz mii ? 🙄

Halahask

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Mayıs 2016
667
371
40 banyosu 40. Gün yapılıyor canm istersen o gün tuzlayabilirsin de ben yarı kırkında tuzladım Bidaha tuzlamadım o gün duştan sonra dışarı çıkılıyor kırk basmasın diye :) batıl inanç işte istersen yapmayabilirsin de ben inanıyorum ve büyüklerin dediklerini dinledim :)

2kedi_1deli

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
20 Kasım 2013
3.495
3.082
Termi koksun büyüyünce yani.tuzlamak lazım
Bebeklerde ter bezlerinde koku olmaz suan zaten olusmasi 6 yasindan oncede olusmaz oyle terler sadece yani simdiden yapilacak bisey yok. Ben tuzlanmadim. Esimde tuzlanmamis ikimizde ter kokmayiz. Yeginimi yengemler tuzlamisti ergen bir erkek suan les gibi ter kokuyor. Yani tuzlamakla alakasi yok

Yukarı Alt