40 cı gününüzde ne yaptınız kızlar?

E

EU1

Ziyaretçi
kızlar bugün bizim tam 40 cı günümüz merake diyorum bugünlerde sizler ne yaptınız hım? 40 banyosunu nasıl yaptınız acilen söyler misiniz kızlar? :sm_confused::uhm:yerimseniben

yaseminsen

rabbım sen evladımı koruu
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
11
cnm ya ben 40 dan fazla anlamam ama kaynanam once bebege 40 banyosu yaptırdı suyun ıcıne makas supurge copu bı kac tane tuz ekmek parcası 40 tane okunmus tas fılan:KK70: koymustu once berkayı yıkadı sonrada o suyla ben banyo yaptım:KK70: sonrada mevludumuz okundu zaten umarım yardımcıolabılmısımdır cnm sızın ne kadar oldukı buyudunuzmu o kadar

E

EU1

Ziyaretçi
evet 40 gün oldu ama taşa dua okuyacak kimse yok kiiii kızımıancak ben yıkayabilirim o kadar senağlama

E

EU1

Ziyaretçi
sitede çocuk doguran çok am kimse yok yazmazsanız yazmayın :dilcikar: bunların yapılması mecburimi acaba

Ali's Mother

seni seviyorum meleğim
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
merhaba canım benimde yanımda kimsem yoktu oğlşumu ben yıkadım mecburen nepıyım sorada kendim bıcı bıcı yaptım akşam eşim gelince onada dedim öyle işte

Ali's Mother

seni seviyorum meleğim
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
sen kendince bildiğin duyduğun gibi yap bi büyüğe sor telde filan varsa kabul olur ne yapabilirsinki başka???????????????????

E

EU1

Ziyaretçi
valla alinin anası ben şimdi bebegimi yıkayacagım sonrada kendim yıkanacagım sonrada oturup kuran ı kerim okuyacagım artık :KK43: ne yapayım saol cvp yazdıgın için

bendenxixzz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
sitede çocuk doguran çok am kimse yok yazmazsanız yazmayın :dilcikar: bunların yapılması mecburimi acaba

bebisini banyo yaptir sonra kendin yap
bebisinin ve senin nevresimlerini yika degistir
al bebisini disari cik kirkini ucurmus olursun:))
benimde annem ve ayinvalidem yapmisti
suzgecin icine 40 altin ayna falan filan bir suru sey koymuslardi
son suyunu suzgecle dokup bisiler yapmislardi sonra o suyu banada dokmuslerdi
bence basta dedigim gibi yap bitsin:)

ekin naz

hayat 61 kenara beni
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
ilk önce bebeişimi banyo ettirmiştim sonra kendim banyo ettim
dışarı arkadaşa kırk uçurmaya gittim bu kadar canım
tabi herkes farklı farklı şeyler yapıyor