Popüler Konu 40 yasından sonra anne olmaya cabalayanlar burayaaa

akideciknane

Guru
Kayıtlı Üye
2 Ekim 2009
1.171
948
Kizlarr hayirli kandillerr olsun rabbim dualarimizi kabul etsin bu topikdekiler bir bir hamile kalsin insallah..ya kizlar ben bugun bir fikir degisikligi yasiyorum istanbul tup bebek merkezini dr ARET KAMAR i cok methediyolar ne kotu bir durum ya bu kararsizlik:KK49::KK49::KK49::KK49:

ummuseleme

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
17 Şubat 2012
2.738
351
Kizlarr hayirli kandillerr olsun rabbim dualarimizi kabul etsin bu topikdekiler bir bir hamile kalsin insallah..ya kizlar ben bugun bir fikir degisikligi yasiyorum istanbul tup bebek merkezini dr ARET KAMAR i cok methediyolar ne kotu bir durum ya bu kararsizlik:KK49::KK49::KK49::KK49:
tüp bebek merkezi çok önemli her iki taraflada görüş içine en çok sinen yerde karar kıl bence canım..en çok hangisi titiz çalışıyor ayrıntılara dikkat ediyorsa orası olsun işallah en önemliside sana bebğini getirecek yer olsun işallah..benimde t4 yüksek çıkmıştı doktor tekrar yaptır dedi bügünde tam tersi t4 düşmüş trroid yükselmiş derotu yemiştim iyi geliyor diye tam tersi etki yaptı sanırım..bitkisel kürlerde çok güvenilir olmayabiliyor..yarında endokrin doktoru ile görüşücem işallah iyi geçer..

tweety7883

Evli.. Mutlu.. Hamile :)
Kayıtlı Üye
6 Temmuz 2010
1.017
0

canım ben topiclerde okuduğum kadarıyla memorial semra hanımı çok duydum özelliklede 40 yaş üstü
tedavilerde oldukça başarılı sonuçlar elde etmiş tabi karar senin içinden nereye gitmek geliyorsa oraya
git ama son kez diyorsan eğer tercihin İSTANBUL' dan yana olsun..

bu tedavinde :KK49: böyle olmanı diliyorum.. Allah yardımcın olsun

Sevgiler :KK16:

akideciknane

Guru
Kayıtlı Üye
2 Ekim 2009
1.171
948
Kizlar nerelerdesiniz kan sonuclarim ckdi adete 4 gun kala FSH 3;3 TSH 1;72 LH 6;57 FSH 3;3 PROGESTERON 7;8 procalctine 42 YA Simdi oldummu kaldimmi ne oldum ben alamadim yahuu:KK4:

ummuseleme

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
17 Şubat 2012
2.738
351
Kizlar nerelerdesiniz kan sonuclarim ckdi adete 4 gun kala FSH 3;3 TSH 1;72 LH 6;57 FSH 3;3 PROGESTERON 7;8 procalctine 42 YA Simdi oldummu kaldimmi ne oldum ben alamadim yahuu:KK4:
merhaba prolaktin hormonun yüksek gibi geldi bana ama işallah onuda düşürmenin bi çaresi vardır..fsh çok güzel doktorla görüştünmü sonuçlar hakkında ..benim prolaktin hormonuma bakılmadı şimdi sen yazınca aklıma geldi bende baktırıyım işallah bu doktorlar illaki bir şeyi göz ardı ediyorlar.senin için en hayırlı yer nersi ise orası olsun canım en önemliside bebişine kavuşacağın vesile olacak yer olsun..kısmetse ne zaman başlıyorsunuz tedaviye..daha bakacağı şeyler varmı doktorun..herşeye en ayrıntısına kadar baktır canım..bende kolposkopi olucam umarım iyi geçer..ona göre artık tedavi başlıycak kısmetse..hepimizin allah yardımcısı olsun..emeklerimizin karşılığını versin..aminn

ummuseleme

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
17 Şubat 2012
2.738
351
bu arada amh hormonuna baktırmışmıydın canım..herşey nasip ama biz elimizden gelen herşeyi yapalım taktir allahın..

yeteeeeer

KİMSE BİLEMEZ BİR YARA BİR ÖMRÜ NASIL KANATIR....
Pro Üye
6 Ekim 2008
40.422
5.086
KIZLAR GÜNAYDINLARRRR NASILSINIZ ŞİMDİ BEN VE BİR ARKADAŞIMMM TEDAVİYE BAŞLIYORUZ HER İKİMİZDE 6. TÜP BEBEK TEDVAİLERİMİZ ALLAHIN ZİNİ İLEEE İNŞŞŞ İYİ (hayırlı )ONUÇ ALMAK İÇİN YASİN OKUYACAĞIZ YARDIMCI OLMAK İSTERMİSİNİZ (YARDIMCI OLMAK İSTEYEN ÖZELİME YAZARSANIZ SEVİNİRM )

ummuseleme

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
17 Şubat 2012
2.738
351
KIZLAR GÜNAYDINLARRRR NASILSINIZ ŞİMDİ BEN VE BİR ARKADAŞIMMM TEDAVİYE BAŞLIYORUZ HER İKİMİZDE 6. TÜP BEBEK TEDVAİLERİMİZ ALLAHIN ZİNİ İLEEE İNŞŞŞ İYİ (hayırlı )ONUÇ ALMAK İÇİN YASİN OKUYACAĞIZ YARDIMCI OLMAK İSTERMİSİNİZ (YARDIMCI OLMAK İSTEYEN ÖZELİME YAZARSANIZ SEVİNİRM )
hayırlı olsun tedavin işallah bu denemende kavuşursun hayırla sağlıkla..nerde yaptıracaksın canım tedavini..yolun açık olsun

BellaGasca

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Kasım 2010
469
79
Selam akidecik,
Ben aslında yeniyim tüp bebekte, ilk denememin negatif sonucunu Aralık ayı sonunda aldım hemen akabinde memorialle görüştüm Ocak sonu regl olur olmaz gideceğim yeni tedavi basliyacak reglime 10 gün kaldı heycanla bekliyorum.
Benim sorunum yas rezerv azlığı başka hiç bir sorunum yok esimdede sorun yok.
Benimle cok olumlu konuştular yumurta adedinden cok yumurta kalitesi önemli dediler ilk denememde 4 yumurtam 2 birinci kalite embiryom olmuştu bunları cok olumlu buldular. Şansımın iyi olduğunu düşünüyorlar bu arada kan ve amh testlerini yaptılar. Ultrosona aldılar hiç bir tedavi olmamasına rağmen 3 yumurtam vardi bunu iyi buldular.
Bu arada genc yasta normal yoldan hamileliğim ve doğumum var daha önce dogum yapmak tutunma şansınıza arttırıyormuş bu da iyiymis benim için.
Verilen fiyat 2200€ + ilaçlar / ilaçlarda 1500tl gibi tutuyormuş
Bu arada senin kaçıncı denemen olacak, memeorialdeysen doktorun kim acaba bilgi verirsen sevinirim
Merhaba,
Umarim bu yil hepimiz anne oluruz...
Ben de tup bebek yaptiricam insallah yazin, yukarida verdigin fiyat, 2200 euro ya sanirim testler, muayeneler falan dahil degildir degil mi?
Bilgi verebilirsen cok cok sevinirim.
Selamlar

Puffy68

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
18 Aralık 2012
1.216
37
Kizlar merhabalar görüşmeyeli nasılsiniz....
Ben istanbulda yasıyorum ama ailemin tamamı izmirde yeni tedaviye başlamadan kaçtım gittim annemin ve ablamın dizinin dibine.
Sonra dondüm evde yığınla halledilecek is , onlarida bitirdim.
Ve yeni tedaviyede memorialde basladim bu gun ignelerin 3. Gunu su anda her şey cok yolunda gidiyor
Dualarınızı bekliyorum bu arada sizin durumlar nasıl
ALLAH'A emanet olun....

Yukarı Alt