Popüler Konu 40 yasından sonra anne olmaya cabalayanlar burayaaa

nemod

Üye
Kayıtlı Üye
3 Ağustos 2018
127
292
bize yazdığın için teşekkürler nemod nemod . ben daha çok tedavi gördüğünü sanmıştım çünkü bizlere 3- 4 tedavi normal bir süreç.
umut var tabi Allah kolaylık versin sonucun bebiş olsun sevgiler :nazar: :nazar:
Teşekkür ederim Bebegimhadi Bebegimhadi . 3 kere yumurta toplattim ama ikisinde folikul boştu. Sonra prp yaptirdim ve sonraki ay yumurta toplamada 1 yumurtam vardi doluydu ,dollendi ve 3. gün embriyosu transfer oldu. Sonuc negatifti ama bu bile benim icin basariydi. 1 hafta da olsa karnimda bir bebek oldugunu dusunmek sahaneydi. O zaman yurtdisindaydik
Bu pandemi surecinde geldik ve kaldik Turkiyede.bu arada tekrar basladik tedaviye. Yarin kontrolüm var.Insallah igneler ise yaramistir.Inana sizden baska kimseyle paylasamiyorum zaten. Destegin icin cok sagol.Sevgiler

78kova

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
25 Eylül 2019
606
507
41
Arkadaşlar merhaba, bende simdi sonucumu aldım da geldim. Cok sukur pozitif cikti. 6. gun ngs yapilmis 1 embriyo transferi oldum. 10. gun degerim 87.9 cikti sizce iyi mi? biraz bel agrim var normal mi cok korkuyorum.
Ayyy be güzel tebrik ederim Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin

Paggyyyx

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Ocak 2018
133
120
43
kullandım diyemem 2-3 gün içtim otunu.buralarda övülünce son anda içtim.ama doktoruma sorduğumda hayıtın kendisinde mimli olduğunu kullanmamamı tedaviyi bile iptal ettik hayıt yüzenden demişti.
bende zaten 1-2 kez içmiştim bıraktım.yukarıda sevgili hipotallaya nın mesajını paylaşmışlardı . orada kendisi bilip bilmeden içmeyin hayıt çok tehlikeli mesela yazmıştı.
siz içiyor musunuz
Yok ben kullanmadım sadece söylentileri duyuyorum oladar

Kalispera10

Üye
Kayıtlı Üye
5 Eylül 2018
175
465
4. Kez tedaviye basladim ben de. Yas 45. 1 olabilirligi yuksek folikul goruldu. 3 farklı igne basladi doktor,biri buyume hormonu. Yumurta varsa umut var. Benim yine umudum var.sali gunu kontrolde belli olacak ise yaradi mi igneler,yumurta buyuyor mu. Kaliteli,saglikli bir embriyo istiyorum. Gerisi gelecek biliyorum.Hepinizi sevgiyle kucakliyorum
Cok güzel masallah size🤗Allah guzel gonlune gore versin

Minee78

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
1 Şubat 2020
191
161
42
Hayırlı olsun inşallah sağlıkla devam eder sakıncası yoksa hangi ilde yaptırdınız ve kaç yaşındasınız bende düşünüyorum 42yaşındayım
Bende 42 yasindayim ankara bahceci berfu hocaya gitmeyi düşünüyorum siz orda mi tedavi oldunuz memnun kaldiniz mi

hacit

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Ocak 2013
75
34
Bende 42 yasindayim ankara bahceci berfu hocaya gitmeyi düşünüyorum siz orda mi tedavi oldunuz memnun kaldiniz mi
evet ben Berfu Hoxaya gidiyorum. tavsiye ederim her konuda cok dikkatli cok bilgili ve cokiyi bir hoca. benim 5. denemem ve 4 denemem baska bir merkezde yaptirdim. benim.tutunma gunum farkliymis kimse boyle bisi demedi. berfu hocam sadece hikayemi dinledi muayene etmeden tutunma gunune bakalim dedi. ve gercekten sorun cikti. insallah nasip olurda gidersiniz

Mucizem33

Üye
Kayıtlı Üye
27 Mayıs 2020
856
503
evet ben Berfu Hoxaya gidiyorum. tavsiye ederim her konuda cok dikkatli cok bilgili ve cokiyi bir hoca. benim 5. denemem ve 4 denemem baska bir merkezde yaptirdim. benim.tutunma gunum farkliymis kimse boyle bisi demedi. berfu hocam sadece hikayemi dinledi muayene etmeden tutunma gunune bakalim dedi. ve gercekten sorun cikti. insallah nasip olurda gidersiniz
Tutunma gunu ne canim..bende bilmiyorum..daha once hickimse bole bisey solemedi bana..

Yukarı Alt