400-650 TL aralığında süpürge makinesi tavsiyesi

YEKTA61

Kırdığın Yerden Kırılırsın...
Pro Üye
2 Temmuz 2013
8.233
7.141
Slm Kızlar. Erkek kardeşimin bekar evine süpürge makinesi alacağız. Bütcem 400-650 Tl arası bu fiyatlara alabileceğimiz en iyi süpürge makinesi hangisidir toz torbasız olursa daha iyi benim araştırdığım kadarıyla bu makineyi beğendim.
Sizlerin tavsiyeleri nedir?

Arzum AR4061 Olimpia Plus Cyclone Filtreli Elektrikli Süpürge

indir.jpg

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 07-02-2020

Hamileliğimin 16. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 169 gün kaldı.

Bebeğinizin başı artık dik duruyor ve çenesi göğsünde dinleniyormuş gibi durmayı bıraktı. Bu sıralar yani 2. trimesterda kendinizi daha rahat hissediyor olmalısınız. Şanslıysanız sabah bulantıları geçmişte kalmış ve enerji saviyeniz yükselmiştir. Anneler normal kıyafetlerine sığamadıkları için kendilerini kötü hissedebilirler.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 110 gr. - Yaklaşık boyu : 10.1 cm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

bayankatip

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Mart 2019
674
1.308
toz torbalı al bence. çünkü daha temiz oluyo. en azından direk torbayı değiştiriyosun marka olarakda arzum iyi değil servisi açısından. ürünün çok arkasında durmuyo çünkü

YEKTA61

Kırdığın Yerden Kırılırsın...
Pro Üye
2 Temmuz 2013
8.233
7.141
toz torbalı al bence. çünkü daha temiz oluyo. en azından direk torbayı değiştiriyosun marka olarakda arzum iyi değil servisi açısından. ürünün çok arkasında durmuyo çünkü
toz torbalı olsa daha iyide kardeşim beceremez diye torbasız alalım dedik :KK70:

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 07-02-2020

Hamileliğimin 16. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 169 gün kaldı.

Bebeğinizin başı artık dik duruyor ve çenesi göğsünde dinleniyormuş gibi durmayı bıraktı. Bu sıralar yani 2. trimesterda kendinizi daha rahat hissediyor olmalısınız. Şanslıysanız sabah bulantıları geçmişte kalmış ve enerji saviyeniz yükselmiştir. Anneler normal kıyafetlerine sığamadıkları için kendilerini kötü hissedebilirler.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 110 gr. - Yaklaşık boyu : 10.1 cm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

yagmur0987

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Sahte Profil
Kayıtlı Üye
23 Şubat 2016
46
9
Ben kendim eve çıkarken şundan almıştım, ben daha pahalıya almıştım ama baktım burda uygun fiyatta satılıyor, umarım işinizi görür :)

[URL unf

Son düzenleyen: Moderatör:

Sevketi_Bostan

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
16 Mayıs 2014
3.912
3.670
Toz torbasız alıyorsanız hepa filtreli almayın arkadaş, hasta ediyor insanı, ikide bir temizlemek zorundasınız filtreleri, yoksa makinenin çekimi çok düşüyor. Gerçi normal filtrelilerde de oluyo galiba aynı sorun. Yani toz torbasız süpürge illettir, hiç bulaşmayın derim:KK53::KK53:

Yukarı Alt