5 Günde 5 Kg Şok Diyet Listesi

ece50

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
1. gün: Sadece haşlanmış patates yiyeceksiniz. Sabah, öğlen, akşam. Başka bir şey yok. Ama istediğiniz kadar, kusana kadar yiyebilirsiniz. PATATESLERE BAHARAT DIŞINDA HıÇ BıR ŞEY ıLAVE EDıLMıYOR.

2. gün: Yalnızca sebze. Ama aklınıza gelebilecek her tür sebzeyi yiyebilirsiniz. Yağsız olmak kaydıyla her tür çiğ salata, yine yağsız haşlanmış sebze yemekleri, türlüler... BAHARAT DIŞINDA HıÇ BıR ŞEY ıLAVE EDıLMıYOR.Sabahtan itibaren HANGı SEBZELERLE BAŞLIYORSANIZ ONUNLA DEVAM EDıYORSUNUZ. ıSTERSENıZ 40 CEŞıT SEBZE YıYEBıLıRSıNıZ. AMA BU SEBZELERıN SABAH Kı TABAĞINIZDA OLMASI GEREKıYOR.YANı GÜNE NEYLE BAŞLIYORSAK ONUNLA DEVAM EDıYORUZ.

3. gün: Bugün et günü. Yine sabahtan başlayarak haşlanmış, ızgara ne çeşit olursa olsun, yağsız et. Yağsız ton balığı, ızgara balık, tavuk...GÜNE NEYLE BAŞLIYORSAK ONUNLA DEVAM EDıYORUZ.BAHARAT DIŞINDA HıÇ BıR ŞEY ıLAVE EDıLMıYOR

4. gün: meyve günü. Yine yiyebildiğiniz kadar her tür YAŞ meyveyi ( MUZ HARıÇ) tüketin.GÜNE NEYLE BAŞLIYORSAK ONUNLA DEVAM EDıYORUZ

5. gün: Yalnızca yumurta. BAHARAT DIŞINDA HıÇ BıR ŞEY ıLAVE EDıLMıYORYada yağsız diyet süt veya yoğurt. seçim sizin....GÜNE NEYLE BAŞLIYORSAK ONUNLA DEVAM EDıYORUZ

6. ve 7. günler bu diyetin bayramları yani dinlenme günleri, istediğinizi, özlediğinizi yiyebilirsiniz. Ama ölçülü davranmak ve ölçülü yemek gerekiyor. fazlaya kaçarsanız 5 kilonun 2 sini alıyorsunuz...

Hafta başında yine aynı sırayla diyeti uygulamaya başlayabilirsiniz.

Şekersiz açık çay, kahve, yeşil çay her daim serbest.

ece50

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
Hadi arkadaslar hep birlikte bu dıyetı arkadasım yaptı ve verdi.sadece 5 gun .......

lily86

Popüler Üye
Pro Üye
Emoji Skoru
2.683
Konu içeriği nedeniyle ilgili başlığa taşınmıştır.
Keyifli paylaşımlar...

YagmurunEllerii

Tarifsiz kederler içerisindeyim.
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
450
Bu konu mevcut sitede
Orada paylaşımlar yapılıyor,oraya da bi göz at istersen :KK34:

tontriko

Rabbim sana emanetiz...
Pro Üye
Emoji Skoru
51.397
5 gunde 5 kilo verirseniz biraktiginiz 5 gunde geriye 10 kilo geri alirsiniz :KK19:

Slogan

dolaşayım damarlarında...
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1.942
deneyen varmı merak ettim bana çok cazip geldi

Meri

Dert Etme,Dua Et..
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
7
Bana çok mantıksız bir diyet geldi.Sabahtan akşama kadar kusana kadar nasıl patates,sebze yenilir ki..İnsan iğrenir ya..Ve bence bıraktığınız gün alırsınız o kiloları tekrar..:KK20:

cylngkdgn

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
198
Bana çok mantıksız bir diyet geldi.Sabahtan akşama kadar kusana kadar nasıl patates,sebze yenilir ki..İnsan iğrenir ya..Ve bence bıraktığınız gün alırsınız o kiloları tekrar..:KK20:
Ben bu diyeti beğenmedim kızlar :)

simgeeeeee

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
diyet çok güzelmiş her ne kadar patates sebze vs. yiceklerden 1 hafta içinde bıkacak olsakta denemekte fayda var gibi :)

masal_kizi

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
5 günde 5 kilo çok zararlı bence denemeyin sonra hepsini tekrar geri alırsınız

Yukarı Alt