• Korona Virusünden korunmanın 5 yolu
    1- Ellerinizi sabunla sık sık yıkayın!
    2- Dirseğinizin iç tarafına öksürün!
    3- Yüzünüze dokunmayın!
    4- Diğer insanlardan en az 1 metre uzak durun!
    5.a- Hasta hissediyorsanız evde kalın! 184 arayın!
    5.b- Zorunlu bir durum olmadıkça evden çıkmayın!

5 haftalık hamileler buraya

Efif00

Üye
Kayıtlı Üye
11 Ekim 2018
777
539
Aramızda üc gun var ben sende uc gun once gıdıyorum hemen hemen aynı gunlerde gıtmıs oluyoruz ınsallah bı mucıze olurda rhaat rahat duyarız kalp seslerını cıdden evhamlıyım doktorum aslında 11 aralıkda cagarmısdı evham yapıyorum dıye 9 aralıkga cektı kontrolumu ınsallah bebek bekleyen herkez sagsaglım kucagına alır yavrusunu🤲🏻
23 aralılta tam 7 haftalık olacak canım. Evham yapma hiç Allahın izniyle duyarsın :) bana da deneyeceğiz duymayı dedi zaten 🤭 bi uygulama var canım ordan takip ediyorum ben, site isim verirsem reklam algılayabilir. Özel mesajla yazıyorum uygulama adını sana

Bimola

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
3 Ağustos 2019
125
65
Aramızda üc gun var ben sende uc gun once gıdıyorum hemen hemen aynı gunlerde gıtmıs oluyoruz ınsallah bı mucıze olurda rhaat rahat duyarız kalp seslerını cıdden evhamlıyım doktorum aslında 11 aralıkda cagarmısdı evham yapıyorum dıye 9 aralıkga cektı kontrolumu ınsallah bebek bekleyen herkez sagsaglım kucagına alır yavrusunu🤲🏻
Amin canım. Rabbim kimseyi kucağı boş bırakmasın. Tüm bekleyen bebeciklerimiz de sağlığıyla doğsun inşallah. Evet arka arkaya bizim muayeneler. Hayırlısı Allahtan bakalım haberleşelim mutlaka duyunca :)

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 30-07-2020

Hamileliğimin 32. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 56 gün kaldı.

Son birkaç hafta içinde bebeğinizin beynindeki büyüme sebebiyle bebeğinizin başının çevresi yaklaşık 9-10 mm artmıştır. Gelişmekte ve büyümekte olan beyin kafatasını dışarı doğru iter ve aynı zamanda beyin kıvrımlarını oluşturmak için kendi üzerine katlanır. Çeşitli bölgelerinizdeki şişilik ve ödem toplanması normaldir. Erken doğum ihtimaliniz varsa yatak istirahati önerilebilir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 1780 gr. - Yaklaşık boyu : 42.4 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Bernaistanbul

❤️🌿
ÜZGÜN
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
17 Kasım 2015
1.082
651
Ay ben yanlış gelmişim sanırım transfer olmadım ben 🙄 kalp haftaya inşallah, keseyi gördük
Olsun canım sonuçta hamilelik süreci aynı şekilde oluyo

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 31-07-2020

Bebeğimi kucağıma almama 57 gün kaldı.

Bugün bebeğinizin ayak tırnakları tamamen şekillenmiş olacak. Göğüslerinizde, kolostrum denen ilk süt sızıntısını fark edebilirsiniz. Kolostrum gerçek süt üretimi öncesi sarımsı bir sıvıdır. Eğer emzirmeye karar verdiyseniz kolostrum bebeğinizin ilk doğal gıdası olacaktır. Bugünlede doktorunuzla doğum sonrası doğum kontrol yöntemleri hakkında konuşabilirsiniz.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 1780 gr. - Yaklaşık boyu : 42.4 cm. (Baştan Topuğa)

Bernaistanbul

❤️🌿
ÜZGÜN
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
17 Kasım 2015
1.082
651
Hosgeldiniz kızlar.

Beraber inşallah bu süreci kucağımız dolu olarak bitiririz 💓🙏🤰🏼

Bugün bebeğinizin ayak tırnakları tamamen şekillenmiş olacak. Göğüslerinizde, kolostrum denen ilk süt sızıntısını fark edebilirsiniz. Kolostrum gerçek süt üretimi öncesi sarımsı bir sıvıdır. Eğer emzirmeye karar verdiyseniz kolostrum bebeğinizin ilk doğal gıdası olacaktır. Bugünlede doktorunuzla doğum sonrası doğum kontrol yöntemleri hakkında konuşabilirsiniz.

Bernaistanbul

❤️🌿
ÜZGÜN
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
17 Kasım 2015
1.082
651

Bernaistanbul

❤️🌿
ÜZGÜN
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
17 Kasım 2015
1.082
651
D Duavesabir burdan gel beraber takipleselim biz seninle aynı gidiyoruz

Duavesabir

Üye
Kayıtlı Üye
20 Kasım 2019
276
187

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 30-07-2020

Bebeğimi kucağıma almama 56 gün kaldı.

Son birkaç hafta içinde bebeğinizin beynindeki büyüme sebebiyle bebeğinizin başının çevresi yaklaşık 9-10 mm artmıştır. Gelişmekte ve büyümekte olan beyin kafatasını dışarı doğru iter ve aynı zamanda beyin kıvrımlarını oluşturmak için kendi üzerine katlanır. Çeşitli bölgelerinizdeki şişilik ve ödem toplanması normaldir. Erken doğum ihtimaliniz varsa yatak istirahati önerilebilir.

Yukarı Alt