5 haftalık Hamileyim silindikçe gelen açık kahve akıntı

Cicibayan14

Üye
Kayıtlı Üye
12 Eylül 2018
164
63
Adetten kaç güb sonra betan 500 çıktı
Adetim 2 gün gecikti test yaptım pozitif di ertesi gün doktora gittim 200lerdeydi sonra kanamam başaladı kahverengi ertesi gün yine betama bakıldı 300lerdeydi sonraki gün 500 lerde sonra kahverengi olan kanamam kırmızıya dönüştü adet gibi oldu düşük önleyici verdiler bana ama fayda etmedi bunun adı kimyasal gebelik acile gidip betana baktı

Zgmzsvrr

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
7 Eylül 2019
85
57
nasılsın canım ?senin konunla ilgili de yorum yazmıştım inşallah bir an önce herşeyin yoluna girer sakin bir hamilelik geçirirsin :)
Daha iyiyiz çok şükür dualar la ayaktayım eşimde belliki pişman sohbet etmeye çalışıyor bana ev işlerinde yardım etmeye başladı 🙏🏻

Zgmzsvrr

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
7 Eylül 2019
85
57
Adetim 2 gün gecikti test yaptım pozitif di ertesi gün doktora gittim 200lerdeydi sonra kanamam başaladı kahverengi ertesi gün yine betama bakıldı 300lerdeydi sonraki gün 500 lerde sonra kahverengi olan kanamam kırmızıya dönüştü adet gibi oldu düşük önleyici verdiler bana ama fayda etmedi bunun adı kimyasal gebelik acile gidip betana baktı
Yoğun muydu peki lekelenmen

Loveitred

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
2 Mart 2015
1.641
1.818
Progesteron verır takıbe alır. Kese gorundumu ve degerın ıkı gunde bır saglıklı artmısmı onemlı olan bu

Yukarı Alt