5 haftalikta normal mi

su00

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
24 Temmuz 2013
2.252
1.059
Merhaba kızlar hamileligimin 5.haftasina yaklaşıyorum. Doktora 3 haftalikken gittim henüz görünmüyor dedi bu cuma gidecem tekrar Allah izin verirse. Ama benim karnım çok büyüdü normal besleniyorum abarti yemiyorum. Normal mi bu şişlik özellikle akşamları oluyor. Ve akşamları kasık agrım da fazla olabiliyor

Axelia

Just Love!
Pro Üye
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
17 Mayıs 2011
7.188
10.135
Merhaba kızlar hamileligimin 5.haftasina yaklaşıyorum. Doktora 3 haftalikken gittim henüz görünmüyor dedi bu cuma gidecem tekrar Allah izin verirse. Ama benim karnım çok büyüdü normal besleniyorum abarti yemiyorum. Normal mi bu şişlik özellikle akşamları oluyor. Ve akşamları kasık agrım da fazla olabiliyor
Gazdan sisiyor. Kasik agrisi da normal. Cok takintilisin ama takma bu kadar akisina birak biraz. :KK12:

Pembe Bal10cuk

Oğlum 👼🏻♥️
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
30 Ocak 2018
1.439
3.878
Elbette normal :))

Ben 5 haftalıkken öğrenmiştim gebeliğimi hiçbi şey görünmedi beta hcg 3700 lerdeydi. Doktorum 5000 den önce göremeyiz dedi.

Sonra 6+4 te gittim. Sadece kese göründü. Telaş yaptık. Özele gittim alttan ultrason yaptı doktorum bebeğide kalp atışınıda çok şükür gördük.

8 haftalıkkende ilk kez sesini duyduk. Malum bebeğe ilk haftalar zararlı diye açmamıştı sesi doktorum öncekiki kontrolde.

Yani ağrılar normal. Henüz erken korkma kötü düşünme asla. Buradaki üzücü hikayeleri okuyup senaryolar üretme cnm yıpratır.

su00

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
24 Temmuz 2013
2.252
1.059
Elbette normal :))

Ben 5 haftalıkken öğrenmiştim gebeliğimi hiçbi şey görünmedi beta hcg 3700 lerdeydi. Doktorum 5000 den önce göremeyiz dedi.

Sonra 6+4 te gittim. Sadece kese göründü. Telaş yaptık. Özele gittim alttan ultrason yaptı doktorum bebeğide kalp atışınıda çok şükür gördük.

8 haftalıkkende ilk kez sesini duyduk. Malum bebeğe ilk haftalar zararlı diye açmamıştı sesi doktorum öncekiki kontrolde.

Yani ağrılar normal. Henüz erken korkma kötü düşünme asla. Buradaki üzücü hikayeleri okuyup senaryolar üretme cnm yıpratır.

Peki karnımın bu kadar büyümesi normal mii bu kadar kilo almış olamam diye düşünüyorum hemen

Pembe Bal10cuk

Oğlum 👼🏻♥️
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
30 Ocak 2018
1.439
3.878
Peki karnımın bu kadar büyümesi normal mii bu kadar kilo almış olamam diye düşünüyorum hemen
Yok o iniyor. Bende 5 haftalıkken 4 aylık gibiydim. Sonra indi. Aşırı gazdan o. Baharatlı gıda tüketme, tuzu azalt, bol su iç ve hafif yürüyüş yap cnm. Sakın gazı keser diye nane çayı vs içme. Nane düşük tehlikesi yapıyor.

su00

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
24 Temmuz 2013
2.252
1.059
Yok o iniyor. Bende 5 haftalıkken 4 aylık gibiydim. Sonra indi. Aşırı gazdan o. Baharatlı gıda tüketme, tuzu azalt, bol su iç ve hafif yürüyüş yap cnm. Sakın gazı keser diye nane çayı vs içme. Nane düşük tehlikesi yapıyor.
Cook teşekkür ederim canım 😊😘😘

Kara mizah

Üye
Kayıtlı Üye
3 Mayıs 2019
482
383
29
Gazdan olabilir betahcg ye bağlı o biraz da ama genelde gözükür

Mickeylover

Yeni Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
22 Eylül 2019
20
26
Beta Hgc seviyen 1000 i geçince kese görünüyor. Şişlik olmuştur, olanları duydum öyle normal diye biliyorum. Bir sonraki gidişinde doktora sormanı tavsiye ederim 😊

su00

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
24 Temmuz 2013
2.252
1.059
Beta Hgc seviyen 1000 i geçince kese görünüyor. Şişlik olmuştur, olanları duydum öyle normal diye biliyorum. Bir sonraki gidişinde doktora sormanı tavsiye ederim 😊
O mesaji 17 gun once yazdim canim 5. Haftada keseyi gordum 6.haftada kalbini gordum 2 gun once de kalbini duydum😁

AdoreSS

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
1 Aralık 2018
295
156
22
Merhaba canım. Bende 4. Haftamdayım. Ve fazla gaz birikiyor. Midem şişiyor. Bu erken dönemlerde normal bu. Ve bence ultrasondan gormek için 2 hafta daha bekle. Çünkü aynısını bende yaşadım. Gorulmeyince insan stres yapıyor 😊

Yukarı Alt