Diyet | Estetik | Güzellik / Bakım | Moda | Sağlık | Dekorasyon | Anne Çocuk | Kadın Sağlığı | Kadın | Yemek / Mutfak
  1. Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

5 yaşındaki çocuğumun elinden oturup ağlıyorum

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve baloncuk13 tarafından 12 Ağustos 2018 başlatılmıştır.

12 Ağustos 2018
    Konu Sahibi : baloncuk13
  1. baloncuk13

baloncuk13 şişko patates Üye

Ödül Puanları:
    163
    Kızlar Merhaba 5 yaşında oğlum var ve inanın hiçbir saniyemiz sorunsuz geçmiyor. Yemeğini kendi yemiyor ben yedirsem bile bağrış çağrış zorla. Tuvalete gitse çıkışta tuvalet terliğiyle bütün evi koşuyor yakalayana kadar heryer berbat oluyor. Kendi kendine bir saniye bile oynamıyor ben biraz oynuyorum sonra senin kendi kendine oynama vaktin geldi benim iş yapmam lazım diyorum bağırıyor vuruyor oynayacaksın diye evi birbirine katıyor. Eline ne geçse sürekli atıyor oyuncaklar tencere kapağı vs. Biri Naber falan dese kötü kötü cevap veriyor bi sus ya konuşma gibi. Yapma denileni ısrarla daha çok yapıyor. Kendime inanın 5 dk vakit ayıramıyorum tükendim allahım affetsin bazen bende çileden çıkıyorum atıyorum bir tokat sonra oturup Ağlıyorum . Iyi davranıyorum olmuyor kötü davranıyorum olmuyor herşey git gide daha da zorlaşıyor. Nolur birşey söyleyin düzelir mi ilerde böyle çocuğu olan varmı iyi bişey duymaya ihtiyacım var

sudenaznaz, CananSavas ve -Mihrimah bunu beğendi.
  2. 12 Ağustos 2018
  3. kedimvekahvem

kedimvekahvem expecto patronum Üye

Ödül Puanları:
    63
    keşke kreşe verseydiniz sosyalleşirdi yaşı da uygunmuş aslında. yazın da açık olan kreşler var bence mutlaka gönderin, enerjisini atsın, yaşıtlarıyla oynasın eminim çok daha iyi olur.

TamBirRabia, Sena616, Eses07 ve diğer 17 kişi bunu beğendi.
  4. 12 Ağustos 2018
  5. magicat

magicat tam zamanlı anne Üye

Ödül Puanları:
    153
    Yarım gün kreşe verin. Siz nefes alın, o da yaşıtları ile vakit geçirsin.

Sena616, Korbaykus, Eses07 ve diğer 13 kişi bunu beğendi.
  6. 12 Ağustos 2018
  7. reyhan 2004

reyhan 2004 ...Men Dakka Dukka... Üye

Ödül Puanları:
    58
    Tek çocuk mu? Bana çok şımartılmış gibi geldi. Acaba fazla mı hayatınızın merkezine aldınız?

8. 12 Ağustos 2018
  9. Monoceto

Monoceto Aktif Üye Üye

Ödül Puanları:
    48
    Acaba bir yardım mı alsaniz? Benim oğlumda 4 yasinda aşırı hareketli ama genel itibariyle konuşunca anlıyor, kendi kendine oynuyor, birseylerin atma dönemi bitti, ev kurallarına da uyabiliyor.
    Krese gonderseniz en azından kural orenip, arkadaş edinip asabilir bu durumu. Allah yardımcınız olsun. Hareketli çocuk çok zor ama elhamdülillah diyorum sağlıklı da hareketli.. çok yordugunda bunu düşünüp ona kızmak yerine sukretmeye çalışıyorum.

10. 12 Ağustos 2018
  11. Holder

Holder Canım oğlum.. Üye

Ödül Puanları:
    63
    Allah yardımcin olsin canım valla kelin ilacı olsa benim ki daha 2 yaşinda ama gözüm korktu şu an..

-Mihrimah bunu beğendi.
  12. 12 Ağustos 2018
  13. ince topuk

ince topuk Pilates kalp Ben Üye

Ödül Puanları:
    78
    Allah yardımcın olsun canım elbet düzelir hep bu şekilde kalmayacak, babası ilgileniyor mu peki? Bütün sorumluluk senin üzerinde mi? Aslında biraz sorumluluk paylaşımı yapsanız sen de rahat nefes alırsın, bu kadar zoruna gitmez

1Sen, -Mihrimah ve baloncuk13 bunu beğendi.
  14. 12 Ağustos 2018
  15. ertugrulunhalimesi

ertugrulunhalimesi Aktif Üye Pro Üye

Ödül Puanları:
    73
    Bir pedagog yardımı almanız lazım ama ilk önce kendiniz için destek alın. Çocuğa vurmak asla çözüm değil lütfen vurmayın gerçekten yazık günah. Çocuk neden böyle acaba siz farketmeden bir durum mu yaşadı acaba tepkileri hiç normal değil özellikle naber nasılsın diye soranları bile terslemesi beni düşündürdü.

elaelif123, cuel, Sena616 ve diğer 5 kişi bunu beğendi.
  16. 12 Ağustos 2018
  17. vivamedusa

vivamedusa Üye Üye

Ödül Puanları:
    8
    çocuk aile bireyleriyle görüşüyor mu babanne dede dayı amca vs? fazla şımartılmış gibi görünüyor çocuk

KupaKizi61 ve -Mihrimah bunu beğendi.
  18. 12 Ağustos 2018
  19. baloncuk13

baloncuk13 şişko patates Üye

Ödül Puanları:
    163
    Kreşi yazmayı unuttum kızlar evet yarım gün kreşe başlattık. 2 ay oldu değişen bişey yok bir bebeğim daha var 6 aylık ona da zarar veriyor. Eşim çok ilgileniyor çocuklarla ama şımartmadık oğlum doğduğu günden beri çok ağlak huzursuz bir bebek ve Çocuk oldu inanın 5 yıldır hiçbir dönemini sorunsuz atlatmadık. Ve gerçekten tükendim beni en çok düzelmeyecek psikolojisi çökertti çünkü zaman geçtikçe zorlaşıyor

TamBirRabia, smuwiLa, -Mihrimah ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren kadinlarkulubu.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.

Kadinlarkulubu.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler iletişim linkinden iletişime geçildikten sonra en geç 5 (beş) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve avukatımız size yazılı/sözlü geri dönüş yapacaktır.