6. aydan sonra sütü azalan var mı?

Schirin

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
4
emzirmem çok güzel gidiyordu aniden 1 hafta önce sütüm azaldı niyese şimdide gündüz ek gidalara agırlık verdim gece emiyor korkuyorum gecelik bile sütüm kalmazsa diye ben biberonlada verdim dogdu dogalı normalde verdim şükür oglum ne verdiysem aldı hala alıyor beni emmeyide seviyor birsürü çaylar içiyorum ama çogalmıyor acaba 6 aydan sonra süt azalırmı?

baranxixnannesi

cantanem baranım benım
Pro Üye
Emoji Skoru
6
var cnm bnmde azaldı ama ben korkmustum baran hastalanınca ondan oldu gercı normal azalırmıs dedı doktorumuz da alcagını aldı zaten dedı. gunduz emmıyor eskısı gıbı gece emıyor genelde

Schirin

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
4
zaten ilk zamanlardaki gibi fazla olmaz dimi tadımlık şekerleme sakinleştirici gibi degil mi?

nisan annesi

bebegım
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
5
benimde azaltı bazen sıktırıyorum ama nafile gelmiyo ama suyu ve humana bitkisel çayı içtiğimde sütüm artıyo hoş bende bişiy yiyemiyorumki sütüm olsun

baranxixnannesi

cantanem baranım benım
Pro Üye
Emoji Skoru
6
cnm belırlı zaman sonra her amdıgınde sut basar gogsunu dıkkat et doyumluk gelır artık yeter o zaten

esrad

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
benim oğluşumda bir yaşında hala emziriyorum azalmada yok nasıl bıraktıracağım bilmiyorum...meme diye gelip saldırıyor..

Yukarı Alt