6 haftalık gebelikte kesede bebek tam olarak ne zaman göründü siz de arkadaşlar,

zuzuipek

Popüler Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
8 Mart 2011
763
475
Benim kızımda 6 haftalıkken kalp atışını bile dinlemiştik hem de karından.. Bünyeye göre değişiyor demişti dr . Ben zayıf olduğum için duyabilmişiz. Cuma günü 6+3 olacağım kontrolüm var duyarsam yazarım size..

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 01-04-2021

Hamileliğimin 18. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 158 gün kaldı.

Bebeğinizin ayak ve parmak izi karakteristik şekilde şekillenmeye başlıyor. Eğer canlandırıcı bir içeceğe ihtiyaç duyuyorsanız, yüksek karbonhidratlı ve düşük yağlı olan kayısı suyu, üzüm suyu, limonata, portakal suyu, greyfurt suyu ve kızılcık suyunu deneyebilirsiniz.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 210 gr. - Yaklaşık boyu : 14.2 cm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Eunmi3535

Üye
Kayıtlı Üye
31 Ocak 2020
672
644
24
Bizde 5+5te kalp atısını duymustuk

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 17-01-2021

Hamileliğimin 28. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 84 gün kaldı.

Geçtiğimiz iki hafta içinde bebeğiniz yaklaşık 170 gr. ağırlaştı ve yaklaşık 19 mm. uzadı. Rahminiz mesanenize baskı yapma ve kapasitesini azaltmaya devam ediyor. Hamilelik boyunca böbreklerinizden mesaneye giden tüpler kolayca genişler, bükülür ve sıkışır. Artık doktorunuz veya sağlık kuruluşunuz sizi iki haftada bir kontrol için çağırıyor olmalı.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 1050 gr. - Yaklaşık boyu : 37.6 cm. (Baştan Topuğa)

Sindiyrella

Popüler Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
13 Ocak 2017
1.232
5.010
Vajinal ultrasonla tam 6 haftalıkken göründü :)

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 24-02-2021

Hamileliğimin 23. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 122 gün kaldı.

Bebeğinizin solunum sistemi henüz tam olgunlaşmış durumda değil. Bebeğinizin akciğerlerinin oksijeni tutup, kan dolaşımına aktarabilmesi ve dolaşım sisteminden gelen korbondioksiti nefes yoluyla dışarı atabilmesi için daha çok gelişmeye ihtiyacı var. Rahminiz büyüdükçe, rahminizi destekleyen kas ve bağların gerilmesinden dolayı karnınızın alt kısmında ağrılar hissedebilirsiniz. Bebeğinizin kalp atışları kuvvetleniyor.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 550 gr. - Yaklaşık boyu : 27.8 cm. (Baştan Topuğa)

serce-1985

Üye
Kayıtlı Üye
26 Ekim 2018
37
12
35
Benim kızımda 6 haftalıkken kalp atışını bile dinlemiştik hem de karından.. Bünyeye göre değişiyor demişti dr . Ben zayıf olduğum için duyabilmişiz. Cuma günü 6+3 olacağım kontrolüm var duyarsam yazarım size..
sağlıkla kucağınıza almanızı dilerim inşallah.Yazarsanız çok sevinirim.