6. Takım / Cuma Zayıflama Yarışması

snglmlk

Boy:1.60 Bslngc:77.6 Gncl:71.2 Hdf:55
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
3.907
Tebrikler kizlarr cok güzel bi haftaydi tesekkur ederim hepinize

Kuzum ama kapanışı hep böyle planliyodum yalan yok :dondurma:

Onlar alıştılar canim :)
Rica ederim kaptanim gitmi diyosun artik bana:KK53:
Kapanışı istediğin gibi yapmana çok sevindim canım.

CurukElma

9. Takım mezunu✌
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
14.332

CurukElma

9. Takım mezunu✌
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
14.332
Canım CurukElma CurukElma sana bişey danışmak istiyorum. Lazer sırasında acıyı azaltmak ya da hissetmek için bölgesel anestezi kremi ya da spreyi kullanmak istiyorum. Siz kullanıyor musunuz mesela
Pek tavsiye etmem canim. Sonucta kimsayal olduklari icin islemin kalitesini düşürürsün. Ayrica pekte etkisi olmuyor caninin yanmasinin sebebi kıl köklerinin tahrip olması. Anestezi kremlerinin uyusturucu etkisi derinin o katmanına kadar inmiyor maalesef. Sadece psikolojik rahatlama sağlarsın

prensesiminannesiyim

bslng:85 gncl:75.8 hdf:70
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
2.681
Tebrik ederim ablacım ❤

Iyi aksamlar ablacım ❤

Afiyet olsun canım menün güzel bugün için izin var ama sahurda cok az yiyorsun doyuyor musun tatlım

Ağlama canım sendende güzel sonuclar gelecek

Afiyet olsun canım menün güzel

Tamam canım sabah yazarsın

Spor cook önemli canım işe gelip giderken yürüyebilsen cok güzel olur
çok acıkmadım kuzum yoğurt güzel tuttu ama ne yalan söyleyeyim ağer bugün bildirim olmasa kesin o pideden yerdim çok zor tuttum kendimi :))) ama oda nefsimle ilgili midemle değil :))))
Aynen kaptanim
Valla buralardayim gördüğün gibi kaptanim sohbetinizi seviyorum :)

Cok sagol kuzum yarış icinde teşekkür ederim
çooooooooooook tebrik ediyorum canımm gözün aydınn bir serüven kapandı senin için artık hep sohbet için bekleriz bizim kızları da rahat bırak artık :)))) :nazar: :KK60:

snglmlk

Boy:1.60 Bslngc:77.6 Gncl:71.2 Hdf:55
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
3.907
Pek tavsiye etmem canim. Sonucta kimsayal olduklari icin islemin kalitesini düşürürsün. Ayrica pekte etkisi olmuyor caninin yanmasinin sebebi kıl köklerinin tahrip olması. Anestezi kremlerinin uyusturucu etkisi derinin o katmanına kadar inmiyor maalesef. Sadece psikolojik rahatlama sağlarsın
Anladım canım o zaman boşuna almiyim. Özellikle işlem kalitesinin düşmesini istemem. Teşekkür ederim canım.

Yukarı Alt