6. Takım / Cuma Zayıflama Yarışması

Prensesimin Annesiyim

🌸6.takim yrdmci kaptan🌸bslng:85 gncl:63.7hdf:60
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
8 Nisan 2019
2.834
7.466
Kizlar dun aksam dugun vardi gittik butun tanidiklar cok kilo vermissin dedi nasil sevindim anlatamam bana gore cok bariz bir fark yokmus gibi geliyordu ama bayagi belli oluyormus birde cok uzun zamandir elbise giymiyordum hic yakismazdi bana dun ilk kez giydim ve elbise giymenin guzel birsey oldugunu fark ettim :)))

Saricivcivcikcik

6. Takım Mezunu🎈bk 69.8 gk 57.8 ♥️
Pro Üye
22 Temmuz 2019
193
543
Kizlar ben baya berbat durumdayim koruma sürecimi hic böyle planlamamistim.. ama kararliyim yarindan itibaren eski duzenime dönüp gelinligi yeniden denicegim son 10 güne kadar sıkı bi spor ve beslenmeye basliyorum yeniden..
Kaptanim beni sıkıstırırsaniz hic sikayet etmem. Zipzip- Zipzip-

Saricivcivcikcik

Pro Üye
22 Temmuz 2019
193
543
Kizlar dun aksam dugun vardi gittik butun tanidiklar cok kilo vermissin dedi nasil sevindim anlatamam bana gore cok bariz bir fark yokmus gibi geliyordu ama bayagi belli oluyormus birde cok uzun zamandir elbise giymiyordum hic yakismazdi bana dun ilk kez giydim ve elbise giymenin guzel birsey oldugunu fark ettim :)))
Cok sevindim senin adina ortim evet insana giydigi seyler yakisiyo.. duyduklarindan cok mutlu oluyosun😊

Zipzip-

❤6.Takım Kaptanı❤
Pro Üye
8 Eylül 2016
33.672
57.818
Kizlar ben baya berbat durumdayim koruma sürecimi hic böyle planlamamistim.. ama kararliyim yarindan itibaren eski duzenime dönüp gelinligi yeniden denicegim son 10 güne kadar sıkı bi spor ve beslenmeye basliyorum yeniden..
Kaptanim beni sıkıstırırsaniz hic sikayet etmem. Zipzip- Zipzip-
Oncelikle senin mesajini gordum sonra gecmis yapacagim
Kac kilosun tartildin mi canim yarindan itibaren menulerini bekliyorum seve seve sıkıştırcam seni o gelinlige incecik gireceksin canim😊

Zipzip-

❤6.Takım Kaptanı❤
Pro Üye
8 Eylül 2016
33.672
57.818
Baskalarindan duymak gercekten daha guzel oluyor cokk sevindim senin adina canim ❤

Saricivcivcikcik

Pro Üye
22 Temmuz 2019
193
543
Oncelikle senin mesajini gordum sonra gecmis yapacagim
Kac kilosun tartildin mi canim yarindan itibaren menulerini bekliyorum seve seve sıkıştırcam seni o gelinlige incecik gireceksin canim😊
Tartilmadim cunku mesela az önce cekirdek yedim film izlerken.. yarin sabah tartilsam ekstra fazla cikmaz miyim ?
Tamam kaptanim menülerimi mutlaka yaziyorum yeniden.. korkudan tartilmiyorum moralim bozulur yikilirim diye sanki beni öldürcekler niye bu kadar korktum bilmem :) emek verdim o kadar insallah 4 5 kilo almamisimdir :KK43:

Zipzip-

❤6.Takım Kaptanı❤
Pro Üye
8 Eylül 2016
33.672
57.818
Tartilmadim cunku mesela az önce cekirdek yedim film izlerken.. yarin sabah tartilsam ekstra fazla cikmaz miyim ?
Tamam kaptanim menülerimi mutlaka yaziyorum yeniden.. korkudan tartilmiyorum moralim bozulur yikilirim diye sanki beni öldürcekler niye bu kadar korktum bilmem :) emek verdim o kadar insallah 4 5 kilo almamisimdir :KK43:
Bence kiyafetlede olsa tartilmalisin canim tartilmadikca kacamaklara devam edeceksin
Cook buyuk etkisi olmaz cekirdegin tabi miktarida onemli

Yukarı Alt