6. Takım / Cuma Zayıflama Yarışması

suspushanimcim

Gncl 72.0. 1.hdf65 2.hdf57
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
21 Aralık 2016
4.138
16.599
İyi geceler herkese
Bugün yani dün kahvaltı gayet güzeldi.
Sonra arkadaşlar aradi mangal yapalım diye .
Tabi o geldi o geldi derken bayağı kalabalık olduk.
Yemeğe anca oturduk .
Ekmek fazla yemeden et salata yedim.
Kola fanta vardı içmedim.
Çayın yanında biseyler gelince yedim tabi ;(
Dışarısı benim duzenimi bozuyor ya.

Bugün inşallah toparlarim bakalım.

zeyneppk

Baslngc:82.0 Güncel:64. 1hd:62 2.hd:60 3.hd:57 💪
Kayıtlı Üye
12 Nisan 2009
4.615
10.342
Anladım canım zor tabi üçü de evde olunca. Allah bağışlasın hepsini.
Amin canım hepimizin yavrularını inşallah 😍
Kizlar dun aksam dugun vardi gittik butun tanidiklar cok kilo vermissin dedi nasil sevindim anlatamam bana gore cok bariz bir fark yokmus gibi geliyordu ama bayagi belli oluyormus birde cok uzun zamandir elbise giymiyordum hic yakismazdi bana dun ilk kez giydim ve elbise giymenin guzel birsey oldugunu fark ettim :)))
Kilo vermenin en güzel yanı bu hazzın verdiği mutluluk hiçbir pastada yok 20 kilo vermissin dile kolay nasıl belli olmuştur muthissin 🤗
Dün beni gören yakinlarimizda çok guzel olmuşsun dediler çok motive oldum bende çok iyi geldi

snglmlk

6.tkm kpt yrd. baş.77.6 Gncl:66.2 Hdf:55 Boy:1.60
Kayıtlı Üye
22 Ocak 2012
4.592
11.343
Kizlar dun aksam dugun vardi gittik butun tanidiklar cok kilo vermissin dedi nasil sevindim anlatamam bana gore cok bariz bir fark yokmus gibi geliyordu ama bayagi belli oluyormus birde cok uzun zamandir elbise giymiyordum hic yakismazdi bana dun ilk kez giydim ve elbise giymenin guzel birsey oldugunu fark ettim :)))
Canım sen farketmesen de çok kilo verdin mutlaka belli oluyordur. Çok sevindim senin için. Hedef kilolarimiza geldiğimizde her şey çok daha güzel yakışacak üzerimize.

snglmlk

Kayıtlı Üye
22 Ocak 2012
4.592
11.343
Kizlar ben baya berbat durumdayim koruma sürecimi hic böyle planlamamistim.. ama kararliyim yarindan itibaren eski duzenime dönüp gelinligi yeniden denicegim son 10 güne kadar sıkı bi spor ve beslenmeye basliyorum yeniden..
Kaptanim beni sıkıstırırsaniz hic sikayet etmem. Zipzip- Zipzip-
Çok mu kilo aldın canim, gelinlik olmadı mı. Bayram da kötü etkiledi sanırım seni. Lütfen her gün menü yaz böylece kendini durdurabilirsin. Biz de yine baskı kuralım sana 😂

snglmlk

Kayıtlı Üye
22 Ocak 2012
4.592
11.343
Tartilmadim cunku mesela az önce cekirdek yedim film izlerken.. yarin sabah tartilsam ekstra fazla cikmaz miyim ?
Tamam kaptanim menülerimi mutlaka yaziyorum yeniden.. korkudan tartilmiyorum moralim bozulur yikilirim diye sanki beni öldürcekler niye bu kadar korktum bilmem :) emek verdim o kadar insallah 4 5 kilo almamisimdir :KK43:
Korkup tartilmadikca daha fena oluyor canım. Lütfen bu sabah tartil böylece silkelenip kendine gelmen çok daha kolay olur.

Yukarı Alt