6. Takım / Cuma Zayıflama Yarışması

Saricivcivcikcik

6. Takım Mezunu🎈bk 69.8 gk 57.8 ♥️
Pro Üye
22 Temmuz 2019
193
541
Çok mu kilo aldın canim, gelinlik olmadı mı. Bayram da kötü etkiledi sanırım seni. Lütfen her gün menü yaz böylece kendini durdurabilirsin. Biz de yine baskı kuralım sana 😂
Cok almis gibi degilim belim hala ince:KK53: ama bu bence kesinlikle sıkılastgm icin spor sayesinde alsam da artik kolay kolay göstermiyorum. Evet canim yazcam artik hergün😬😂
Bu arada gelinligi henüz denemedim kuzum bastan dikiliyo su an.. ama 1 2 kiloyla hemen dar gelcegini sanmiyorum arkasi ipliya kurtarir yani insallah ama 10 gun kadar var biraz versem daha iyi olcak

Son düzenleme:

Saricivcivcikcik

6. Takım Mezunu🎈bk 69.8 gk 57.8 ♥️
Pro Üye
22 Temmuz 2019
193
541
Zipzip- Zipzip- Kaptanim tartildim sadece 300 gr almisim😍 inanamadim ya cok sukur varya sevincten ciglik atcaktim nerdeyse😂 benim ara vermem bence cok iyi olmus ben cidden durma dönemindeyim galiba.. baksana alamiyorum bile ilginc bi sekilde ama almamam mucize yani👌
Simdi o 300 ü de verip sıfırlıcam hatta 57ye sıfırlıcam😊

Zipzip-

❤6.Takım Kaptanı❤
Pro Üye
8 Eylül 2016
33.373
57.124
Zipzip- Zipzip- Kaptanim tartildim sadece 300 gr almisim😍 inanamadim ya cok sukur varya sevincten ciglik atcaktim nerdeyse😂 benim ara vermem bence cok iyi olmus ben cidden durma dönemindeyim galiba.. baksana alamiyorum bile ilginc bi sekilde ama almamam mucize yani👌
Simdi o 300 ü de verip sıfırlıcam hatta 57ye sıfırlıcam😊
300 gram cook iyi o yediklerine göre onuda en kısa zamanda verirsin canım 😍

Yukarı Alt