Cuma Zayıflama Yarışması 6. Takım

Gulumse25

6. Takimla giden 26 kilo 3. Mezuniyete bismillah
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
8 Aralık 2016
20.790
75.418
34
Canım ben rahatsızlandım birkaç gündür boğazım ağrıyor. Yürüyüşe çıktım ama yazamadım aynı şekilde akşam yemeğini yiyince de uyuyup kaldığım için menüleri de yazamadım @selensu82 canısı kusura bakma.
Geçmiş olsun canım 😘

sportie

Bk:66,900 gk:57,300 ❤️
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
19 Mart 2009
3.441
11.158
Evde spor yapan arkadaşları m spor ayakkabı kullanıyor musunuz?

Ben hala çözüm bulamadım....

Ayakkabı ile yapıyorum... karonun üstünde tan tan alt komşu rahatsız olur diye çekiniyorum....

Shaggy halıda yapıyorum ayak bileği çok acimasin ağrı olmasın diye Leslie bin hızlı versiyonların da hareket kısıtlıyor

Hav yüksekliği normal halıda yapıyorum bazen...

Dışarda çoraplı spor ayakkabili yürüyüşler de yerden ayağımda bazi yerler su topluyor...

sportie sportie

@Lili 38

N Nidsalii

@selensu82
Ben spor ayakkabıyla yapıyorum canım evde de nerdeyse hep spor ayakkabıyla dolaşıyorum rahat ediyorum

Nidsalii

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Haziran 2018
833
3.121
Nasıl oldun canım?
Eve geçtim abla iyi olmaya çalışıyorum teşekkür ederim abla :KK68:
Evde spor yapan arkadaşları m spor ayakkabı kullanıyor musunuz?

Ben hala çözüm bulamadım....

Ayakkabı ile yapıyorum... karonun üstünde tan tan alt komşu rahatsız olur diye çekiniyorum....

Shaggy halıda yapıyorum ayak bileği çok acimasin ağrı olmasın diye Leslie bin hızlı versiyonların da hareket kısıtlıyor

Hav yüksekliği normal halıda yapıyorum bazen...

Dışarda çoraplı spor ayakkabili yürüyüşler de yerden ayağımda bazi yerler su topluyor...

sportie sportie

@Lili 38

N Nidsalii

@selensu82
Ben kullanmıyorum halı üzerine battaniye sererek yapıyorum mat yerine geçiyor😅 dışarıda iken Air Max kullanıyorum yüksek olması daha rahat oluyor