Cuma Zayıflama Yarışması 6. Takım

Visneli_Turtam

Eylül'üm ve Eylem'im İki Cimcime Annesi💕🥰
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
27 Temmuz 2014
13.974
9.747
25
Sabah parka gittik kahvaltıya esim kaynanam kayınpeder borekciden alicaklar ben yemicem dedim kaynanamla iyice kaptirdin hasta olucaksin ye işte dedi eşimde bana ters bakıp 2 poagaca almış yedim ama sinir küpü oldum asla bir daha yemem onlarla şimdide sporumdayim
Öğle yemeği yemedim aç değilim sinirden
Sabah 9 da yedik

Eklentiler

Vücut Kitle İndeksim (VKI) tavsiye edilen VKI değer aralığının üstünde.
Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 53 Kg. ile 72 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 170 cm. Başlangıç Kilom :100.2 Kg. Şimdiki Kilom :77.2 Kg.

Eliff Eylull

6.t.baş.85.gün.66.9 hedef inşAllah 65
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
17 Ocak 2020
8.033
37.608
37
Sabah parka gittik kahvaltıya esim kaynanam kayınpeder borekciden alicaklar ben yemicem dedim kaynanamla iyice kaptirdin hasta olucaksin ye işte dedi eşimde bana ters bakıp 2 poagaca almış yedim ama sinir küpü oldum asla bir daha yemem onlarla şimdide sporumdayim
Sabah 9 da yedik
Yanlış yapmissin canim 2pogca bide hic olmamis üzgünüm onun yerine kahvaltini yapsaydin keske

Zipzip-

6.Takım Kaptanı
Pro Üye
Doğa Severler Kulübü
8 Eylül 2016
50.160
135.929
31
Sabah 9 da yedik
Cok fazla disarida kahvalti yapiyorsunuz canim evde yapilan kahvalti daha saglikli
Hem korona varken disarda hic yemek yemedim daha dikkat etmekde fayda var