Cuma Zayıflama Yarışması 6. Takım

Kirmizi pabuc

Bk94 gnc85 hdf80 🐜tkm6 kpt yrd 🐜emziren anne🤱🏻
Pro Üye
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
31 Aralık 2017
9.707
23.370

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 07-02-2020

Hamileliğimin 28. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 85 gün kaldı.

Bugün yada yarın bebeğinizin kirpikleri gözlerinin üzerinde şekillenmesini tamamlamış olacaklar. Doğumda, bebeğinizin kalbinde bulunan ve kirli kan ile temiz kanın karışmaması için vana görevi gören kapakcığın kapanabilmesi gerekir. Braxton Hicks kasılmalarında (doğum öncesi kasılmaları) artış olabilir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 1050 gr. - Yaklaşık boyu : 37.6 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

snglmlk

6.tkm kpt yrd. baş.77.6 Gncl:63.2 Hdf:55 Boy:1.60
Kayıtlı Üye
22 Ocak 2012
6.867
21.252
Canım boşuna ağlama sen de çok iyi vereceksin
Tatlım 3 gündür tuvalete gidemiyorum. Eksi oldugumdan eminim de tartiya tam yansimayacak bence. Yoksa ben hiç kaçamak yapmadım her gün yürüdüm. Eğer bu şekilde de vermediysem açlık orucu tutarım 😂

Zipzip-

6.Takım Kaptanı
Pro Üye
Doğa Severler Kulübü
8 Eylül 2016
38.046
73.445
Geçen cuma= 89.8
Bugün = 89.5
Fark = _ 300 gr
% 0.33
Tebrik ederim ablacım ❤
İyi akşamlar kızlar bugün dışarıdaydım gün boyu çok yoruldum, maşallah güzel kilolar verilmiş :KK9: :KK73:
Iyi aksamlar ablacım ❤
sahur: 2 dlm ekmek, 1 kase yoğurtt ( gece eşim tahinli pide yerken ben yoğurt yedim :KK43:(( valla bugün affetmem şimdiden söyleyeyim :)))
iftar: 1 kase şehriye çorbası, 2 yk nohut yemeği, 1 but haşlama,salata,az da ev turşusu
Afiyet olsun canım menün güzel bugün için izin var ama sahurda cok az yiyorsun doyuyor musun tatlım
Köşeme çekildim ağlıyorum 😭
Ağlama canım sendende güzel sonuclar gelecek
Bugünkü menum
Sahur:
3 kayısı
1 yumurta haşlama
Peynır zeytın
Bır sıkın tb ekmegı
Iftar:
Bır kase mercımek corbası
4 ymk ıspanak yemegı
1.5 lt su
Şekersız çay
Afiyet olsun canım menün güzel
Bu arada ben sabah tartilacagim bilginiz olsun. Kilo verenler adına çok ama çok sevindim. Hepinizi tebrik ediyorum
Tamam canım sabah yazarsın
Sanırım spor eksıklıgınden veremıyorum herkes gayet güzel vermış
Spor cook önemli canım işe gelip giderken yürüyebilsen cok güzel olur

Kirmizi pabuc

Pro Üye
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
31 Aralık 2017
9.707
23.370

Bugün yada yarın bebeğinizin kirpikleri gözlerinin üzerinde şekillenmesini tamamlamış olacaklar. Doğumda, bebeğinizin kalbinde bulunan ve kirli kan ile temiz kanın karışmaması için vana görevi gören kapakcığın kapanabilmesi gerekir. Braxton Hicks kasılmalarında (doğum öncesi kasılmaları) artış olabilir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 1050 gr. - Yaklaşık boyu : 37.6 cm. (Baştan Topuğa)

Kirmizi pabuc

Pro Üye
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
31 Aralık 2017
9.707
23.370
Tatlım 3 gündür tuvalete gidemiyorum. Eksi oldugumdan eminim de tartiya tam yansimayacak bence. Yoksa ben hiç kaçamak yapmadım her gün yürüdüm. Eğer bu şekilde de vermediysem açlık orucu tutarım 😂
Tuvalet sıkıntı onu hallet 😀😀

Yukarı Alt