• Önemli uyarı ; outlook.*, hotmail.* gibi adrese sahip iseniz maalesef onay maili sizlere gelmediği için üyelik bu adresler ile üye olamaz, şifrenizi isteyemezsiniz.

Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz.

Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

Cuma Zayıflama Yarışması 6. Takım

birmuhendisanne

6.takım 🌺 bşl 06.07:70.5 kg gnc: 59 kg hdf:54 kg
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
8 Mart 2019
2.447
9.375
Bugünku menum
10.30 1 haslanmis patates
11.30 1 kucuk kase tarhana corbasi 1 dilim ekmek
14.30 2 kasik salata bi lokma ekmek
15.30 sekersiz nescafe (iki yudum aldim bitiremedim yarisini bile icemedim) +1 petibör bisküvi (midem bulaniyo bastirsin diye)
17.10 1 kase tarhana corbasi 1 dilimden az ekmek

Midem kotu oldugu icin suyu cok icemedim 2 litre ancadir :KK43:
Spor iyilesince jilliana basliyorum.
Cnm çok geçmiş olsun, inşallah daha iyisindir.

Sabah 08:00 200 ml süt, 2 ceviz
Ara 10:00 1 küçük armut, şekersiz karışık bitki çayı

Öğlen 13:00 1/3 dilim sebzeli börek, 1 ince dilim kavun, 200 ml süt
Ara 15:00 2 ceviz

Akşam 17:30 200 ml süt, 1 dilim fıstıklı kuru baklava

Su şimdilik 1.5 lt,
Sporu tamamlayınca toplam suyla beraber yazarım
Cnm sütle ilgili detox mu var? Bu kadar süt içebiliyorsan maşallah diyorum, darısı başıma 😊

Bugünkü menüm
Sabah 2 poğca (biraz fazla biliyorum : )
öğlen 1 yemek tabağı sütlac
Aksamda 1 muz 1 şeftali yedim
Cnm 2 poğaça çok olmuş, çalışırken sabahları 1 simit 1 poğaça alıyordum. İnanılmaz kilo yapıyor aklında olsun ☺ Akşamlarıda sadece muz veya sadece şeftali yemeni tavsiye ederim.

Bugünkü menüm (dün kaçamak yapmayınca bugün küçük bir dilim tatlı yedim, ceza verirseniz de kabulümdür)
11.30 kahvaltı
2 dilim ekmek, 2 kaşık patatesli yumurta, 1 dilim peynir domates salatalık, 2 baklava büyüklüğünde baklava yufkasindan 1 adet peynirli börek (bu da kaçamak, çok olmuş dimi)

12.00 küçük bir dilim Etimek tatlısı.

18.30 akşam
Fırında tavuk incik (bir adet incigin 3te 1 i), bol çoban salata, 3 kaşık haydari.

2 lt su
3 saat ev işi.
Cnm böreği öğlene doğru yediğin için çok sıkıntı olacağını sanmıyorum.

Bugünkü menüm
11:00 Kahvaltı
5 zeytin,1 dilim t.buğday ekmeği, 1 dilim beyaz peynir, yoğurtlu kırmızıbiber sote ,2 ceviz,salatalık

15:00 Ara
yarım su bardağı süt,bir avuç içi leblebi

19:30 .Akşam
2 dilim tam buğday ekmeği ,1 kâse yoğurt

2 litre su
Cnm afiyet olsun, menü güzel olmuş ama sanki çorbada olsa daha güzel ve doyurucu olur.

12.30: hafta sonu olduğu için kahvaltım geç oldu kızlar
2 dlm ekmek,7 zeytin, 1.5 dlm peynir, 1 yumurta haşlama, azcıkda domates sosu
14.30 1 sade türk kahvesi yanı 2 minik kare bitter
19.00 1 but tavuk kebabı, salata,1 bardak ayran,2 lokma da ekmek
Cnm afiyet olsun, menün gayet güzel olmuş.

Umutdeniz4

6.takım 🌺b.k. 98.1🌺g.k.87.4🌺ilk hdf 79🌺
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
24 Şubat 2019
5.061
12.857

Cnm sütle ilgili detox mu var? Bu kadar süt içebiliyorsan maşallah diyorum, darısı başıma 😊

Cnm 2 poğaça çok olmuş, çalışırken sabahları 1 simit 1 poğaça alıyordum. İnanılmaz kilo yapıyor aklında olsun ☺ Akşamlarıda sadece muz veya sadece şeftali yemeni tavsiye ederim.

Cnm afiyet olsun, menü güzel olmuş ama sanki çorbada olsa daha güzel ve doyurucu olur.

Bende düzeni sağlayamadım bir türlü, ama olacak inşallah yavaşta olsa🙂

enerji_kusagi

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Ocak 2018
1.972
5.919

Detoks değil canım bildiğin içiyorum :KK70: Tavsiye ederim güzel oluyor

Yonahime

6.tkm Kpt yrd.💝Yaş:23 Bş:70 Gncl:60.4🎯SON:5.5 kg 🎯
ÜZGÜN
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
27 Kasım 2018
4.964
16.023
Anammmm...:KK17: Kız naptınnn :bicak: Soğuk kahvelerden bir azarlayım diyordum şimdi de baklavaya mı dadandın:KK57:
Cok pismanim ama pismanlik fayda vermiyo😫
Soguk kahve sekeri az olsa da zararli mi ki evde kendim yapiyorum da:bicak:

Prensesimin Annesiyim

🌸6.takim yrdmci kaptan🌸bslng:85 gncl:61 hdf:60
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
8 Nisan 2019
3.095
8.618
İnsallah canim hep uyarin beni bi yakalayamadim eski motivasyonumu:/
Gerci bu ara stres yapiyorum bazi seyleri ondan mi bilmem tadini unuttugum cikolata tatlı ne varsa tekrar sardim onlara:/
menülerin artık gözetimimizde canım ona göre :))) çünkü çok katı davranıyorsun kendine ertesi gün saldırıyorsun canım ben bu süreçte bunu öğrendim bitterin mutlaka olsun dolabında canın çok mu tatlı istedi at ağzına 1 kare gün içinde en fazla 2 kare önüne tatlı pastamı geldi tutmaya çalış tabi ama tutamadın canın çok istedi veya çok ısrar ettiler benim başımı bu yakıyor genelde 1 çatal al vee tatlılın ardından süt yada yoğurt mutlaka ye iç canım
Detoks değil canım bildiğin içiyorum :KK70: Tavsiye ederim güzel oluyor
:))) ay bende çok severim valla süt ve süt ürünlerini vee çokda faydalı zararda gelmez herhalde bir yerden yerken bir yerden şekeri dengeliyor yağ yakıyor daha ne olsun ama tek problemim bende hiç yapmazdı süt şişkinlik yapmaya başladı bende bu aralar

enerji_kusagi

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Ocak 2018
1.972
5.919
Cok pismanim ama pismanlik fayda vermiyo😫
Soguk kahve sekeri az olsa da zararli mi ki evde kendim yapiyorum da:bicak:
Krem şantidir, karameldir, çikolata sosudur vs vs bilmem ne şuruplarıdır katıyorsan hazır ol fırçaya :)))) Afiyet olsun canım, zararlı diyemem ama çok kalorili olabileceğinden korkarım. Mis gibi sade Türk kahvesi, filtre kahve içsen, şekeri az da olsa katmasan canım keşke. Birde nescafeye karşıyım. Yapay ve şişirme bir kahve türü olduğu için o zararlı bak

birmuhendisanne

6.takım 🌺 bşl 06.07:70.5 kg gnc: 59 kg hdf:54 kg
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
8 Mart 2019
2.447
9.375
Bugünde kaçamak günü olmuş 🙂dengelersen seni için iyi olur tabi, yoksa pişman oluyor insan.
Aynen öyle valla cnm. Doğumgününde çok çeşit vardı ve herkes dolu dolu yedi. Haliyle kendime engel olamadım... tartıda + değerleri görmeden halledicem inşallah 😊 hedefim 50 kilo 🎉

Yukarı Alt