Cuma Zayıflama Yarışması 6. Takım

enerji_kusagi

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Ocak 2018
1.972
5.918
Bunu buldugumuza göre belki arada incir yiyebilirim 😂😂
Elini çabuk tut o zaman canımm, mevsimi biterken bulduk 😂 😂 😂
Bende şu doğa kulübünü arıyorum, başka kulüpler varsa onu da arıyorum ama bulamıyorum. Spor kulübü falan varsa ona da gireyim bari 😂 😂 😂
Profilime renk gelsin azıcık kaptanım, o rozet geldi ama sanki yastayım, yakama siyah kurdele takılmış gibi 😂 😂 😂

birmuhendisanne

6.takım 🌺 bşl 06.07:70.5 kg gnc: 58.3 kg hdf:55 kg
Kayıtlı Üye
8 Mart 2019
1.397
4.646
Canım sıkılaşma egzersizlerini hafif hafif yapsan, seni zorladığı sınırı anlarsın zaten, orayı aşmadan bırakırsın. Doktoruna da sor ne kadarına müsaade ediyor, belki o tarz sporlar sana iyi bile gelebilir. Eşler arada işine geldiği gibi konuşuyor onun için çok şey etmemek lazım 😂 😂 😂 Senin vereceğine inanamıyor da ondan mı öyle diyor 😂 😂 😂
Yok cnm ilk kez beni bu kadar kararlı görmüş, vereceğimden emin sadece çok aşırı zayıflama diyor 😂😂😂

Zipzip-

6.Takım Kaptanı
Pro Üye
Doğa Severler Kulübü
8 Eylül 2016
36.772
68.905
Elini çabuk tut o zaman canımm, mevsimi biterken bulduk 😂 😂 😂
Bende şu doğa kulübünü arıyorum, başka kulüpler varsa onu da arıyorum ama bulamıyorum. Spor kulübü falan varsa ona da gireyim bari 😂 😂 😂
Profilime renk gelsin azıcık kaptanım, o rozet geldi ama sanki yastayım, yakama siyah kurdele takılmış gibi 😂 😂 😂
Dogru mevsimi geciyor gec fark ettik :)))
Bir ara sigara bırakanlara yeşil elma veriyorlardı ama oda gitti sanırım geri gelecek mi bilmiyorum 😂

Yukarı Alt