Cuma Zayıflama Yarışması 6. Takım

pastel34

🐜Yaş:43 B.78,5 G.64,8 H.60 Boy:157 Tkm:6
Kayıtlı Üye
13 Mayıs 2013
2.561
5.721
Çok şükür gelebildim😅 ödevler başladı da🤦‍♀️
Canim sen bni bilirsin 3000 bin ip atladığimda oldu ama çok hızlı kilo verirdim şimdi eskisi gibi değilim böyle artık yaparim
Yok canım yaaa ben atlayamıyorum o kadar, organlarım yer değiştiriyor😖
Ben de yeni yeni atlayabiliyorum.
Maşallah canım çok hüzel.
Bu akşam misafirim var, birşeyler hazırladım büyük bir sınav olacak bana
Kolay gelsin canım 🙏
Bende ara öğünde tüketiyorum bu günlerde çok güzel oluyor

Kefirin içine sevdiğin bir meyveyi koy blendırda çekip öyle iç çok güzel oluyor , kuru erik koyabilirsin mesela bağırsakları çalıştırır
Evet güzelmiş, ilk defa meyve ile denedim😄
11 Eylül Menüsü

9:00 = Peynir, 7 zeytin, domates, salatalık, 1 dilim tam buğday ekmeği

11:00 = 7 fındık, 1 gün kurusu

13:00 = 2 sıkım çiğ köfte, avuç içi kadar lavaş, salatalık (arkadaşlar ısrar etti o yüzden başka bir şey yemedim)

18:00 = 1 tabak patlıcan yemeği, cacık

Su: 2 litre
Spor : 5 bin adım

pastel34 pastel34 @Elhan
Afiyet olsun canım.
Diyetisyenin verdiği menüyü bile beğenmiyorum havam batsın. :-) Baltayı taşa vurmuş gibi görünüyorum ama kazın ayağı öyle değil işte...:KK76: Geçen yıl üzerimde denemediğim bir şey kalmadı....tahıl bakliyat öğle yediğim zaman ve akşam yediğim zaman farkı test ettim onayladim. Yalnız bir sorun var herkeste farklı olabilir diyorlar :KK36:ne bileyim belki ablana çekmişsindir. :oops:
Valla canım zaten bağırsaklar ayrı bir cumhuriyet kurdu beni dinlemiyorlar. İllaki birşeyler rahatsızlık verdi bana da.

Gulumse25

6.takim 19.agustos. baş. 99.8 güncel 91.3.hedef.80
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
8 Aralık 2016
9.440
17.290
Evet evet tam olarak sen nerdesin bakalım:sopa:

Gecen yediğim beyazdı bu sefer kırmızı olandan yedim 😂😂
Ama gecen yediğim daha iyiymiş onu fark ettim :)))
İncir bulmuş bide karasini beyazını ayırt ediyo kilosu 10tl senin haberin varmi 🙄bende bugün öğrendim markette :KK70: :KK70:

birmuhendisanne

6.takım 🌺 bşl 06.07:70.5 kg gnc: 58.3 kg hdf:55 kg
Kayıtlı Üye
8 Mart 2019
1.431
4.784
Hımm gözlerinde yanan hırsı gördü demek ki 😂 😂 😂 Balık etli seviyordur belki enişte 😂 Neyse ki 55 gayet ideal, şurada ne kalmış zaten :)
Cnm akşam before after yaptım forumda☺ 55 kg olursam yeter gibi... sonra gazetelere manşet olmayalım;’çok fit oldu diye karısını boşadı.’ 😂😂😂

Yukarı Alt