Cuma Zayıflama Yarışması 6. Takım

Gulumse25

6.takim 19.agustos. baş. 99.8 güncel 93.5hedef.80
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
8 Aralık 2016
8.609
14.537
Kızlar az önce instada benden 2-3 ay önce doğum yapan arkadaşımın videosunu gördüm.Resmen 40 kilo, zayıfcacık :oha: Görüntüde iki tanesi bir ben yapıyor 😂😂😂 O kadar zayıf olmak istediğimden değil ama nasıl bu hale geldim diye kendime çok kızdım...
Sende kendini bu kadar aşalarda görme canım ya her halinle çok hoş naif bir bayansin eski resmini görmeseydik gayet iyisin derdik zamanla hepsi olur takma kafana benim gibi olsanız kafayı yerdin demekki:KK51:

birmuhendisanne

6.takım 🌺 bşl 06.07:70 kg gnc: 60,6 kg hedef:55 kg
Kayıtlı Üye
8 Mart 2019
1.046
3.408
40 kiloda cokk zayıfmıs yaa o kadar zayıf olmak istemem :))
Ama insan bazen fark edemiyor canım ben 74 ü gördüğümde fark edebildim kendime bakınca sen bu olmamalısın diyerek zayıflamaya basladım
Boyda kısa olunca cokk kötü olmustum hamile gibi geziyordum 😂😂
Cnm belki 40 kilodan fazladır ama inan çok zayıf hani çırpı gibi deriz ya ☺ Ben 10 çocuk doğurmuş gibi gezerken, maşallah genç kız gibi 🧿

birmuhendisanne

Kayıtlı Üye
8 Mart 2019
1.046
3.408
Sende kendini bu kadar aşalarda görme canım ya her halinle çok hoş naif bir bayansin eski resmini görmeseydik gayet iyisin derdik zamanla hepsi olur takma kafana benim gibi olsanız kafayı yerdin demekki:KK51:
Cnm sen kilonu inan göstermiyorsun. Zaten güzelsin ama zamanla çok çok daha ince gözükeceksin ❤ Ben seni maşallah çok azimli ve istekli görüyorum. Önemli olanda bu zaten. Güzel sözlerin içinde ayrıca teşekkür ederim cnm 💕💕💕

birmuhendisanne

Kayıtlı Üye
8 Mart 2019
1.046
3.408
Öyle düşünme canım masallah cook iyisin 55 de daha süper olacaksın
İnşallah cnm ❤ Benim kızdığım nokta nasıl erkenden fark edip önlemini alamadım oldu. Hani ağır yaşamları izlerken nasıl bu hale gelmişler, ölüp gidecek hala yemek düşünüyor diyoruz ya, benim ki onun biraz daha ılımlısı. Sabahlara kadar nutellalı ekmekleri yedim yattım...nitekim erken doğum ve sezaryen olmak durumunda kaldım. Sonrasında da vermek için hiiççç çabalamadım. Bu grupta olmasaydım yine 70 ten aşağı düşemezdim inan. Herkese ne kadar teşekkür etsem az 🙏

birmuhendisanne

Kayıtlı Üye
8 Mart 2019
1.046
3.408
Hemen teselli edeyim bir gr et bin ayıp örter bacım boşver :KK68: :KK15:
Cnm yemeğin salçalısı, kadının ... oda uyar bana☺böyle konular açılınca arkadaşımın rahmetli halası geliyor aklıma. Balkonda şişman bir kız görmüş, torununa maşallah 2 halıyı birden silkeleyecek, sana bu kızı alalım demiş ☺ Bakış açısı işte 😉

Umutdeniz4

6.takım 🌺b.k. 98.1🌺g.k.87.4🌺ilk hdf 79🌺
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
24 Şubat 2019
5.009
12.693
Umutdeniz4 Umutdeniz4 ablacım misafirlerin gitti mi nasıl atlattın aksamı merak ettim 😊
İyi geceler canım misafirlerim gitti mutfağı toparladım ,geçmiş sayfaları okudum geldim , geceyi sorunsuz atlattım ananaslı yeşilçay içtim sadece

Prensesimin Annesiyim

🌸6.takim yrdmci kaptan🌸bslng:85 gncl:61 hdf:60
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
8 Nisan 2019
3.007
8.255
Kızlar az önce instada benden 2-3 ay önce doğum yapan arkadaşımın videosunu gördüm.Resmen 40 kilo, zayıfcacık :oha: Görüntüde iki tanesi bir ben yapıyor 😂😂😂 O kadar zayıf olmak istediğimden değil ama nasıl bu hale geldim diye kendime çok kızdım...
canım kendine haksızlık etme ben 85 le yola çıktım şimdiki kilom hayalim bile değildi benim en zayıf halim 70 di ah bir 70 olsam diyordum senin şimdiki halin benim hayalime bile yetişmiyordu yani çok az bir yolun kaldı çalışmıyor oluşunda şuan canını sıkıyor üst üste gelince kendini kötü hissediyorsun ama bu günler geçici vee en güzel zamanların sadece çocuğunla geçiriyorsun tadını çıkarrrrr bebeğim
40 kiloda cokk zayıfmıs yaa o kadar zayıf olmak istemem :))
Ama insan bazen fark edemiyor canım ben 74 ü gördüğümde fark edebildim kendime bakınca sen bu olmamalısın diyerek zayıflamaya basladım
Boyda kısa olunca cokk kötü olmustum hamile gibi geziyordum 😂😂
ay canım kötü anılarımı depreştirdin bana bir kere dolmuşta yer vermişlerdi hamile sanıp ay o an yerin dibine girseydim de şu anı yaşamasaydım dedim üstelik eşim de yanımdaydı :KK43:((

birmuhendisanne

Kayıtlı Üye
8 Mart 2019
1.046
3.408
canım kendine haksızlık etme ben 85 le yola çıktım şimdiki kilom hayalim bile değildi benim en zayıf halim 70 di ah bir 70 olsam diyordum senin şimdiki halin benim hayalime bile yetişmiyordu yani çok az bir yolun kaldı çalışmıyor oluşunda şuan canını sıkıyor üst üste gelince kendini kötü hissediyorsun ama bu günler geçici vee en güzel zamanların sadece çocuğunla geçiriyorsun tadını çıkarrrrr bebeğim

ay canım kötü anılarımı depreştirdin bana bir kere dolmuşta yer vermişlerdi hamile sanıp ay o an yerin dibine girseydim de şu anı yaşamasaydım dedim üstelik eşim de yanımdaydı :KK43:((
Cnm çok şükür oğluma bakma lüksüm var. Allaha bugünüm için ne kadar şükretsem az ama evde oturmak çeneme vuruyor benim 😂😂😂 gereksiz gereksiz normalde takılmayacağım konulara takıyorum sonra. Bak bugün forumu nasıl meşgul ettim 😁

Yukarı Alt