Cuma Zayıflama Yarışması 6. Takım

Zipzip-

6.Takım Kaptanı
Pro Üye
Doğa Severler Kulübü
8 Eylül 2016
35.670
64.933
İnşallah cnm ❤ Benim kızdığım nokta nasıl erkenden fark edip önlemini alamadım oldu. Hani ağır yaşamları izlerken nasıl bu hale gelmişler, ölüp gidecek hala yemek düşünüyor diyoruz ya, benim ki onun biraz daha ılımlısı. Sabahlara kadar nutellalı ekmekleri yedim yattım...nitekim erken doğum ve sezaryen olmak durumunda kaldım. Sonrasında da vermek için hiiççç çabalamadım. Bu grupta olmasaydım yine 70 ten aşağı düşemezdim inan. Herkese ne kadar teşekkür etsem az 🙏
Olsun canım önemli olan baslayıp bu noktaya gelmendi biz tesekkür ederiz bizim gruba geldiğin için 😍
İyi geceler canım misafirlerim gitti mutfağı toparladım ,geçmiş sayfaları okudum geldim , geceyi sorunsuz atlattım ananaslı yeşilçay içtim sadece
Cook sevindim ablacım 😍
canım kendine haksızlık etme ben 85 le yola çıktım şimdiki kilom hayalim bile değildi benim en zayıf halim 70 di ah bir 70 olsam diyordum senin şimdiki halin benim hayalime bile yetişmiyordu yani çok az bir yolun kaldı çalışmıyor oluşunda şuan canını sıkıyor üst üste gelince kendini kötü hissediyorsun ama bu günler geçici vee en güzel zamanların sadece çocuğunla geçiriyorsun tadını çıkarrrrr bebeğim

ay canım kötü anılarımı depreştirdin bana bir kere dolmuşta yer vermişlerdi hamile sanıp ay o an yerin dibine girseydim de şu anı yaşamasaydım dedim üstelik eşim de yanımdaydı :KK43:((
Kötü olmıs canım benim öyle anım yok ama pantalon giydiğimde o görüntü canımı sıkıyordu neyseki atlattık o günleri

Prensesimin Annesiyim

🌸6.takim yrdmci kaptan🌸bslng:85 gncl:61 hdf:60
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
8 Nisan 2019
3.026
8.330
Cnm çok şükür oğluma bakma lüksüm var. Allaha bugünüm için ne kadar şükretsem az ama evde oturmak çeneme vuruyor benim 😂😂😂 gereksiz gereksiz normalde takılmayacağım konulara takıyorum sonra. Bak bugün forumu nasıl meşgul ettim 😁
Hayir canim hic gereksiz degil ben evlendim memlelet degistim evlenmeden once sevdigim bir isim vardi ayrilmak zorunda kaldim buraya gelsim cevrem arkadaslarim hep orada kaldi issizim yalnizim ustelik ailem bile yok yanim da o kadar cok uzuluyordum ki hatta doktora gitmedim ama bence depresyon baslangici bile oldu :)) buradaki sorublardan hoc bahsetmiyorum bile bilmedigim yabanci bir aile ustelik onlarla yasadigimiz problemler tuzu biberi hala bile hepsini asmis degilim o yuzden seni o kadar iyi anliyorum ki bende senin gibi bakip kendime kizardim kafama takardim yani demem o ki paylasacakson konusacaksin rahatlayacaksin bu surecte kilonuda vereceksn hic yazmaktan cekinme keske o surecte bende burayi kesfetmis olsaydim cok gec buldum ben :))

birmuhendisanne

6.takım 🌺 bşl 06.07:70 kg gnc: 60,6 kg hedef:55 kg
Kayıtlı Üye
8 Mart 2019
1.069
3.490
Hayir canim hic gereksiz degil ben evlendim memlelet degistim evlenmeden once sevdigim bir isim vardi ayrilmak zorunda kaldim buraya gelsim cevrem arkadaslarim hep orada kaldi issizim yalnizim ustelik ailem bile yok yanim da o kadar cok uzuluyordum ki hatta doktora gitmedim ama bence depresyon baslangici bile oldu :)) buradaki sorublardan hoc bahsetmiyorum bile bilmedigim yabanci bir aile ustelik onlarla yasadigimiz problemler tuzu biberi hala bile hepsini asmis degilim o yuzden seni o kadar iyi anliyorum ki bende senin gibi bakip kendime kizardim kafama takardim yani demem o ki paylasacakson konusacaksin rahatlayacaksin bu surecte kilonuda vereceksn hic yazmaktan cekinme keske o surecte bende burayi kesfetmis olsaydim cok gec buldum ben :))
Cnm ben ailemden 2 saat uzaktayım ama yine de uzak işte. Evlenmeden önce İngilterede yaşıyordum önce annem rahatsızlandı sonra babama kanser teşhisi kondu. Apar topar dönmek zorunda kaldım. Eşimle o dönem uzaktan uzağa ilişkimiz başlamıştı. Biraz hızlı ve arada belli sıkıntılar varken evlendik. Sonra hop İstanbul hayatı. Kimsemiz yok, onca kalabalıklar içinde yapayalnızız.

Hamileliğimde sakat doğum riski olduğu için türlü zor geçti, ben hırpalandım haliyle. Doğum sonrası oğlumu kabullenmekte zorlandım. Onu aştık, işsizlik dönemi başladı. Çocukla dört duvar arasında tek başıma kaldıkça sanırım hafif bir depresyon dönemi geçirdim. Evliliğe alışmakta zaman aldı. Bende yeni yeni eski halime dönüyorum sanırım. ☺ Dediğin gibi insana dertleşecek, paylaşacak kişiler hep lazım ❤

Prensesimin Annesiyim

🌸6.takim yrdmci kaptan🌸bslng:85 gncl:61 hdf:60
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
8 Nisan 2019
3.026
8.330
Cnm ben ailemden 2 saat uzaktayım ama yine de uzak işte. Evlenmeden önce İngilterede yaşıyordum önce annem rahatsızlandı sonra babama kanser teşhisi kondu. Apar topar dönmek zorunda kaldım. Eşimle o dönem uzaktan uzağa ilişkimiz başlamıştı. Biraz hızlı ve arada belli sıkıntılar varken evlendik. Sonra hop İstanbul hayatı. Kimsemiz yok, onca kalabalıklar içinde yapayalnızız.

Hamileliğimde sakat doğum riski olduğu için türlü zor geçti, ben hırpalandım haliyle. Doğum sonrası oğlumu kabullenmekte zorlandım. Onu aştık, işsizlik dönemi başladı. Çocukla dört duvar arasında tek başıma kaldıkça sanırım hafif bir depresyon dönemi geçirdim. Evliliğe alışmakta zaman aldı. Bende yeni yeni eski halime dönüyorum sanırım. ☺ Dediğin gibi insana dertleşecek, paylaşacak kişiler hep lazım ❤
ahhh kuzum benim herkesin bir derdi var durur içerisinde dedikleri işte bu konuştukça neler çıkıyor allah anneciğine de babacığına da şifa versin umarım şimdi çok iyidirler hep birlikte iyileşeceğiz inşallah kuzum kilolarımızla birlikte dertlerimizi de atacağız annelik muhteşem birşey eşsiz birşey şükürler olsun iyiki varlar ama bir o kadar da zorlu bir yol allah güç kuvvet versin hepimize de dediğin gibi bir yanım hazırlan kpss atan artık diyor bir yanım ya kızım ne olacak çok küçük diyor artık hayatımızın her alanında onları düşünerek adım atacağız bizde yavaş yavaş öğreniyoruz hem güçlü bir kadın olmayı hem iyi bir anne olmayı zamanla herşey daha güzel olacak inşallah

hasbeenandgone

buradaydı ve gitti
Kayıtlı Üye
27 Kasım 2016
596
1.397
Sabah 9.30
Yarım haşlanmış yumurta,,,1 dilim beyaz peynir,,,1 dilim kaşar peynir,,,1 domates

Ara
Sütlü kahve

Öğle 14.00
1 tabak et haşlama,,,2 kaşık yoğurt,,, turp

Akşam 19.00
1 kase yoğurt,,,1 bardak şalgam

Ara
Yarım şeftali

Su 3 litre
Spor 7.500 adım 👍👍👍
Ooo rakibem Cuma’ya gelsin eksiler. Tebrik ederim menün de sporun da güzel

Yukarı Alt