Cuma Zayıflama Yarışması 6. Takım

snglmlk

Boy:1.60 Bslngc:77.6 Gncl:63.0 Hdf:55
Kayıtlı Üye
22 Ocak 2012
9.057
34.079
Gördüm beğen işareti bile koydum harikasın canım. Ben de basen yok ama asla ince belli olamadım belini özellikle beğendim
Sonradan eklenenler önceki mesajları görüyor mu bilemedim canım ondan sordum. Çok teşekkür ederim, hepimizin derdi ayrı bölge, ben de hiç basensiz olmadım galiba.

Bonus

Hikâye buysa kahraman benim 🎧
Pro Üye
Doğa Severler Kulübü
11 Nisan 2007
33.886
182.741
Güzel gidiyor son 2 saatim kaldı 😊
Biraz debriyajla barısamıyorum ama trafigin en yogun noktalarında kullandım dersler bitincede evden arabayı kacırcam :-)
Ya maşallah debriyajla kullanıyosan bana çok çok zor geliyo o. Zaten gazı freni anca kavrıyorum 3.bişeye ne arada basıcaktım bilmem :)

birmuhendisanne

6.takım 🌺 bşl 06.07:70.5 kg gnc: 56.3 kg hdf:55 kg
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
8 Mart 2019
2.367
8.888
Güzel gidiyor son 2 saatim kaldı 😊
Biraz debriyajla barısamıyorum ama trafigin en yogun noktalarında kullandım dersler bitincede evden arabayı kacırcam :-)
Cnm mutlaka bol bol pratik yap, araba kullanmak çok önemli artık bu devirde.

Yıllar önce çok istediğim bir işi aktif sürücü olmadığım için kaçırmıştım. Hatta görüşme yapan kişi aktif sürücü olmak, yabancı dil bilmek kadar önemli artık demişti. 😌

Zipzip-

6.Takım Kaptanı
Pro Üye
Doğa Severler Kulübü
8 Eylül 2016
40.543
87.141
Ya maşallah debriyajla kullanıyosan bana çok çok zor geliyo o. Zaten gazı freni anca kavrıyorum 3.bişeye ne arada basıcaktım bilmem :)
Su an için manuel öğreniyorum eger işe girersem ordaki arabalar manuelmiş mecbur öğrenmem gerekiyordu,ilk gün cok zorlandım ama su an için güzel gidiyor
Cnm mutlaka bol bol pratik yap, araba kullanmak çok önemli artık bu devirde.

Yıllar önce çok istediğim bir işi aktif sürücü olmadığım için kaçırmıştım. Hatta görüşme yapan kişi aktif sürücü olmak, yabancı dil bilmek kadar önemli artık demişti. 😌
Peşini bırakmam canım artık her zaman lazım iş olmasa bile acil zamanlar oluyor kullanamıyordum

Yukarı Alt