Cuma Zayıflama Yarışması 6. Takım

Bonus

Ben kaçıyorum iyi olmanın yetmediği o yerlerden🎧
Pro Üye
Doğa Severler Kulübü
11 Nisan 2007
32.031
172.332
Su an için manuel öğreniyorum eger işe girersem ordaki arabalar manuelmiş mecbur öğrenmem gerekiyordu,ilk gün cok zorlandım ama su an için güzel gidiyor

Peşini bırakmam canım artık her zaman lazım iş olmasa bile acil zamanlar oluyor kullanamıyordum

En doğrusu çalışma durumun varsa hele.

birmuhendisanne

6.takım 🌺 bşl 06.07:70.5 kg gnc: 56.3 kg hdf:55 kg
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
8 Mart 2019
2.177
7.685
Su an için manuel öğreniyorum eger işe girersem ordaki arabalar manuelmiş mecbur öğrenmem gerekiyordu,ilk gün cok zorlandım ama su an için güzel gidiyor

Peşini bırakmam canım artık her zaman lazım iş olmasa bile acil zamanlar oluyor kullanamıyordum
Bende bazen gayet güzel kullanıyorum, bir an geliyor kullanamıyorum. Özellikle vitesi bir kez atamadıysam iyice panik oluyorum 😂 eşimin arabası otomatik ama kaza yaparım korkusu ile hiç kullanmadım. İşe girersem kendi arabamı alacağım inşallah, öncesinde de her ihtimale karşı direksiyon dersi alırım diye planlıyorum. Bizim burda 16 saatlik ders 1000 tl imiş. Bana nispeten uygun geldi.

Zipzip-

6.Takım Kaptanı
Pro Üye
Doğa Severler Kulübü
8 Eylül 2016
39.045
77.624
Bende bazen gayet güzel kullanıyorum, bir an geliyor kullanamıyorum. Özellikle vitesi bir kez atamadıysam iyice panik oluyorum 😂 eşimin arabası otomatik ama kaza yaparım korkusu ile hiç kullanmadım. İşe girersem kendi arabamı alacağım inşallah, öncesinde de her ihtimale karşı direksiyon dersi alırım diye planlıyorum. Bizim burda 16 saatlik ders 1000 tl imiş. Bana nispeten uygun geldi.
Ablamda otomatik araba alıp özel ders alıp kullanmaya basladı 3 yıldır kullanıyor aslında sende otomatikde alabilirsin kullanırsın ders aldıktan sonra 😊
Bende 10 saat için 550 lira verdim
En hayırlısı olsun kuzucum hakkında ama sen kpss olayını da düşün.
Düşünüyorum canım da bakalım su ders bitsinde yarın yeniden plan yapacagım 😊

birmuhendisanne

6.takım 🌺 bşl 06.07:70.5 kg gnc: 56.3 kg hdf:55 kg
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
8 Mart 2019
2.177
7.685
Ablamda otomatik araba alıp özel ders alıp kullanmaya basladı 3 yıldır kullanıyor aslında sende otomatikde alabilirsin kullanırsın ders aldıktan sonra 😊
Bende 10 saat için 550 lira verdim

Düşünüyorum canım da bakalım su ders bitsinde yarın yeniden plan yapacagım 😊
Bende otomatik almayı düşünüyorum cnm, istanbul trafiğinde manuel araba kullanmak çılgınlık bence. Öncesinde yeniden ders mutlaka alacağım çünkü o arabada oğlumu götürüp getireceğim bir yerlere inşallah ☺ Hayalim eşimin keyfini beklemeden anne oğul gönlümüzce gezmek artık.

Zipzip-

6.Takım Kaptanı
Pro Üye
Doğa Severler Kulübü
8 Eylül 2016
39.045
77.624
Bende merak ettim öncesi sonrasını. Ne grubu ???
Burda ozel mesaj grubumuz var canim istersen ekleyebilirim
Bende otomatik almayı düşünüyorum cnm, istanbul trafiğinde manuel araba kullanmak çılgınlık bence. Öncesinde yeniden ders mutlaka alacağım çünkü o arabada oğlumu götürüp getireceğim bir yerlere inşallah ☺ Hayalim eşimin keyfini beklemeden anne oğul gönlümüzce gezmek artık.
Hadi insallah canim oglunla bol bol gezersiniz 🙏💗

Yukarı Alt