• Korona Virusünden korunmanın 5 yolu
    1- Ellerinizi sabunla sık sık yıkayın!
    2- Dirseğinizin iç tarafına öksürün!
    3- Yüzünüze dokunmayın!
    4- Diğer insanlardan en az 1 metre uzak durun!
    5.a- Hasta hissediyorsanız evde kalın! 184 arayın!
    5.b- Zorunlu bir durum olmadıkça evden çıkmayın!

60-69 Kilo Aralığındakiler Birlikte Zayıflıyor!

esmeralda_2286

Guru
Kayıtlı Üye
4 Kasım 2008
1.446
30
Hos geldin canim.diyetisyen den aldigin bilgileri bari bizimle paylasta masraftan kurtar bizi..
tamam canım kaydirigubbakcemile3
çarşamba günü iştern izin alabilirsem gitmeyi düşünüyorum:1rolleyes:
çünkü tek başıma zayıflayamıyorum ancak doktor kontrolünde.tartılma korksusundan dolayı listenin dışına çıkamıyorum.1.5yıl önce diyestyenle 16 kg vermiştim gene aldım:çok üzgünüm:

txuxrkis

ömür törpüsü
Kayıtlı Üye
29 Temmuz 2008
302
1
Aslinda bende cok istiyorum diyetisyen kontrolü altida zayiflamayi ama benim yasadigim yerde diyetisyen cok az,, o azinlikta Alman.dilini tam anlayacagim bir diyetisyen bulamadim ama bulsamda gidermiyim bilmiyorum.listeye göre yemek yemek bana zor geliyor.Cocuklarim oldugu icin bana yapilmasi gereken cok is cikiyor..hem kendime hem cocuklara hazirlamak zor geliyor...

txuxrkis

ömür törpüsü
Kayıtlı Üye
29 Temmuz 2008
302
1
en güzeli kendi kendinin diyetisyeni olmak vallahi, kendimizi en iyi biz biliyoruz. sizler neler yapıyorsunuz hanımlar kilo vermek için ?

Haklisin canim herkes iyi kötü kendini biliyor.Mesela ben beyaz ekmege bayilirim ve seker cok kullanirim.(caya kahveye yani)BUnlari kestimmi veriyorum zaten kilo.Ama gece canim bir sey istedigi zaman kendimi tutamayip yersem inanki bir gece sonra ayni saatte acikiyorum...Amaaaaaa yemekteyiz programini izlemeyi birakali bir kac gün oldu,artik geceleride acikmiyorum....Kendime yaptigim en güzel iyilik o programi birakmak oldu...

txuxrkis

ömür törpüsü
Kayıtlı Üye
29 Temmuz 2008
302
1
anım bu topiğin 2. sayfasına sanırım.yediklerimden içtiklerimden kısaca bahsetmiştim oraya bir göz atıp sende bahsedermisin neler yer içersin tercihlerin ne yöndedir aramızda nasıl bir fark vardır.hastalığın varmıdır.herhangi birilaç kullanırmısın yada zayıflama ürünü kullandınmı kullanıyormusun az bilgi verde birbirimiz değerlendirelim

Söyle baslayayim beyaz ekmek delisiyim(bir haftadir yemiyorum yasakladim kendime)
tatli filan sevmem
kolestrol haric bir hastaligim yok
korunma hapi haric bir ilac kullanmiyorum
kendimi tutarsam kola da icmemeyi basariyorum...
cekirdek beni yiyo bitiriyo...

Ay ben de karakolda ifade verir gibi anlattim galiba.....

_Mustang_

BiLMeM
Pro Üye
30 Aralık 2007
4.535
69
Söyle baslayayim beyaz ekmek delisiyim(bir haftadir yemiyorum yasakladim kendime)
tatli filan sevmem
kolestrol haric bir hastaligim yok
korunma hapi haric bir ilac kullanmiyorum
kendimi tutarsam kola da icmemeyi basariyorum...
cekirdek beni yiyo bitiriyo...

Ay ben de karakolda ifade verir gibi anlattim galiba.....

hım ifadeni aldım zapta geçiriyorumşakkıdı

canım ben çok sevdiğim aşırı düşkün olduğum şeylerden tamamen vazgeçemiyorum bana daha büyük eziyet oluyor onun yerine azaltıyorum çünkü tamamen yasakladığımda kendi kendimin hırsızı oluyorum sanki kendimi nasıl kandıracaksam.sen başarabiliyosan kes ama çok zor geliyorsa 2 avuç yiyosan 1 avuç olsun çekirdek.ama kendine kesin kes söyle bunu bundan başka almayacak sın diye korunma hapı banada şişkinlik yapıyor ya

txuxrkis

ömür törpüsü
Kayıtlı Üye
29 Temmuz 2008
302
1
hım ifadeni aldım zapta geçiriyorumşakkıdı

canım ben çok sevdiğim aşırı düşkün olduğum şeylerden tamamen vazgeçemiyorum bana daha büyük eziyet oluyor onun yerine azaltıyorum çünkü tamamen yasakladığımda kendi kendimin hırsızı oluyorum sanki kendimi nasıl kandıracaksam.sen başarabiliyosan kes ama çok zor geliyorsa 2 avuç yiyosan 1 avuç olsun çekirdek.ama kendine kesin kes söyle bunu bundan başka almayacak sın diye korunma hapı banada şişkinlik yapıyor ya
Aslinda dedigin gibi bir avuc alip bu bana yeter dedigim an gercekten yemiyorum ama mübarek ben torba kucagimda geziyorum...Fakat gözümün bir sey de kalmasina firsat vermiyorum.Eger canim bir sey istediyse en yakin zamanda alip yada yapip az bir sey yiyorum..bana yetiyor..fakat bir kac gün yemediysem o istedigimi is artik krize dönüyo ve abartiyorum...

_vanilla_

o bir anne:)
Kayıtlı Üye
27 Ekim 2008
5.516
8
Ayyy bende 60 lardayım ve üzerime öyle yapıştıki bu kilolar ne yapsam ne etsem kurtulamıyorum...
boy:161
kilo:63-64

semiha

evli mutlu çocuklu...
Kayıtlı Üye
4 Temmuz 2007
4.639
7
slm kızlar
kiloma bakılırsa bende sizlere dahilim.
boyum :172
kilom : 63
doğumdan sonra aldığım kilolar kaldı üzerimde.
normalde 52 -55 arasıydım ama şu anki hedefim 58

normalde çok yiyen biri değilim ama abur cubur beni mahvediyor.
onu kessem sorunu kökten çözeceğim.

semiha

evli mutlu çocuklu...
Kayıtlı Üye
4 Temmuz 2007
4.639
7

Bende sonuna kadar gidip başarırım inş. :çok üzgünüm: yaza kadar vermek istiyorum kilolarımı hergün mekik cekiyorum 600 700 tane :çok üzgünüm:
adasu maşallah sana ya.600-700 mekik demek ne demek.ben her gün 50 tane çekiyorum.yarına kadar göbeğim ağrıyor valla.süpersin yani.:1hug:

Yukarı Alt