• Korona Virusünden korunmanın 5 yolu
    1- Ellerinizi sabunla sık sık yıkayın!
    2- Dirseğinizin iç tarafına öksürün!
    3- Yüzünüze dokunmayın!
    4- Diğer insanlardan en az 1 metre uzak durun!
    5.a- Hasta hissediyorsanız evde kalın! 184 arayın!
    5.b- Zorunlu bir durum olmadıkça evden çıkmayın!

60-69 Kilo Aralığındakiler Birlikte Zayıflıyor!

DingiltereKralicesi

Makyaj Günlüğü...
Kayıtlı Üye
31 Ağustos 2008
6.735
10
Özlemcim zaten lafta kalsın o çerezler, yemeyelim. Benim de canım yemek istiyor şu anda ama meyve yiyeceğim sanırım birazdan cokacimcoook

Semihacımm sensin o fıstık canım benim Şeniz

myocean76

Işıl'ım canım kızım benim
Kayıtlı Üye
16 Haziran 2008
1.814
0
ya fıstığın kalorisi de çok yüksek bgn bişi yemedim zaten onunla kalori almak istemiyom bi yandanda yiyim diyom
bgn yediklerim yağsız kaşarlı tost 4 kaşık bamya bu kdr yani çok fazla açlıkta çekmiyom hani benim kisi göz açlığı

DingiltereKralicesi

Makyaj Günlüğü...
Kayıtlı Üye
31 Ağustos 2008
6.735
10
ya canım keşke azıcık yemeyle yetinsek, o zaman sorun olmaz; ama şimdi azıcık yiyeyim diye alırsan, sonra devamı gelecek. sen de yoğurt al biraz, içine meyve dilimle onu ye istersen cokacimcoook

MonaPisa

Popüler Üye
Pro Üye
20 Mayıs 2008
5.902
60
168 boy - 65 kg

Ay deli olucam yaaa... senelerce 58 gezdikten sonra ne bu şimdi be.

Kızlar benim sorunum gece yemeleri, ya insan sabah 3'te açlıktan bayılmış bir halde kalkar mı?
Bütün gün kuş kadar yerim, gece azarım.
Nasıl kurtulacağım ben bundan ya? Of pof ve tekrar poff yani..

MonaPisa

Popüler Üye
Pro Üye
20 Mayıs 2008
5.902
60
seni tok tutacak bir şeyler bulmak lazım :uhm:
Ayol şekerim açlıktan değil ki bu, resmen pis boğazlılık. cokacimcoook
Kanımda bi şeyler mi yükseliyor anlamıyorum.
Bak sana örnek.
Yedim yedim doydum ya... yattım uyudum ve diyelim ki 20 dakika sonra uyandım.. hiiiç yememişim gibi .... ya var mı böyle bir şey.. benim uykuyla bi sorunum var, anlamadım gitti... :uhm:

DingiltereKralicesi

Makyaj Günlüğü...
Kayıtlı Üye
31 Ağustos 2008
6.735
10
ah canım seninki uyuyunca oluyor en azından, ben hep öyleyim.
yemek yerim, tıka basa doyarım, ama 10 dk sonra hiç yememiş gibi acıkırım
o yüzden artık öğünlerimi ikiye üçe böldüm, nasıl olsa sık sık acıkıp yiyorum :bbo:

Libyana

Allah var, Allah yâr...
Pro Üye
1 Haziran 2008
6.007
28
Herkese merhabalar kızlar..
Epeydır takıp edıyorum dıyet ve zayıflama gruplarını uzaktan uzaktandelikafadulden
Baktım kı kendı kılo aralıgım hemen gelıyım dedım kaydirigubbakcemile3
Yauvv o guzelım mamaları yap sonra gec karsısına avcunu dık konuma getır ve yalım yalım yala kaydirigubbakcemile3 nasıl dayanıyırım ben buna reva mı üüükafamçokkarıştı
Ikı dakka canım bısı cekmesın Allahım...Kızımın bebe bıskuvılerını mamalarını bıle goturuyorum valaa[:nazar: Hamısken 30 kıloya yakın almısım sulemesı ayıp..Annemlerın agzıma tıhtıııı sarmalar k valıdemın mantılarııı anneannemın cıgboreklerıı halamın sogan pıdelerı teyzemın elmalı pastaları hıc m ı hıc abartmıyorum baslarda cok saglıklı beslendım gayet yerınde sonra Tr ye gelınce costurdular sagolsunkaydirigubbakcemile3 Abuvvvv dıyorlardı duraktakı ucaktakı teeeysecıkler hem mıncuk hem karnı burnunda falan :roflol: kendı monulerını ıkramlarını bıle bana verıyorlardı :roflol: ınsan canlısı olmanın dezavantajlarıdelikafadulden
Son zamanlarda vallahı karnımda kahvaltı yapıyodum rahatlıkla..Dogumda 11kıo verdım sonrasında sporla 15 daha verdım kalmıst 5kılom..Ama buraya gelınce saolsun asgum dokturdu ızgaralar yaglılar sımdı 8kılo fazlam var..:tomato:
Ay yıne cok konustum..Velhasıl ben de aranızdayım mumkunse:jeyyar:/COLOR]

MonaPisa

Popüler Üye
Pro Üye
20 Mayıs 2008
5.902
60
Yahu şeker, meker, kolestrol, bi şey mi var bizde acaba ya?
İnan var ya bazen tv karşısında uyuyakalıyorum, uyanıyorum artık sehpanın üstünde ne varsa gözüm kapalı-açık yiyebiliyorum, öyle yetenekliyim.

Ay bi gün hiç unutmam sabah koynumda kurabiyeyle uyanmıştım zuahahahahaaaa...
Ayol evlensem falan mı yoksa ben :roflol:

mltm87

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
16 Ekim 2008
2.341
4
hanımlar bende geçen sene 65 kilo idim senelerce 56 dıydım fakat körelmeyen iştahım yüzünden 65 e çıkmıştım sonra temmuz ayında sağlıklı beslenmeye başladım ve tüm aldığım kiloları yavaş yavaş ama sağlama verdim 55tim en son ama 4 haftadır lahana suyu içiyordum tabi bide sporda yapıyorum 1 kilo daha vermişim 54 olmuşum benimde boyum 170
yani eskiden 60-69 kilo ağırlığında olan biri olarak tüm topiğinizi okuduktan sonra nacizane belki bi yardımım fln doknursa bişiler yazmak isterim bende

semiramis27

CaNıM kIzIm s.s
Kayıtlı Üye
22 Aralık 2008
306
4
arkadslar benımde sızlere tavsıyem:nazar: gece yatarken 1 su bardagı ılık suya 1 corba kasıgı elma sırkesı katıp içmeniz 15 gece ıctım ve yan bel yaglrım gıttıkaydirigubbakcemile2

Yukarı Alt