63 den 59 a -4 kilo-

Cascade_

....
Pro Üye
8 Ocak 2017
25.219
43.979
porsiyonlarımı azaltarak -sağlıkla-kilo verme hedefindeyim
Umarım uzun zaman alsa da başarabilirim 4 kg vermeyi
Kolay gelsin bana

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 07-12-2019

Hamileliğimin 33. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 53 gün kaldı.

Bu noktada amniyotik sıvı maksimum hacmine ulaşır. Bebeğiniz büyüdükçe, daha az sıvı kalacağı için bebeğinizin hareketlerini daha da çok hissedeceksiniz. Süt üretimine hazırlanan göğüslerinizi yumru yumru, topak topak hissedeceksiniz. Eğer bebeğiniz bugünlerde doğarsa yaşama şansı yüksektir fakat ekstra bakıma ihtiyacı olacaktır.Bebeğinizin derisinin rengi artık daha az kızmızı ve daha az kırışık.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 2000 gr. - Yaklaşık boyu : 43.7 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Cascade_

....
Pro Üye
8 Ocak 2017
25.219
43.979
Tatlı krizine girdim
Yulaf-bal- muz yedim akşam yemek sonrasında

Kahvaltı : klasik

Öğle. : sucuk-ekmek

Akşam. : iki dilim ekmekle, fırında sebzeli köfte, çorba, salata, sebzeli bulgur pilavı

Spor. : 40 dak yürüyüş

Bu noktada amniyotik sıvı maksimum hacmine ulaşır. Bebeğiniz büyüdükçe, daha az sıvı kalacağı için bebeğinizin hareketlerini daha da çok hissedeceksiniz. Süt üretimine hazırlanan göğüslerinizi yumru yumru, topak topak hissedeceksiniz. Eğer bebeğiniz bugünlerde doğarsa yaşama şansı yüksektir fakat ekstra bakıma ihtiyacı olacaktır.Bebeğinizin derisinin rengi artık daha az kızmızı ve daha az kırışık.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 2000 gr. - Yaklaşık boyu : 43.7 cm. (Baştan Topuğa)

Cascade_

....
Pro Üye
8 Ocak 2017
25.219
43.979
Spor : 40 dak yürüyüş

Kahvaltı
Zeytin
Peynir
İki dilim ekmek

Öğle biraz kaçırdım

Akşam
1 tabak ekmeksiz karışık yemek, iki-üç kaşık çorba, salata

Kiloma bakmayı unuttum sabah

Yukarı Alt