7 bucuk aylık hamilelikte maydanoz suyu zararlı mıdır?

KaSe18

🌙 Elhamdülillah ❤
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1.863
Allah'ım aklıma mukayyet ol, şaka mı yapıyorum deyin lütfen. :KK57:
Doktora sormadan az cok zararini bilirken nasil boyle bir hata yapabiliyorsunuz?

dgdln

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
3.389
Neden içiyorsunuz bilmiyorum ama daha önce böyle bir şeyin içilmemesi tüketiminin sınırlandırılması gerektiğini okumuştum . Bir rahatsızlıktan dolayı mı kilo yüzünden mi kullanıyorsunuz bilmiyorum ama eğer kilo yüzünden kullanıyorsanız c vitaminini arttırırsaniz da aşırı kilo alımını durdurursunuz fazla olmamak kaydıyla yoğurt tarçın tuketebilirsiniz ama tarçınin kanı sulandirma özelliği var fazla tuketirseniz Allah korusun küçük bi kana büyük sorun oluşturur.ben her şeyin fazlasına karşıyım 3-4 bardak maydanoz da bebeğe zararı olmasa bile iyi birşey gibi gelmiyor

drsgnl

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
Hamilelikte bence her bitkinin aşırısı zararlıdır

Zeyzeynpp

Biri yanımda 🤴🏼💕 Biri canımda 👸💕
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
281
Allah akıl fikir versin

Delirella

Lost World :)
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1.940
Maydanozdaki bir madde ödem söktürücü olduğundan yemekle tüketim dışında çoklu kullanımın riskli olduğu söyleniyor. Yağ Yalım’ından ziyade ödem artırımı dediğim gibi. Maydanoz limon kürü de ilk yaptığınızda ödem artırıyor bu yüzden. İçmeyin,yediklerinize dikkat edin

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 27-11-2019

Hamileliğimin 14. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 184 gün kaldı.

Bebeğinizin damak kemiği veya ağız çatısı birkaç hafta içinde tamamlanacak. Emme kasları yanaklarda, diş tomurcukları diş etinde oluştu. Artık bebeğinizin yemek borusu, nefes borusu ve gırtlağı var. Bugün bebeğinizin tükürük bezleri çalışmaya başladı. Önümüzdkei 3 gün içinde bebeğiniz nefes alma, emme ve yutma hareketleri yapmaya başlamış olacak. Bebeğinizin kalbi dakikada 140-160 kere atıyor. Yetişkin bir insanda bu ortalama 70 civarındadır. Bu günlerde sırt üstü yatarak egzersiz yapmaktan kaçınılmalıdır.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 45 gr. - Yaklaşık boyu : 74 mm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

zbzbzbzb

Guru
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
216
arkadaşım iyimisin bula bula yağ yakmak için hamilelik döneminimi buldun ki doktorlar hiç bir bitki çayını 1 bardakdan fazla önermiyor

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 18-08-2019

Hamileliğimin 29. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 83 gün kaldı.

Bebeğinizin gözleri ışık ve karanlığın çeşitli düzeylerine duyarlı ama hanüz nesneleri ayırt edemiyor. Işık dalgaları bebeğinizin beynine görsel bilgiler taşımaya başladıdıktan sonra, bebeğinizin gözleri doğumdan sonra görebilmesi için hazırlanıyor. Bebeğinizn boyu yaklaşık 25-27 cm ve ağırlığı yaklaşık 1100-1250 gr. civarında. Diğer kültürlerde doğum : Yucatan Yarımadasında doğum sırasında sadece ebe, koca ve hamile kadının annesi hazır bulunur.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 1300 gr. - Yaklaşık boyu : 38.6 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

KaSe18

🌙 Elhamdülillah ❤
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1.863
arkadaşım iyimisin bula bula yağ yakmak için hamilelik döneminimi buldun ki doktorlar hiç bir bitki çayını 1 bardakdan fazla önermiyor
Konu eski arkadaşım ama amaç bebeği düşürmek oldugi icin normal ona gore.

Yukarı Alt