7. Takım / Cuma Zayıflama Yarışması

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

ozgemsiii

7.takımın hatun kişisi
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
11 Mayıs 2018
1.698
6.165
Kızlar..

Maalesef @MiuLego ve @igdedali siteden atıldı ve bi daha gelmicek :KK43:
Dün burada konuşulanlar ise hiç bir tartışma göremedim ben bir kavga bile yok şu an anlam veremiyorum gerçekten
Cnm bunlar buzdağının görünen yüzü.. altında birçok sebep olduğu belli...
Kızlar gerçekten hiç mi gelmeyecekler miu ile igde
:cry::cry:ayy çok sinir oldum yaa
Aa gercekmi bende kotu oldum suan :KK61:
Kızlar Miu ve diğer arkadaşınızın durumuna çok üzüldüm

Miu eğer okuyorsan seni çok sevdim ben ve biz ♥
Nasıl yani miu iğde ne yaptı ki atıldılar anlamadım ban yediler kim ile tartıştılar
@Kazen Şu an gerçekten şok oldum neden atıldı arkadaşlarımız sebebini İnan’ın çok merak ediyorum

3 kez yalan söyleyerek ifşa edilmiş biri takımlarda devam ediyorken cidden anlayamıyorum
Nerden duydun nerden çıktı
Dün bir tartışma yoktu ki
Kızlar kızlar kızlaaaaaaarrrrrrrrr aaaaa lütfeeeennnnn kesinlikle bakın miu birilerinin anasına avradına sövmüş olmalı:rolleyes:yani kesin öyledir hakaret edip çirkefleşmiştir ondan dolayı atılmıştır! Ben baktım da göremedim siz de Bi geçmiş yapın da Bi bakın emi zaten teker teker takımdaki ler atarlar nede olsa beğenmeyen kalmaz dimi! Hele o iğdeeeee hele o iğde yok muuuuu asıl o neler yaptı neler siz fark etmediniz:KK12: haksızlığa uğrayan arkadaşını savundu Yönetime karşıııı:KK11: bu nasıl terbiyesizliktir kendini savunmayan arkadaşını savunması var mı böyle bişey :sinirli: susup otursundu yerine kendi kendini de atmış olma ihtimali çok yüksek:işsiz:

Ne yapmış ki diğer kız ya da erkek bilemedim sadece sahte hesaplarla milletin duygularıyla oynamış:KK51: Allah alaaahhhh neresi kötü bunun tabiki affedilir çünkü herkes şansı hak eder kesinlikle 2-3-4.... Şans işte alan belli veren belli:olamaz: miu ya ne ki kk da sahte hesaplarla düzenleri bozanları neden tespit ediyor onun işi mi o aaaaaaaa ne ayııppp işi olanlar haberdar olup, ses çıkarmazlarken hemde miuya mı düşmüş tasasııu:sinirli: atar yönetim im işte helaaaaaaaaallllll:KK9: size mi düşmüş sorgulamak değil miiii iğde in yaptığı işe de bak arkadaşını savunuyor terbiyesiiiizzz:tokat:
Yaaa senaryo böyle değil mi @Kazen yani bu kızların atılması için böyledir yoksa kimsenin hakkına giremezsiniz siz!
Olaylar o akadar komik ki yapılan şu durum bize hesap soramazsın nedene ihtiyacımız olmadan istediğimizi atarız istediğimizde bissürü hesap açma hakkı veririz bunu mu demek istiyorsunuz! Ya da yönetimden birisinin dün özelden yazın dediği için özelden yazıp kapya la yapıştır kk kuralını yoklaması keyfin isterse git demeye getirmesi tarzınız mı!
Ya da şikayet edin biz ikgilenelim dediğiniz o vorones nickli hiç daha önce tanımadığım ama görünce yaptığı terbiyesizliği benim bile fark ettiğim birisini şikeye ettiğimde verilen cevabınız ne minnoş ne anlayışlı "eski takım arkadaşlarıyla şakalaşıyor dur" takım kaptanı bile git diyor herkes burda ters bişey söyleyip atılmamak için alttan alıyor siz Bi sayfasına gidin kendi takım arkadaşları bile uyarıyor! Ama yok değil mi o şikayet butonu sadece 7. Takıma çalışır.

Hiç birinizi tanımam sadece burda gördüm tanıdım rkadaşım oldunuz arkadaşlar kiminiz abla kiminiz yaramaz kardeş gibi olduğunuz için ne olursa olsun kırmadım sizi

Bu benim tarzım @Kazen nasıl ki baharın başına gelenleri duyduğumdan beri içim acıyor inan açıp fotoğraflarına bakıp dua ediyorum kaçtır yüreğim acıyor. Bu durumu bile saçma sapan yerden bağlayıp olayın içine o kadını da dahil etmeye yine yönetim çalışıp sonra anlayışsızlıkla suçladı takım arkadaşlarımı

Lütfen sizde bizi salak yerine koymayın artık! Gıcık oldum attım deseniz bile insanlar susardım. Ya bu insanlar sizin kardeşiniz belki de çocuğunuz yaşında
Nasıl haklarına girersiniz böyle anlam veremiyorum
En tarafsız olmanız gereken siz! Neden banlamak yerine attınız anlam veremiyorum artık size gerçekten

Son düzenleme:

arden32

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
2 Mart 2018
5.891
19.644
Kızlar kızlar kızlaaaaaaarrrrrrrrr aaaaa lütfeeeennnnn kesinlikle bakın miu birilerinin anasına avradına sövmüş olmalı:rolleyes:yani kesin öyledir hakaret edip çirkefleşmiştir ondan dolayı atılmıştır! Ben baktım da göremedim siz de Bi geçmiş yapın da Bi bakın emi zaten teker teker takımdaki ler atarlar nede olsa beğenmeyen kalmaz dimi! Hele o iğdeeeee hele o iğde yok muuuuu asıl o neler yaptı neler siz fark etmediniz:KK12: haksızlığa uğrayan arkadaşını savundu Yönetime karşıııı:KK11: bu nasıl terbiyesizliktir kendini savunmayan arkadaşını savunması var mı böyle bişey :sinirli: susup otursundu yerine kendi kendini de atmış olma ihtimali çok yüksek:işsiz:

Ne yapmış ki diğer kız ya da erkek bilemedim sadece sahte hesaplarla milletin duygularıyla oynamış:KK51: Allah alaaahhhh neresi kötü bunun tabiki affedilir çünkü herkes şansı hak eder kesinlikle 2-3-4.... Şans işte alan belli veren belli:olamaz: miu ya ne ki kk da sahte hesaplarla düzenleri bozanları neden tespit ediyor onun işi mi o aaaaaaaa ne ayııppp işi olanlar haberdar olup, ses çıkarmazlarken hemde miuya mı düşmüş tasasııu:sinirli: atar yönetim im işte helaaaaaaaaallllll:KK9: size mi düşmüş sorgulamak değil miiii iğde in yaptığı işe de bak arkadaşını savunuyor terbiyesiiiizzz:tokat:
Yaaa senaryo böyle değil mi @Kazen yani bu kızların atılması için böyledir yoksa kimsenin hakkına giremezsiniz siz!
Olaylar o akadar komik ki yapılan şu durum bize hesap soramazsın nedene ihtiyacımız olmadan istediğimizi atarız istediğimizde bissürü hesap açma hakkı veririz bunu mu demek istiyorsunuz! Ya da yönetimden birisinin dün özelden yazın dediği için özelden yazıp kapya la yapıştır kk kuralını yoklaması keyfin isterse git demeye getirmesi tarzınız mı!
Ya da şikayet edin biz ikgilenelim dediğiniz o vorones nickli hiç daha önce tanımadığım ama görünce yaptığı terbiyesizliği benim bile fark ettiğim birisini şikeye ettiğimde verilen cevabınız ne minnoş ne anlayışlı "eski takım arkadaşlarıyla şakalaşıyor dur" takım kaptanı bile git diyor herkes burda ters bişey söyleyip atılmamak için alttan alıyor siz Bi sayfasına gidin kendi takım arkadaşları bile uyarıyor! Ama yok değil mi o şikayet butonu sadece 7. Takıma çalışır.

Hiç birinizi tanımam sadece burda gördüm ta ıdım bazılarınız bazı sosyal mecralarda arkadaşım oldunuz arkadaşlar kiminiz abla kiminiz yaramaz kardeş gibi olduğunuz için ne olursa olsun kırmadım sizi

Bu benim tarzım @Kazen nasıl ki baharın başına gelenleri duyduğumdan beri içim acıyor inan açıp fotoğraflarına bakıp dua ediyorum kaçtır yüreğim acıyor. Bu durumu bile saçma sapan yerden bağlayıp olayın içine o kadını da dahil etmeye yine yönetim çalışıp sonra anlayışsızlıkla suçladı takım arkadaşlarımı

Lütfen sizde bizi salak yerine koymayın artık! Gıcık oldum attım deseniz bile insanlar susardım. Ya bu insanlar sizin kardeşiniz belki de çocuğunuz yaşında
En tarafsız olmanız gereken siz! Neden banlamak yerine attınız anlam veremiyorum artık size gerçekten
:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

Mune

Nirvana
Yönetici
Super Moderator
Doğa Severler Kulübü
12 Temmuz 2006
40.715
114.914

Hiç birinizi tanımam sadece burda gördüm tanıdım rkadaşım oldunuz arkadaşlar kiminiz abla kiminiz yaramaz kardeş gibi olduğunuz için ne olursa olsun kırmadım sizi

Sizi hem banladım, hem üyeliğinizi iptal ettim, şimdi vurun Muneye lütfen, topiği de en azından kendinize gelene kadar kapadım, annem hastalandı zaten canım sıkkın onun yanına gidebilmek için otobüs şirketlerini arayıp boş yer bulma paniğimin arasında bu yazdığınız mesaj var ya öyle büyük ayıp oldu ki.

Dün yönetimden biri sıfatımla size yazdığım mesajı buraya kopyalayacağım ki o mesajı ne kadar çarpıttığınız gözler önüne serilsin, gerçekten çok ayıp ettiniz ediyorsunuz. Siz bana özelden dediniz ki uyarı ne demek? Uyarı verilen kişiye önce özelden bir ikaz mı yapılıyor yoksa topikte mi yazılıyor, bu sorunuz üzerine size yazdığım cevap:

Uyarıdan kastım bir üyenin site kurallarına uymaması halinde en azı 24 saat olan siteye girme engeli, biz buna banlama da diyoruz aynı zamanda, üyeye banlama uyarısı verildiğinde kullanıcı adı griye döner ve kullanıcı adı altında "geçici olarak hesap pasiftir" yazar, üye banlı kaldığı sürece siteye girip yazı yazamaz, paylaşım yapamaz, bu uyarı yani banlanmalar yapılmadan önce üyeleri uyarı alacaksın diye bilgilendirme zorunluluğu yok, site kuralları gereği üyeler kadınlar kulübü kurallarını okuyup uymakla mükellef, site manifestosu ve dahi üye olurken hepimizin kabul ederek üyelik işlemini devam ettirebildiğimiz kullanım sözleşmesinde şöyle bir madde yer alır:
XI) Forum'un işleyiş ve kuralları konusunda katılımcıları sürekli bilgilendirmek adminlerin veya moderatorların görevi değildir. Katılımcılar bu kuralları okuyup uymak zorundadır.
      • Kullanıcıların kendi yararları göz önünde tutularak hazırlanan bu kurallar tartışmaya açık değildir.
      • Foruma üye olan kullanıcılar bu metni okumamış olsa da tüm kurallara uymayı kabul etmiş sayılır. Bu kurallar tüm kullanıcılar için bağlayıcı niteliktedir.

Bu bir bilgilendirme mesajıydı, siz uyarıların nasıl yapıldığını sorduğunuz için size izahat vermiştim oysa.

Sonrasında yazdığınız mesaja karşılıkta son mesajım şuydu, ki size en ufak bir saygısızlığım, terbiyesizliğim, hadsizliğim olmuş mu?

Aksine sizi bilgilendirmek için uzun uzun açıklamalar yapan biriyim, ayıp ettiniz.
Size ister uyar ister gidersiniz dedim mi ben? Neden bunu ben demişim gibi aksettiriyorsunuz? Böyle düşünüp yazan sizdiniz.

Bakınız bu sizin mesajınız :

Ben üzgünüm gerçekten derdini anlayacağın biri yok şurada
Benim öğrenmek istediğim şu artık hak hukuk gözetmiyorum lütfen miunun uyarı alma sebebi olan lan kelimesini kullandığı kişiye Bi sorun rahatsız olmuş mu benim anlayamadığım şey ve beni üzen konu şu ki ister kabul edin ister etmeyin kuralları biz koyduk siz ister uyar ister gidersiniz baskısının oluşması insanlar üzerinde. Halbuki çok güzel bir bir şey yapmışsınız. Eğer eleştiriye bu da benim eleştirim kusura bakmayın amacım kimseyi savunmak ya da kimseye laf anlatmak değil sadece hak mevzusunda fazlaca hassasım
Dinlediğiniz için teşeklürler
İyi akşamlar
Bu da size verdiğim cevap:
Banı veren ben değilim ki, ayrıca niye lan yazılan üyeye rahatsız olmuş mu diye soralım, her uyarı vereceğimizde üyelere rahatsız oldun mu diye soramayız, rahatsızlığa göre değil kurallara göre uyarı verilir, size şöyle açıklayayım o zaman, siz 7. takımda yarışıyorsunuz değil mi? 7. takımın kuralları var mı?
Bu takımdan diskalifiye olmamak için 7. takım kurallarına uymak zorundasın değil mi? Uymazsanız takımdan çıkarılırsınız demek ki 7. takım size diyor ki kuralları biz koyduk, ister uyar ister gidersiniz.

Peki Kadınlar Kulübü sitesinde diyet bölümünde üstelik diyet bölümündeki bu sistemi seaBahAR kurmuştur, takım kaptanları değil, ki takım kaptanları da, bu takımlarda yarışanlarda zaman içinde değişir yerine yenileri gelir, 7. takım kurallarına hiç itiraz ettiniz veya karşı çıktınız mı? Çıkmamış olacaksınız ki sizi 7. takımda tutuyorlar, itiraz eder ya da kurallara uymazsanız takımdan atarlar çünkü, bu durumda kadınlar kulübü bir okyanus, diyet bölümündeki 7. takım bu okyanustaki kum tanesiyken takım kurallarına uymak zor gelmiyorsa, neden site kurallarına uymak zor gelsin ki?
Bakın mesela siz site kurallarına uyabiliyorsunuz, uyarı aldınız mı? Almadınız, yönetici bir uyarı veriyorsa altında site kurallarıyla alakalı bir sebep vardır, sebebi de banlananlar kendileri gidip yöneticiden öğrenirler, münasip olanı budur.

Son düzenleme:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yukarı Alt